Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Natúr szappan vélemény

hutchinson
Létrehozva: 2013. június 23. 10:09

Sziasztok!

Rászántam magam,hogy natúr szappanra cserélem a család kozmetikumjait.

Tavasszal a szomszédasszonyom vásárfiakénz hozott nekem külföldről egy natúr kecsketejes szappant. El vagyok ájulva a hatásától,nagyon szép lett a bőröm és tegnap gondolkoztam el azon,hogy az arckrémemet már milyen régen kentem fel...

Elkezdtem bőszen keresgélni a neten natúr szappanok után,de annyifélét találtam,hogy elbizonytalanodtam. Szeretném ha adnátok tanácsot,hogy honnan tudok rendelni vagy a nagyobb hiperek,boltok polcain is megtalálom-e ezeket a termékeket?

A másik,amin meglepődtem,hogy olyan széles az árpaletta:párszáz forintostól a több ezer forintosig . Pedig ugyanaz a hatóanyag,nem?

  1. Torolt_felhasznalo_704026
    Torolt_felhasznalo_704026
    2018. május 26. 22:4917.

    Próba.


    A szappan illatos. Vagy a natúr nem?

  2. 2018. május 26. 19:3016.

    Létezik egy különleges egyedi eljárással készülő minden problémás bőrre kiváló kecsketejes szappan. Teljesen más minta többi, én csak ezt használom már több mint 10 éve! www.kecsketejfurdo.hu

  3. TTB
    TTB
    2017. február 28. 14:3215.

    Én a múlt héten találtam egy olyat ahol ingyenesen szállítanak akár egy szappant is, és ha nem tetszik visszaküldés nélkül is szó nélkül visszaadják az árát. Merthogy állítólag ez nem olyan olvadós mint a többi és egy hónapig is kitart. Na majd meglátjuk. Egy próbát megér :) Aqua Mundi a nevük.

  4. 2017. január 25. 11:0114.

    Én innen szoktam rendelni, két éve egy kézműves vásár és kiállításon találkoztam velük és azóta is nagyon elégedett vagyok a termékeikkel.


    Gyorsan szállítanak és nagyon kedvezőek az áraik és a postaköltség is, nagyon igényesen csomagolnak, minden szállításnál új dobozkában, rendezetten, és mindig meglepnek valami kis ajándékkal. 


    A kecsketejes szappanjaik nagyon jók, melyeket elmondásuk szerint nem kecsketej porból, hanem friss kecsketejből készítik. Érdemes kipróbálni!


    Én nagyon szeretem a sima kecsketejes szappant a kecsketejes levendulást, és a gerániumos a kedvencem, de már rendeltem nem kecsketejeseket is, azok is szuper jók.


    wagnerszappan.hu


    Ja még ami nekem nagyon fontos, készítenek szuper hajbalzsamot is! nagyon jó szappanos hajmosás után, jó hatású, kellemes illatú és gazdaságos.


     


    Silvi


     

  5. 2016. január 16. 15:2413.

    www.nizitaszappan.hu


    előzmény:
    FB#1703599739883836 (12)
    2016-01-16  15:24
  6. 2016. január 16. 15:2412.

    Én ezeket a természetes szappanokat használom és nagyon beváltak:


     

  7. 2013. október 30. 10:2311.
    Szia! Szerintem a phytokert.hu oldalról rendelj, nagyon jó árban van ott :)
    előzmény:
    hutchinson (1)
    2013-06-23  10:09
  8. 2013. augusztus 1. 21:2010.
    Én is nagyon szeretem a natur dolgokat, szappanban pl.  bio szappant használok és ezeket a mediline-ban szoktam vásárolni..
  9. 2013. augusztus 1. 20:469.

    Pár hónapja már én is kidobáltam minden kozmetikumot, csupán egy bevált - munkatársam - helyről szoktam szappanokat rendelni és azt használni. Sokáig hezitáltam, honnan is szerezhetném be őket, de szerencsére a cégnél van belső internetünk, ahol felfedeztem a készítőt. Elsőre három fajtát rendeltem. Mind bevált. Nekem sincs szükségem arckrémekre, testápolóra, etc., etc. Szuper. Máshonnan nem rendelnék, csak tőle, mivel tudom, hogy az övé totálisan natur. 

    Már kis barátnőmnek is én szoktam rendelni, annyira rászokott az ő családja is. 

  10. 2013. június 24. 11:148.
    Hmmmmmmmmmm, ezek szerint másoknak is rejtély.
    előzmény:
    Csendike (7)
    2013-06-23  16:45
  11. 2013. június 23. 16:457.

    Szia!

    Ezekre a szappanokra rá is van írva hogy natur?

     

    A Müllerben van nagyon olcsó levendulás, körömvirágos és még legalább 4 szappan amik jók, de nem láttam a csomagolásukon a "natut"  jelzést.

    Nem lehet hogy végtére is ezek pont ugyanazok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221395 (6)
    2013-06-23  13:24
  12. Torolt_felhasznalo_221395
    Torolt_felhasznalo_221395
    2013. június 23. 13:246.
    Én a CBa-ban szoktam venni ilyen szappanokat.Sajnos eddig csak 2 félét láttam náluk,a levendulást,és a fahéjast.A levendulást imádom.
    előzmény:
    abraxas (4)
    2013-06-23  13:13
  13. 2013. június 23. 13:165.
    Természetesen arra gondoltam, hogy használaton kívül ne érje víz...
    előzmény:
    abraxas (4)
    2013-06-23  13:13
  14. 2013. június 23. 13:134.

    Én a pilisszentivánon gyártott natúr kecsketejes szappanra esküszöm, nincs márkaneve, és így néz ki: http://www.zoldbolt.hu/szepseg-egeszseg/tisztalkodas/ kecsketejbol-keszult-szappanok.html

     

    Néha látom a DMben, de ha budapesti vagy, akkor az Árkádban levő bioboltban mindig van. Hátha neked is útbaesik.

     

    Próbáltam már sokkal drágábbakat is, nem mondom, jobbak voltak, de át-érték arányban nekem ezek jöttek be a legjobban.

    Én az egész testre, arcra használtam, és intim mosakodó helyett is bevált, nem irritált.

     

    Ennél a típusnál arra kell figyelni, hogy ne érje nedvesség, mert nagyon gyorsan szétmállik. 

    előzmény:
    hutchinson (1)
    2013-06-23  10:09
  15. 2013. június 23. 11:063.

    Nézz jól körül, gyűjts tapasztalatot, mert tényleg nagy különbség van natúrszappan és natúrszappan között. 

    Én  az  Oliviát pont nem ajánlanám, de egyéni ízlés kérdése, ki tűri el egy natúrszapapnban pl. az ételfestéket természetes színezők helyett. Ami  még nem is lenne gond, de valamiért elfelejtik ráírni... 

     

    Szappant készíthetsz egyébként magad is, többféle eljárással is, csak alaposan utána kell járnod, nem veszélytelen a lúg miatt, macerás is, de akkor tényleg tudnád, hogy az van benne, amit beleteszel.

     

    Én innen kapom, sajnos ő eladásra nem nagyon készít, mert hobbiszappanos, pedig nagyon jók, és tényleg természetesek  a szappanjai,  pl. pszoriázisos ismerősök és ekcémás gyerekek váltak tünetmentessé a himalájai sós és körömvirágos kecsketejes  szappanjától, pl. az én gyerekeim is. 

    előzmény:
    hutchinson (1)
    2013-06-23  10:09
  16. Torolt_felhasznalo_901701
    Torolt_felhasznalo_901701
    2013. június 23. 10:352.

    Egy tipp: Olivia szappanok. Van mindenféle, kecsketejes is. Ha bp-i vagy, könnyen hozzájuthatsz, illetve néhány vidéki városban is vannak partnereik, akiktől beszerezheted. Felénk nincs partnerük, így én rendelni szoktam. (A honlapon mindenféle infot megtalálsz: termékek, árak, beszerzés stb.)

     

    Egyébként a DM-ben vannak a "Nap-Hold" kecsketejes szappanok, szerintem azok is elég jók, és a beszerzésük sem macerás.

    előzmény:
    hutchinson (1)
    2013-06-23  10:09

Címlap

top