Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ducin is szexin

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2010. Április 27. 21:02

Nem vagyok egy manöken alkat. Van rajtam 7 - 8 kg felesleg és azon dolgozom, hogy lemenjen. Viszont mióta kicsit husika vagyok nem nagyon választok merész fehérneműt most meg eljutottam oda, hogy inkább a praktikus dolgokat nézem. De ezen szeretnék változtatni.

Duciknak való szexis hálóinget, darabokat, boltokat keresek. 

Ebben kérném segítségeteket, elsősorban duciktól! :)

  1. 2018. november 6. 21:5045.

    Miért nem rendelsz online? 
    Csak figyelj, hogy jó méretet vegyél, nem tudom hogy fehérneműk esetében hogy működik a termékek cseréje, ha nem lenne jó a méret. https://pajkospajtas.hu/plus-size-fehernemuk

  2. 2010. június 27. 21:0044.
    Sziasztok, én is duci vagyok. Nincs kedve vkinek Zumba fitnessre jönni velem? Kedden indul a XI. kerületben a Gellért Fitness Stúdióba. Este 20-21 h-ig. Ugyan elég későn van, de én voltam egy ingyenes órán és nagyon jó volt, még az én 100 kilómmal is  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770932 (1)
    2010-04-27  21:02
  3. 2010. június 25. 15:1543.

    Ez hihetetlen

    A nagy állat biztos irigy  volt rád, hogy te legalább megpróbálod leadni a felesleget!! Ő még annyit sem tesz!90 kiló felesleggel mondjuk el se tudom képzelni, hogy futni tudna-e xDDDD Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, irigy barom mind.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544962 (41)
    2010-04-30  14:54
  4. 2010. Április 30. 15:0442.
    hu, ez durva... de azt hiszem orulj, hogy megusztad ennyivel es nem lattala  fejebe! A gonosz, rosszindulatu embereknek altalabn magukkal van bajuk! Es ezt nem ducisagra ertem, mert ismerek kedves, vidam ducikat! o csak magaval nem volt rendben. van ilyen sajnos:(  en meg nem talalom atarkonyt, pedig biztosan vettem... de nincs nalam babakocsi:)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544962 (41)
    2010-04-30  14:54
  5. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 30. 14:5441.

    hja, elkezdeni nehéz... futom szorgosan az 5 kmjeimet, de vannak napok, amikor másfél kilóméterenként meghalok. no nem fizikailag

    engem az is spannol, hogy tartani kell a lépést a gyerkőcökkel. úgyis. mindkettő sajtkukac.

     

    mondjuk ma olyan történt. totál ledöbbentem. kocogok a szokásos útvonalon (sokan kocognak arra) jön szembe két babakocsis anyuka. én húzódok szélre le a járdáról, hogy elférjenek, mert ugye én könyebben kerülök. egyik anyuka húzódik beljebb, a másik meg jön felém rendületlen... megyek mégkijjebb, már nem is a járdán futottam, erre szó szerint rámtolta a babakocsit köpni nyelni nem tudtam. döbbenten néztem az arcába, hogy ez miez. aztán megnéztem, volt szegény vagy 90 kiló min tuti. na, se szó se beszéd inkább futottam tovább.... első gyerek után megszoktam annó, hogy a nők mindenféle hülyeséggel traktálnak, minek futok, de ez, döbb... mit vétettem vajon? vagy csak rossznapja volt..

     

     

    előzmény:
    *Tiara (39)
    2010-04-30  13:37
  6. 2010. Április 30. 13:4340.
    Szia Vitamano, ha ram celoztal, akkor is 166voltam es a kb 48, mert 44az valoban keves volt, es ez akkor fordult elo, mikor szerelmi banatban par nap alatt fogytam sokat. A 166 es 48-50el nagyon jol ereztem magam es senki nem mondta hogy alultaplalt lennek, sot, igencsak csinosnak mondtak. Megvolt minden, mai kellett, aranyosan. A csontjaim veknyak es konnyuek a jelek szerint, testtomedindexre nincs mit adni szerintem sem. vannak meroeszkozok a zsir meresere, na az nem mutatna alultaplaltsagot, mert akinek vannak huacskai, parnacskai, az hogy lenne alultaplalt????A vekony, csinos, nem egyenlo az alultaplalt gebe kategoriaval.  Es most megyek eszem zoldborsofozeleket tejszinnel keszitve, mert en ugy szeretem:)
    előzmény:
    Vitamanó (35)
    2010-04-29  19:53
  7. 2010. Április 30. 13:3739.
    Hajra 2 evesek (is):))))))) No meg az anyukak. Itt a kozelben ne talaltam konditermet, de nem is annyra kerestem, es eljarni se tudnek, igy marad az itthoni torna. A hetvegen eloszedem a kazettat es ha a magno birja, hajra, legalabb addig kell, mig ujra tudom, mit kell tenni, utana johet a 10perces utan ertem, ha mar birom a Pottom altal javasolt 20perces, de lehet az a jobb, mert az terdkimelo gyakorlatokbol all. A szoptatast ugy kell erteni, hogy omeltoaga leallt masfel honaposan es en fejtem neki.... igy mar nem olvadtak a kilok, sajnos. De csakazertis formaba hozom magam, talan meg erre a nyarvegre:) vagy a kovetkezore:) De a kiloktol meg fogok szabadulni, amik nem odavalok. A csiposzelesseg marad, merta  csontbol uge nem lehet fogyni, es hat ez a 2 terhesseggel elegge szetment valahogy es  abordakosarak is alaposan kitagultak, csak a cici nem maradt olyan, mint szoptatas lejen.( De sabaj, azert foramab lendulok mert be kell majd szamolnom Pottomnek is, hogy mire mentem a tornaval es  tuningol egy kisit. ananal ma arkegen csak58kg votam, de mint irtam az se baj, ha 60, ha az izome snem haj, es csinos es nem lotyog es nem hurkacska:))))) ha nekkezdek tornazni, lesz abbol naponta, csak lassak hozza...mindig elkezdeni nehez. Es utana johet egy jo csuka es futni is fogok, meg a terdvedot kell beszerezni, hogy egyben maradjon a labam, vagy marad a fasli. A videk mennyire videk, en is "ideken" lakom:) Csao, tia
    előzmény:
    macskoszka (37)
    2010-04-30  13:23
  8. 2010. Április 30. 13:2838.

    Testtömegindex azé' nem szentírás...egyrészt...

    Másrészt pont ezt írtam, hogy annyi mindentől függ az összhatás..pont nem számít, hogy ki hány kiló, mert zsír/izom/alkat/csontozat függvénye inkább mintsem matematikai számítgatásoké....

     

    Nékem inkább hangnem volt furi, ahogy leszóltad segítséget kérő topiktársad....gondolom nekem sem esett volna jól fordított esetben. vagy az sem, ha valaki ledagadtozott volna..

    előzmény:
    Vitamanó (35)
    2010-04-29  19:53
  9. 2010. Április 30. 13:2337.

    Enyim gyerek is 2 éves:)))

    Figyi, ha eddig úgyis szoptattál (ugye jól értettem?) akkor tényleg ne parázz a súlyodon , nyilván egy kis odafigyeléssel le fog menni pár kilóA mozgás tényleg elkerülhetetlen a csini idomokért szóval akkor egyelőre próbálj otthon tornázni heti 2-3x...nemcsak teák ámde salaktalanító kapszulák is léteznek, ha nem bírod a tea ízét. Nem tudsz beiktatni heti 1 nap gyümi-zöldség napot? Már ennyi is segít, hogy kipucolódjanak a méreganyagok, amik ugyi kilók csökkenésében és nem utolsósorban bőrön is észrevehető lesz.

    Igen, a sport a hízásra, tömegnövelésre is szuper csak itt vidéken jelenleg nincs edzőterem (míg Pesten laktunk rendszeresen jártam terembe, meg is látszott a seggemen meg a lábamon...) úgyhogy marad a zabálás

     

    előzmény:
    *Tiara (32)
    2010-04-29  14:38
  10. Torolt_felhasznalo_414817
    Torolt_felhasznalo_414817
    2010. Április 29. 20:1936.

    Szia!

     

    Testtömegindex egy hülyeség :)))

    A testzsír% a lényeg.

    Testtömegindexem 19 valamennyi, és még is vannak hurkácskák oldalt, belsőcombon, hason.

     

    Aki már írta az előbb is: nem mindegy, hogy is mutat az x kiló rajtad.

    És ami még számít: a ruha. Az a legjobb mérce a fogyásnál ;)

    előzmény:
    Vitamanó (35)
    2010-04-29  19:53
  11. 2010. Április 29. 19:5335.

    Topiktárs emlékszik, hogy 160 centisen és 44-47 kilósan, a 2. gyermeke születéséig, hogy nézett ki. És ehhez viszonyította a 166 centi 50 kg-ot.

     

    Testtömegindex-számlálóba beírva egyértelmű az eredmény amúgy (beírtam kíváncsiságból), mert az érték 18,1 ami alultápláltságot jelent. Hát ennyit erről....

    előzmény:
    macskoszka (21)
    2010-04-29  13:37
  12. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 29. 17:0034.

    igen, ez mindenféle előtanulmány nélkül mehet. nem vagyok egy túl ügyes, de nekem is simán ment elsőre:) abszolút térdkímélő. kifejezetten úgy vannak összeállítva a gyakorlatok. nekem annó bevált, mikor futnom se lehetett még, meg sokat sétálni se. ezt már tudtam csinálni.

    előzmény:
    *Tiara (33)
    2010-04-29  14:40
  13. 2010. Április 29. 14:4033.
    koszi szepen! Ezt mindenfele elotanulmany nelkul lehet csinalni es a terdem is megmarad? leadom a rendelest a ferjemnek, hatah talal netrol :) az ara meg jo lesz majd utana csinos rucira.)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544962 (30)
    2010-04-29  14:14
  14. 2010. Április 29. 14:3832.

    :))))))))))))) Oke, maris johetsz ertuk! nem lehetne ugy, hogy en nem gyurok, csak jossz es viszed? Igy neked se kell vrani es en is hamarabb megszabadulok toluk! tudom, hogy felszedni is nehez, mert tizenvalahany eve, amig osztondikaskodtam kulfoldom, a pasim becsajozott es szakitottunk. Par nap alatt 7kilot fogytam, na, akkor remesen neztem ki, azt alairom, es nagyon nehezen jotek vissza a kilok, de a sport erre is jo. Erdekes, hogy akar fogyni, akar hizni akar az ember, hasznal. bringam sajnos nincs, mert nem tudom hol tarolni. regen volt, de a pincebol flyton elloptak, es abbol alltunk ki, hogy vettunk, elloptak, feljelentes, rendorsegi jegyzokonyvre varas, biztosito fizetett, ujat vettunk, es hiaba volt mindenfele biutonsagi zar, meg racs, nem szamitott. a lakasba meg nem fer, mi is csak alig. Uszni jo lenne, de a gyerkocok meg nem tudnak, 5,5 eves es 2 eves a kicsi. De persze megoldom majd, csak meg erot gyujtok, es mivel kifogas mar nem lehet, neki kell latni. Nyilvan ne megy egyik naprol  masikra, de nem is ez a cel, hiszen 6ev alatt tettem szert rajuk, es nem varom el, hogy par het alatt lemenjen, bar jo lenne, hetente legalabb fel kgt leadni:) Az talan meg egszsegesen megoldhato.

    Gyerekek: nana, hogy jo rajuk nezni, es buszkeseggel tolt el.)))))))) Eppen tegnap volt az anyak napi unnepseg es az en nagylanyom olyan szepen mondta a szoveget, beszedhiba nelkul porogtek az errrek:)

    Merleg: nem kulonosebben hat meg, ha latom, hogy jo ram valami ami eddig nem, az mar oke, de ugyis latom en, a combomat es erzem a fenekem:) Tenyleg a sport fog segiteni, mert a jo kajarol nemigen mondok le, pl. finom turo rudi tortat csinaltam tegnap:)

    Kenyer elhagyasa: nem eszem sok kenyeret, napi atlag egy szelet, reggelore, de az is formakenyer szelet, vagyis egy sima kenyer szelet fele. Az nem hiszem, hogy sok lenne. A teaknak remes az izuk, brrrrr, ha meg cukrozom, mi ertelme? vagy van finom salaktalanito tea? Olvastam valami fufelerol, amit joghurtba kell keverni, az is salaktalanit, es dokik is javasoljak, anyagcsere javitasra is, azt talan kiprobalom, de amindefle fogyasztoknak nem hiszek. 

    előzmény:
    macskoszka (27)
    2010-04-29  14:07
  15. 2010. Április 29. 14:2831.
    Koszi, szepen! Az en masodik pottomom mar 2 eves:) De mivel eddig tejet is kapott, es azt tanacsoltak, amig kap, ne mozogjak direkt fogyozosan, mert mereganyagok valnak ki, es az a tejben megjelenik, jo kifogas volt. de most mar nincs mire hiavtkoznom magamnak:) Egyebkent meg kozben rajottem, hogy a norbis gladiatorbol a norbis nem valami latin dietas mod, hanme a norbis es reka paros egyikenek neve.))))))) na, enniyre vagyok tajekozott fogyozos korben. nem is igazan fogyozni akarok, hanem ahogy irtad Te is, formalodni, jobban erezni magam a boromben. Az eloszlassal van baj es a sulyt ado anyag minosegevel.)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544962 (28)
    2010-04-29  14:12
  16. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 29. 14:1430.
    nem, csak ne teszi be... mindegy ez a címe, goggli kidobja:
    Gladiátor fitness I-II. + Kiképzés
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544962 (29)
    2010-04-29  14:13
  17. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 29. 14:1329.

    öööö.. a link lemaradt...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544962 (28)
    2010-04-29  14:12
  18. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 29. 14:1228.

    énszerintem netes könyvsboltokban simán meg lehet venni. meg ha pesti vagy, a westendben van vmi nagy cd bolt, ott mindig szokott az összesféle tornadvd lenni, mindenkitől. az épp trendi, modellesek is, meg a régiek is.

     

     

    nekem egy ilyen kiadásban van meg. mert ugye a videókazetta már meghótt:) bééke poraira. és már amúgy sincs lejátszónk se, csak dvd.

    de tuti van csak magában is.

     

    én térdem is esésben halt meg... egy betonoszlop, és egy márványlépcső együttes hatása... bár még futni  rendes cipőben, ha csak kocogok megy. 

     

    nekem az 52 kiló már a gyerekruhákat jelenti. akkor simán jó rám a 152-es gyerekméret de ugye ze izmot feltételez,. most próbálom én is visszaszedni az izmaim. a második pöttömöm még csak 11 hónapos:)

    előzmény:
    *Tiara (26)
    2010-04-29  14:02
  19. 2010. Április 29. 14:0727.

    Hehe átveszem a legyúrt kilóidatEz is nehéz egyébként...mármint kilókat felszedni:)

    Próbálj mozogni (tudom gyerekek mellett nem könnyű, de most a jó időben pölö lehet bringázni akár velük is vagy úszni ..) és leglalább a kenyeret hagyd el, remek méregtelenítő/salaktalanító teák is vannak, szerintem azok is használhatnak, hogy leglalább pár kiló leolvadjon.

    És amikor a hurkácskáidra nézel gondolj a 2 csodálatos gyermekedre, a többi meg le van szarva..

    De értem én, hogy szeretnéd jól érezni magad a bőrödben és azt is tudom, hogy marha nehéz ledolgozni a plusz kilókat (férjem is folyton is mérlegen állt, amikor fogyózott..) . 

    előzmény:
    *Tiara (25)
    2010-04-29  13:57
  20. 2010. Április 29. 14:0226.
    koszi, en eddig is dafsliztam a terdem, ha sportoltam, mert vagy 12 eve csovazas, megrakott hatizsakkal raestem egy utpadkara, es elegge nem birjak a terdeim a gyurodest. A cd, amit emlitettel, hol elerheto? nem ismerem. En anno tvbol sima kis magnoval vettem fel egy 10perces cindy crawford tornat es emlekszem a gyakorlatokra a szobeli instrukcio alapjan. De az is olyan, hogy kenytelen az ember 3 napig csinalni, mert utana nem tud megmozdulni, ha elobb abbahagyja:) de csak elkezdeni nehez, utana jolesik, ha sikerul minden nap beiktatni. Gimis koromban rakattantam a kocogasra, persze rendesen salakon vagy rekortanon es napi 6k-t futottam. Akkor voltam sulyban 53kg, de az tenyleg nem haj, hanem izom volt. Alkatrol talan meg annyit, hogy sok even at balettoztam, az megadta az alapalkatot es nemi mozgaskulturat.... de ez reg volt...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544962 (24)
    2010-04-29  13:53
  21. 2010. Április 29. 13:5725.
    koszi, jolesik az emberi szo. En szules utan majdnem ugyanannyi voltam, mint elotte, pedig a gyerek kibujt, a placenta es a magzatviz is. Par nap alatt bevizesedtem, ami csak lasan oszlott, a mao tudja miert. Az elso utan maradt 5kilo, igy indultam a masodik terhessegnek. A terv az volt, hogy vagy ledobni az 5ot vagy jojjon a masodik es jott, bar sokkal kesobb, mint terveztuk.) Szoval en majdnem ugyanannyival jottem haza a korhazbol, mint amennyivel bementem, a kismamagatyomban. szerencses alkat vagy. En ezt kb 30evesig mondhattam el magamrol, azt ettem, es olyan menniysegben, ahogyan megkivantam. fagyi pl. ezerrel, egesz nyaron... sose latszott. Igaz, most sem sanyargatom magam, de majd jobban odafigyelek, bar sokat igy sem eszem, csak a jelek szerint megsem jol. Ja, nyugodtan irj privit, kuldok a felesleges kilombol csak a szallitasrol neked kell gondoskodni:)
    előzmény:
    macskoszka (23)
    2010-04-29  13:52
  22. Torolt_felhasznalo_544962
    Torolt_felhasznalo_544962
    2010. Április 29. 13:5324.

    vannak ám térdkímélő tornák. sajnos tudom, én is térdkímélésre szorulok

    a norbis gladiátor pl, térdet egyáltalán nem terhel, van külön has-comb cdje is, és elég látványosan formál. 

    igaz pl amikor én eőször csináltam, rá egy napra olyan izoomlázam volt, hogy áááá:)

    de van még pár térdkímélős-formálós. csak nekem ez jött be a legjobban annó, ezért merem ezt ajánlani

    előzmény:
    *Tiara (19)
    2010-04-29  13:29
  23. 2010. Április 29. 13:5223.

    Na látod ez is pölö alkat kérdése...mármint az, hogy hogyan rendeződik vissza az ember lánya szülés után..

    34 évesen szültem és már a kórházból a terhességem előtti súllyal jöttem ki a régi farmeremben:)

    Nagyon szerencsés vagyok, mert sosem kellett sanyargatnom magam, mindig annyit és azt ehettem, amit szerettem bűntudat és felkúszó kilók nélkül sőt most azon ügyködöm, hogy feljöjjön 2-3 kiló..

     

    Sok sikert a fogyóhoz és kívánom, hogy mielőbb súlyodnál legyél!

    előzmény:
    *Tiara (22)
    2010-04-29  13:45
  24. 2010. Április 29. 13:4522.

    Szia, es koszi! Jo, hogy nem ugat le mindenki:) eleg vekony csontozatu lehetek, de sosem voltam gebe. Aranyosan vekony volt az alapalkatom, mondhatni csinoska, de egy igazan noies keblu holgy biztosan laposnak talalt volna akkor is es most is. De ez van. Tisztaban vagyok vele, hogy kicsi az esely a regi alakom visszanyeresere, mivel szulni is 30felett szultem, es a csontok stb, mar nem ugyanugy rendezodik vissza, de azert szeretnem magamat ujra csinosnak erezni, elso sorban magam miatt. No ,emg nem art, ha bemegyek a boltba es talalok valamit ami jol all rajtam.) Kulonosen nyaron.)

     

    csao, Tia

    előzmény:
    macskoszka (21)
    2010-04-29  13:37

Címlap

top