Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kiséry István Főorvos

Torolt_felhasznalo_973694
Torolt_felhasznalo_973694
Létrehozva: 2009. Április 20. 15:53

Sziasztok!

 

Olyanokat keresek, akiknek volt már onkológiai műtéte, melyet Kiséry doktor úr csinált a Szent Imre kórházban. Hozzáállás, emberség, szakmai hozzáértés, műtéti heg....stb. Minden tapasztalat érdekelne vele kapcsolatban.

 

Előre is köszönöm.

  1. 2018. július 2. 13:385.

    Nem onkológiai műtét, hanem egy egyszeű biciklis esésből fakadó kisebb sérülések kapcsán kerültem a Doktor Úrhoz. Bizonyára csak rossz napja volt, de a lekezelő magatartása, a tájékoztatás hiánya és részben az ő, részben az asszisztens figyelmetlensége miatt elég rossz élmény maradt a látogatás. Több, mint 4 órát tartózkodtunk az épületben, ebből kettőt megspórolhattunk volna, ha eszébe jut megkérdezni a röntgen beutaló előtt, hogy van-e esély rá, hogy babát várok. Nyilvánvalóan mivel nem jutott nekem sem eszembe, én lettem a problémás páciens, és később még azért is szemforgatást érdemeltem, mert meg találtam kérdezni, hogy van-e más lehetőség, mint 4 órányi várakozás után diagnózis, táppénz-papír, vagy bármiféle egyéb hasznos információ nélkül távozni. Természetesen nem volt más lehetőség. Ha onkológiai műtétre lenne szükségem, messziről elkerülném a Doktor Urat, mint ahogy más esetekben is igyekszem majd más, akár ismeretlen orvoshoz kerülni.

  2. 2009. Április 24. 19:054.
    Próbáljuk újra, hátha...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_973694
    Torolt_felhasznalo_973694
    2009. Április 21. 11:443.
    Újra, hátha....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_973694 (2)
    2009-04-21  08:54
  4. Torolt_felhasznalo_973694
    Torolt_felhasznalo_973694
    2009. Április 21. 08:542.
    Senki???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top