Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Petefészek körüli fájdalom

Torolt_felhasznalo_125828
Torolt_felhasznalo_125828
Létrehozva: 2008. november 25. 08:27

Lányok!

 

Van sok ilyen topic,tudom.Két éve én is indítottam egy hasonlót.

Szóval,gondoltam indítok egy újat,mert elbizonytalanodtam...

Pár napja érzem a bal petefészkem körül,hogy fájdogál,de legfőképp mozgásra érzékeny.Régen ugyanez a tünetem volt csak a jobb oldalon,aztán az egyik hónapról a másikra elmúlt.

Most egy év után újra érzem csak a bal oldalt és 2 napja pisilni is sokat kellett,ezért elmentem orvoshoz,aki azt mondta felfázás...kaptam valamilyen port.

 

Eléggé aggódom,mert 3 hete műtöttek méhen kívüli terhességgel,ami a jobb oldali petevezetőben volt...és,mint írtam régen sokat volt érzékeny a jobb oldalam.Bár akkor azt mondták a nődokik,nincs semmi baj vele!!!

De sok-sok nőnek azt mondják erre a tünetre,hogy semmi gond vele.

De akkor mitől lehet ez?

 

Akinek hasonló gondja van,írja le légyszíves neki mit mondott az orvos.

 

Sziasztok!

  1. 2018. június 8. 16:527.

    sziasztok..


    segítségeteket szeretném  kerni .Hát ha valaki hasonló cipőben jár mint én. kb 3gy hónapja elég inteziven  faj a hasamalja  inkabb  azt mondanám  hogy a pete fészek .  hs egyutt vagyunk a parommal élleg  kellemetlen .. es mar van mikor nem is mennek a dolgok annyira faj   :( voltam is vele dokinal kb 2 hete es azt mondta hogy nem lát  semmit nincs baj .. irt ki valami kupot.  amit elis használtam  . de semmit sem használt .. ugyan úgy faj sőt  még rosszabb .. gyulladásra  gondoltam hogy talán az lehet.. de akkor a doki miért nem mondta..?? nem értem.  szerintetek  mi lehet ez ?? 


    koszonom  a segitseget !!!! 

  2. 2008. november 25. 09:406.

    Szia!

     

    Én hónapok óta járkálok ezzel orvoshoz. Kisebb-nagyobb megszakitásokkal folyamatosan fáj. Okozhatja gomba, vagy baktérium is. Kenetet vettek?  Ha az nincs, és az uh is mindent rendben talál, akkor az is lehet, hogy nem nőgyógyászati eredetű a dolog. Nekem igy szűrték ki évekkel ezelőtt a gyomorsüllyedésemet. Pedig nem a gyomrom fájt!! Ha a nógyógyász mindent rendben talál, és még mindig fáj, járj a végére a háziorvosnál!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_125828 (1)
    2008-11-25  08:27
  3. Torolt_felhasznalo_478885
    Torolt_felhasznalo_478885
    2008. november 25. 08:495.
    Remélem,semmi komoly...Jobbulást!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_125828 (4)
    2008-11-25  08:47
  4. Torolt_felhasznalo_125828
    Torolt_felhasznalo_125828
    2008. november 25. 08:474.

    Voltam már úgy dokinál,amikor épp fájt,de semmi kórosat nem láttak.

    Most nem nézett UH-val,de ha nem múlik akkor megyek megint.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478885 (2)
    2008-11-25  08:35
  5. 2008. november 25. 08:423.

    Szia,

    Nekem az elmúlt 1 hétbe volt a jobboldali petefészkemnél ez az érzés. Illetve nekem nem szúrkált, hanem mintha kést döftek volna bele. Még most is érzem, hogy van és épp most gondoltam arra, hogy felhívom a nőgyógyászomat és megnézetem.

    Fogalmam sincs, hogy mi lehet, de jobb oldali petefészkem  mindig is érzékenyebb volt és már többszőr fájdogált, de ennyire még nem

    Mozgásra nem érzékeny, de ha kicsit megnyomom, akkor eléggé fáj.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_125828 (1)
    2008-11-25  08:27
  6. Torolt_felhasznalo_478885
    Torolt_felhasznalo_478885
    2008. november 25. 08:352.

    Nekem is volt hasonló,feszítő tünetem,és cisztám volt,jókora...Ultrahanggal nem néztek meg?Most menj dokihoz,amíg vannak tüneteid.Nekem is azzal követték,hol volt,hol nem volt a ciszta,a ciklusomtól függött,és szerencsére nem kellett vele semmit tenni.A szüléseim óta hálistennek nem jött elő.

     

    Menj minél előbb dokihoz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_125828 (1)
    2008-11-25  08:27

Címlap

top