Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Condyloma növedék

Torolt_felhasznalo_554491
Torolt_felhasznalo_554491
Létrehozva: 2008. június 9. 00:32

Sziasztok! Olvasgattam pár topikot ezzel kapcsolatban. De már kérdésem lenne. Ilyen kis condyloma növedéket észlelt nálam a nőgyógyász, majd megyek ezután cytológiára. Leecsetelte.

Azt olvastam valahol, hogy ezek a kis szemölcsök 16 hónappal a fertőződöttség után kelennek meg. Tényleg???

Egyébként majdnem fél éve van párkapcsolatom, teljesen mondogám, mindkét részről, bár úgy tudom nem csak nemi úton terjed. Valamint kérdeztem a dokitól, hogy elég a nuvaring gyűrűs védekezés továbbra is, hát a válasz nem sok semmi volt. "Hát... elég... a gyűrű megfelelő védelmet nyújt, de ahánlott ilyenkor az óvszer is..." Na kössz. És egy szóval sem mondta, hogy a páromat kezelni kéne valahogy... Pedig szerintem...

Várom a véleményeiteket, tapasztalaitokat ezzel kapcsolatban!

  1. 2018. július 13. 14:0565.

    Szia mateam !!!engem erdekel a krem!!!

    előzmény:
    mateam (59)
    2018-04-18  10:34
  2. 2018. július 13. 14:0564.

    Szia mateam !!!engem erdekel a krem!!!

    előzmény:
    mateam (59)
    2018-04-18  10:34
  3. 2018. június 3. 23:3763.

    Engem érdekelne drtako93@citromail.hu emailcimen jolenne beszélni.


    Előre is köszi

    előzmény:
    mateam (59)
    2018-04-18  10:34
  4. 2018. június 2. 23:2862.

    Tudnál nekem írni? Érdekelne!!

    előzmény:
    mateam (59)
    2018-04-18  10:34
  5. 2018. Április 20. 09:5461.

    Szia! Igen. m.a.team@freemail.hu

    előzmény:
    andoris (60)
    2018-04-19  22:13
  6. 2018. Április 19. 22:1360.

    Hello én 16éves fiú vagyok, nekem is vannak a nemiezervemen (fityma belső részén) feltudnánk venni a kapcsolatot? Nagyon orulnek ha megtudnek szabadulni toluk.. 

    előzmény:
    mateam (59)
    2018-04-18  10:34
  7. 2018. Április 18. 10:3459.

    Sziasztok!


    En is beleestem ebbe a betegsegbe, es keresgeles utan ratalaltam a Warticon nevu kremre ami hatasosan tunteti el a szemolcsoket vegleg! Be is szereztem Angliabol mert csak ott kaphato!


    En mar jol vagyok! 


    Ha valaki meg szenved a szemolcsoktol tudok segiteni mert van meg 1 bontatlan kremem!!!

  8. 2016. május 3. 19:4458.

    Azóta elmúlt?

    előzmény:
    nikkol (52)
    2013-04-23  11:04
  9. 2016. május 3. 19:3757.

    Hali! én tudok neked segiteni..irj az email cimemre: minerva999@freemail.hu

    előzmény:
    Leilaarcher (56)
    2016-02-25  17:23
  10. 2016. február 25. 17:2356.

    sziasztok! Akkor most čn is leírom a tapasztalataim. Lassan 1 čs fčl čve kezdődött már az elejčn rákerestem mi lehet az čs egyből arra jutottam hogy ez condyloma. A nőgyógyászom nem erősített meg de nem is cáfolta hogy az lehet. Mivel nem múlt el bőrgyógyászhoz mentem aki egyből megállapitotta hogy az. Szerencsčs vagyok abban az črtelemben hogy nem szaporodott azóta mióta kijött 4-4 db pici szemölcsöm van a bemenetnčl egyetlen egy db volt ami megnőtt de a condyline hatására vissza húzódott de sajnos vissza jönnek kb 2 hetente de van amikor egy hónap is eltellik mire ujra megjelennek. Már nagyyon unom. Nem tavolitjak el mert kicsik. A nőgyógyászom szerint ha ilyen sok ideje fenn álna akkor már karfiol lenne az egčsz vaginám. A bőrgyógyász látott belül is čs elküldött a nőgyógyászhoz hogy ecseteljen belülröl de a nőgyógyász nem talált belül semmit szóval igy 2 bőrgyógyász čs 4 nőgyógyász után már kivagyok idegileg hogy mind mást mond čs senki nem segít. Párom szemölcsei durvábbak de ecsetelčs hatására eltünnek de vissza jönnek havonta. Issoprisosinet szedtem most grapefruitmag kivonatot iszok de nem bírom mert megfájdítja a gyomrom. Valaki esetleg leírná hogy használja külsőleg a grapefruitmag kivonatot? Remčlem lassan včge lesz már ennek mert idegesít čs rengeteg pčnzem benne van már plusz fogamzásgátlót szedek ami szintčn sokba van ennek tetejčre latex allergiám van igy ha óvszert is veszek szemölcsök kijóvetelekor akkor is a legdrágább latex menteset kell vennem szóval röviden anyagi csődbe visz ez a betegsčg. Hpvt nem mutat a cytologiam p2-es már čvek óta  szóval fogalmam nincs mit tegyek hogy kiűzzem včgleg. Neem olajat, teafaolajat is használtam čs ezüst colloidot is ittam de vissza jön folyton valaki valami tanács nekem, páromnak.

  11. 2015. augusztus 31. 22:0155.

    szia!


    erre sztem gyógyszer nincs-mert ez vírus-max az isoprinosine ami az immunrendszerre hat de azt terhesen lehet h nem is lehet..


    szakértő bőrgyógyász leégeti,a fagyasztás ha jól tudom ugyanazt az eredményt éri el és lassan elmúlik..de többször vissza kell menni


     

    előzmény:
    FB#833834870063276 (54)
    2015-08-31  21:05
  12. 2015. augusztus 31. 21:0554.

    Szia!

    Hát igen ez tényleg a fertőzés után később jön ki,most figyelj nagyon oda az immunrendszeredre,szedjél sok c-vitamin,illetve ajánlanék neked egy izoprinosi kúrát ami a virusok elleni védi az immunrendszeredet,hiszen ha az legyengül újra elő fognak jönni a kis vackok!

    A pároddal mindenképpen védekezz óvszerrel még egy darabig,mert az h most nincs külső jele nem azt jelenti,hogy nem is fog kiújjulni!!

     

    A másik nekem az Aldara krém vált be egyszerüen szuper,teljesen eltüntek...van Pesten egy gyógyszertár=nap gyógyszertár...nyugati közelében,ott nekem kiadtak 2kicsi tassakkal ami kb 6ezer volt de igy elgalább nem kellett megvennek a 12tasakosat 18ezerét...és egy tasakba hiába azt mondják egyszer lehet használni..hülyeség...nekem egy tasaktol eltünt minden 2.nap kell vele bekenni...

    Pórbáljárok ki,nekem ezt Jánossy Eszter bőrgyógyász irta fel!

    Üdv:Poki

    idézet:
    pocahontas777 (34)
    2010-01-30 15:47:55

    Sziasztok!Poccahontas777, velem az a helyzet,hogy kB.2hónapja jöttek ki a hólyagok a bőrgyógyászati 2x lefagyasztotta de semmi a helyzet nagyon romlott,de közben kiderült hogy babát várok.A bőrgyógyászati eddig sem ajánlott semmi gyógyszert ezután nem tudom mi lesz.Félek nehogy baja legyen a babának is...Valaki ajánljon egy jó bőrgyógyészt,aki segíteni tud!!Köszönöm..

    előzmény:
    pocahontas777 (34)
    2010-01-30  15:47
  13. Torolt_felhasznalo_135800
    Torolt_felhasznalo_135800
    2014. január 27. 20:5753.

    Sziasztok!

     

    2013. december 9-én méhszáj plasztikám volt, ahol csináltak szövettant is. Ma lett meg az eredménye amit az orvosom telefonon közölt. Annyit mondott, hogy HPV található az eredményben és annyi van még ráírva a papírra, hogy condyloma....! Közölte, hogy ne aggódjak, szedjek isoprinosine-t és rendben leszek. Rendszeresen járok rákszűrésre és eddig nem volt semmi probléma. Nincsenek szemölcseim szerencsére, viszont nem tudom, hogy valóban elég-e ha én és a párom is beszedjük ezt a gyógyszert. Tudnátok segíteni, hogy mit lehet tenni? Örülök egy részről, hogy nem jött elő szemölcs, de másrészről aggódom, hogy mégis bennem van ez a vírus...  

  14. 2013. Április 23. 11:0452.

    sziasztok, úgy döntöttem leírom én is a történetemet...

    16 éves vagyok és 2012 júniusában diagnosztizálták nálam a condylomát..kétségbe estem, amikor utánakerestem, hogy ezt a betegséget a hpv okozza..pedig akkor még nem voltam senkivel szóval 100% hogy nem nemi úton kaptam el, és hpv-m sincs. kaptam mindent, folyamatosan jártam nőgyógyászhoz, bőrgyógyászhoz, akik mondták h condyline elmulasztja, aldara elmulasztja, isoprinosine stb...mindent próbáltam, enyhítették a problémámat, de egyik se tudta kiekzelni...elegem lett. idén februárban küldtek el az 1. számú nőgyógyászati klinikára...irány az ambulancia ...jó, lézeres műtét, de megkell várni amíg megjön a mensesem és utána műtenek csak meg...persze h 1 hónapot kimaradt, és ezalatt az idő alatt iszonyúan elterjedt, utólag megtudtam, hogy be is volt gyulladva szóval király. na mindegy, mikor már a műtőben voltam és megnézte az orvos, azt mondta nem tudnak mélyen altatni ahogy eredetileg tervezték mert sokáig tartana, úgyhogy epidurális érzéstelenítést kaptam...1-1,5 óra alatt vége volt a műtétnek, vittek az intenzívre az epidurális miatt...6óra elteltével amikor kiment belőlem az érzéstelenítő zokogtam, ordítottam a folyosón és fájdalomcsillapítóért könyörögtem...iszonyatos volt, senkinek nem kívánom.... egy óriási nyílt seb volt/van a végbelemnél, amitől 1 hét után is alig tudok ülni, menni, és a széklet ürítésről ne is beszéljünk...2-3 hét múlva újra műteni kell, mert most csak felületesen tudta eltávolítani...lényeg a lényeg, ne várjatok amíg elterjed, az első alkalommal, ha az otthoni módszerek nem mulasztják el, égessétek le szerintem...

     

    én most reménykedek, hogy kitudjuk kezelni ezt a betegséget, beadják nekem a méhnyakrák elleni oltást, és erősítem az immunrendszeremet 1000-el...rengeteget sírtam emiatt, de nem szabad, hogy eluralkodjon ez a betegség az emberen...kitartást mindenkinek! 

  15. 2013. március 6. 17:3951.
    De h kezeled a párod ha tünet mentes?Nekünk azt mondta a párom dokija h ezzel nem tud mit csinálni.
    előzmény:
    semiramis (50)
    2013-02-26  23:38
  16. 2013. február 26. 23:3850.

    HPV, termeszetesen kezelni kell a parodat is. ha nem mondta, VALTS ORVOST.

     

    amugy a HPV ferfiaknal 99,999%-ban tünetmentes, DE kezelni ettöl függetlenül KELL!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554491 (1)
    2008-06-09  00:32
  17. 2013. február 26. 23:2549.
    Szia!Ha a dokid másképp nem mondta akk szerintem kövesd a tájékoztatót.Nekem is ezt ajánlotta most a dokim.Mert közben váltottam,és ő nem akart meg műteni!Azt mondta ez hatékonyabb!De nem a tájékoztató alapján használom.Azt javasolta,hogy két naponta egyszer esténként használjam.Remélem tudtam segíteni. :)
    előzmény:
    Dulszinea72 (48)
    2013-02-17  18:28
  18. 2013. február 17. 18:2848.

    Sziasztok,

    A Condyline oldatot lehet 3 napnál tovább is huzamosan használni ?

  19. 2013. február 12. 09:4647.

    A condylomát a HPV vírus okozza!Ez adott.

    Az,h mit tudsz csinálni ellene?Hát szerintem így előre semmit!Esetleg oltasd be magad!Étkezz változatosan,erősítsd az immunrendszered...ennyi.Az a legnagyobb gáz,h a lappangási ideje 6-16 hónap...vagy legalábbis így tudom én.

    Én még mindíg küzdöm vele...vagy ellene pontosabban...a műtétemen csúsztatnunk kellett egyébb okok miatt...Úgyhogy jelen pillanatban úgy néz ki,h jövőhéten már sor kerül rá.Sajnos nem kevés szemölccsel rendelkezem.Nagyon frusztráló :(

    De nem adom fel!

    Ja!Jut eszembe!Olvastam,h a borotva terjeszti!Hát igen!Én is használója voltam!Évek óta!!!Úgyhogy amikor megtudtam,h ez ránk nincs jó hatással beszereztem 1 elektromos női borotvát...tudjátok...aminek nincs pengéje,azzal még csak felületi sérülést sem tudok okozni magamon.Végül is nyílván nem olyan...de jobb mintha olyan lenne mint amilyennek a természet kreálta.Gondolom értite.Habár az első műtétem lézeresen történt,és nem mondható sikeresnek,én még továbbra is ezt pártolom.

    Kitartás mindenkinek! 

  20. 2013. január 17. 11:5046.

    Sziasztok.

     

    Most találtam ezt a topicot. A páromnak vannak ilyen szemölcsei...most ment orvoshoz. Én is vizsgálgattam magam, de nem találtam ilyet, van valami teendőm?

    olvastam, hogy összefüggésben lehet a HPV vírussal, a condyloma. Mit tehetek, a sima rákszűrésen HPV-re nem szűrnek, ezt mondta a dokim, csak ha már kóros értékeket látnak.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554491 (1)
    2008-06-09  00:32
  21. 2013. január 15. 09:1045.

    Sziasztok...megint!

    Voltam az orvosomnál.Meg vizsgált.Mondta,hogy sajnálattal látja,hogy nem sikerült jól a műtét,hogy nem szabadott volna ilyen hamar vissza jönnie.Írt fel isoprinosine-t,amiből 3x2-t kell bevennem naponta.Megbeszéltük,hogy megint megműt.Valószínű,hogy immun erősítés mellett,sokkal hatékonyabb lesz a kezelés.Nem tudom,hogy az immun erősítő hatására e...de új szemölcsöket nem tapasztalok!Szerencsére!Aki küzd ezzel a betegséggel ajánlom,hogy már a kezdetekkor írassa fel! 

  22. 2013. január 14. 11:1244.

    Sziasztok! Én is leírom az én történetemet. Nálam először két szemölcs jelent meg még augusztus végén ezekről eleinte nem is vettem tudomást, de mikor hirtelen megnőttek december elején azonnal mentem az orvoshoz, ekkor a két szemölcs már 2cm hosszúságú volt körülötte több pici is megjelent, így utólag tudom hogy a borotválás miatt terjedt el :( az orvos azt mondta a piciket a condyline oldat biztos eltűnteti a nagyokra pedig azt mondta hogy le kell égetni. Elkezdtem otthon az ecsetelgetést, reggel és este condyline, napközben pedig grapefruit cseppet vittem fel a szemölcsökre fültisztítópálcika segítségével, úgy hogy fél percig rajta tartottam a szemölcsön. A 3. nap azt vettem észre hogy a nagyobbak teteje sárgás fehér lett (fehér a condyline hatása, sárga pedig a grapefruité) majd kicsit elsötétedett és leesett róla egy kis rész, kb másfél hét alatt a nagyok el is tűntek :) de a picik nem és nagyon elterjedt, a furcsa az volt hogy előszőr egy fehér csík jelent meg vagy fehér kis pont és az kezdett el nőni, de nem adtam fel ecseteltem őket tovább és sok vitamin gyümölcs, egészséges táplálkozás. A meglepő az volt hogy a pici szemölcsök az ecsetelésre úgy reagáltak hogy feldagattak, némelyik egész nagyra, befehéredtek, nem volt túl szép látvány mivel sok volt és mikor feldagadtak már szinte mindenhol fehér felagadt voltam :( Viszont voltak olyan szömölcseim is amik nem dagadt fel, csak elfehéredtek majd besötétedtek és leestek :) volt hogy zuhanyzás után a feldagadt fehér részeket le tudtam kaparni, de nem kellett volna mert vérzett sebes lett és utána újra megjelent úgyanott és kezdhettem előről :( Ezek után csak ecseteltem és nem piszkáltam, ekkor a fehér feldagadt részek egy idő után bebarnultak és hirtelen az összes leszáradt és újra szép vagyok odalent:) Nálam ez a szenvedés az eltávolítással kb 1hónapig tartott 4 condyline oldatot használtam el és 1db bioextra grapefruitmag kivonatot 20ml-es. Belsőleg Isoprinosin immunerősítőt szedek és grapefruit mag cseppet iszom. Remélem soha többet nem jönnek elő ezek a szörnyetegek.

    Hasznos tanácsaim:

    Ha az első 3 nap ecsetelés után nem látunk változást ne keseredjünk el, nem hat azonnal az oldat, kell pár nap a látható eredményért.

    Nem szabad kétségbe esni, legjobb ha elfelejtjük hogy betegek vagyunk, mivel az immunrendszer csak akkor tud megerősödni ha lelkileg is stabilak vagyunk.

    Grapefruitmag kivonat külsőleg és belsőleg is nagyon jó :) multivitaminok és rengeteg C vitamin

    Immunredszer le tudja győzni a vírust csak erősíteni kell :)  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554491 (1)
    2008-06-09  00:32
  23. 2013. január 12. 12:2743.

    Makacs betegség. Én is próbálkoztam több kezeléssel. Talán most sikerült megoldást találni. Nemrég megfáztam és propolisz cseppekkel kezeltem magam. 10 ml-es flakonban lehet kapni méhészeknél. A propolisz alkoholos oldata. Hideg vízben oldottam fel három rövid spriccelésnyi mennyiséget. Elvileg számolni kellene a cseppeket, ez olyan 40-50 csepp volt. Azután elkevertem és megittam. Sárgásfehér, kesernyés ital. Naponta kétszer, reggel és este.

    A náthám is elmúlt, de meglepődve tapasztaltam, hogy a condylomák is kezdenek leszáradni. Most még kis bubok vannak a helyükön, de nem sarjad. 

    Próbáltam közvetlenül rákenni, amikor láttam, hogy hat, mivel a propoliszt ajánlják bőrproblémákra is. Ezt nem ajánlom senkinek, mivel az alkohol erősen irritálja a genitáliák erzékeny bőrét. 

    Egyébként szerintem éppen az a csodálatos a dologban, hogy belülről hat. Nem felszíni kezelés, hanem a kórokozókat pusztítja - remélem.

    Érdemes lenne minél több esetben kipróbálni és írni a tapasztalatokról. Talán tényleg hatásos. Minden esetre nem fájdalmas, nem káros. Két kis flakon propolisz 5-800 Ft a kereskedőtől függően.

  24. 2013. január 10. 19:3442.
    Szia. Mintha az én betegségemet írtad volna le. Úgyan úgy novemberben kezdtem el járni nőgyógyászhoz. Nekem az ecsetelést javasolta. Úgyan így nem tudtam elmenni, újra előjöttek. Azt mondta, hogy talán egy fokkal jobb a helyzet. Mára már ott tartunk, hogy mivel nem sikerült eltüntetni mindent a fagyasztást javasolta. Átkerültem a bőrgyógyászatra és tegnap előtt le is fagyasztották őket. Most várjuk az eredményt. Nekem mindenféleképpen mindkettő doktor javasolta a védőoltást, így amint sikerült eltüntetni őket már megyek is vissza.... Előre megmondta, hogy hosszú út vezet a gyógyulásig
    előzmény:
    Bogusz (41)
    2013-01-06  13:58

Címlap

top