Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Táncosok ide!

Torolt_felhasznalo_994929
Torolt_felhasznalo_994929
Létrehozva: 2003. augusztus 27. 13:32
:) Mindenkit szeretettel várok ebbe a topicba, aki szeret táncolni. :)))
Meséljetek élményeket, versenyeket, meg minden! :))))
  1. 2011. február 11. 11:2331.
    érdemes minden féle stílust kipróbálni :) akkor tudod eldönteni , hogy mi az ami tetszik és megy is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2009. július 14. 07:4430.

    Sziasztok!

     

    Szertném a segtíségeteket kérni, ha nem gond :).

    Bécsi keringőre alkalmas zenét keresek esküvői nyitótánc alkalmából.

    Segítségeteket előre is köszönöm. 

     

    Üdv, 

     

            Kata

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_452954
    Torolt_felhasznalo_452954
    2009. június 26. 12:3629.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990670 (28)
    2005-04-06  22:02
  4. Torolt_felhasznalo_990670
    Torolt_felhasznalo_990670
    2005. Április 6. 22:0228.
    Hello. Én balettozom, salsáztam, flamencoztam, meg ilyen latin táncokat csináltam, és most kezdek versenytáncolni. De igazából jövőre Rockyzni akarok, szóval ha valaki tudaj, hogy hol (Bp) az írjon! Akit pedig a fentiek érdekelnek az is írjon! Írjon mindenki! Tánci-tánci!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_300079
    Torolt_felhasznalo_300079
    2004. november 4. 15:3127.
    hello!
    én is táncos vagyok. . . csak épp nem hiszem h lenne itt "hozzám hasonló" ;) nagyon szeretem amit csinálok, és mielőtt megvetél, tudd h te sem vagy jobb csak még nem tudod--->amugymeg aki ismer tudja milyen vagyok. ;)
    Pussz Mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. október 10. 22:0226.
    Sziasztok!Én német néptáncot tanítok oviban és ált. isiben. Van itt valaki, akit a néptánc érdekel? :):)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. szeptember 25. 20:0425.
    Én tavaly kezdtem el táncot tanulni, de már régóta szerettem volna elkezdeni. . . Sajnos fél év után abba kellett hagynom, mert felbomlott a táccsoport: volt, hogy a tanár és rajtam kívül nem jött el más az órára. . . Idén ismét lenne lehetőségem járni, de nem találok párt, pedig azóta keresek, mióta tavasszal abba kellett hagynom. :-((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. szeptember 21. 14:4924.
    Sziasztok! Tudtok Bp. -en olyan táncoktatásról/klubról, ahová "öregek", azaz 30 felett, járnak előképzettség nélkül, berozsdásodott tagokkal, némi párnácskával is itt-ott? Nem társastáncra gondolok, hanem jazz, funky, s hasonló őrületek :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_994929
    Torolt_felhasznalo_994929
    2003. szeptember 1. 21:3423.
    Hehe :) Ez itt a Reklám helye? :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325180 (22)
     
  10. Torolt_felhasznalo_325180
    Torolt_felhasznalo_325180
    2003. szeptember 1. 16:5622.
    Sziasztok! Én hip-hop és egyéb divattáncokat tanítok. Ősszel indulnak új csoportok, de a meglévő csoportokba is lehet jelentkezni, úgyhogy kezdőket és haladókat is szeretettel várunk! Nagyon jó a csapat, kemények az edzések, vérpezsdítő zenék, de akit érdekel, mindent leírok emilben! szelinia@freemail. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_994929
    Torolt_felhasznalo_994929
    2003. augusztus 29. 22:0621.
    Nagyon szívesen, az én partnernőm a volt osztálytársnőm. Nekünk bejött. :)
    előzmény:
    Aanissyh (20)
     
  12. 2003. augusztus 29. 18:0820.
    Azt mondod, csak úgy kérdezzem meg??? Ajjajjaj, azt neeem. . . hogy én csak úgy odamenjek és megkérdezzem, hát az nem az én stílusom:) Soha nem csinálnék én olyat:) Rettentő hülyén érezném magam:) Meg hát lehetséges személy sincs, éppenséggel, a volt osztálytársaimmal, hát attól isten ments, azok szörnyűek. Igaz most megyek gimibe, de hát azért az mégiscsak olyan furcsa, hogy odamegyek, hogy héj, nem akarsz társastáncolni? Vehe. . . mondani könnyű:)))))) De egyébként kösz a biztatást:)
    előzmény:
    Myote (19)
     
  13. Torolt_felhasznalo_994929
    Torolt_felhasznalo_994929
    2003. augusztus 29. 16:0619.
    Hehe! Ez aranyos, de próbáld csak meg! Megéri, nekem elhiheted! :)))
    előzmény:
    Aanissyh (18)
     
  14. 2003. augusztus 29. 12:0718.
    Sziasztok!
    Én hastáncot tanulok négy hónapja.
    Szülinapomra kértem a tanfolyamot:) Még gondolkodtam máson is, de örülök, hogy ezt kértem mert nagyon szeretem. A szeptemberi haladót már "csak úgy" végzem el (nem szülinapi alk. vagy ilyesmi), mert mondták, hogy jól megy és nehogy abbahagyjam. Dehogy hagyom:) Társastáncot is jó lenne tanulni, de mivel ugye a nemek aránya "kicsit" furcsa, kénytelen lennék fiúra vadászni nekem meg ahhoz nincs energiám. Biztos úgyis csak néznének az ismerőseim egy nagyot, hogy "ééén, táncolni, még mit nem". . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. augusztus 28. 14:5917.
    Szia gotlieb, ha regen lattad akkor igazan itt az ideje elmenni egy zenes szorakozo helyre - tancolni! :)).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_358280 (12)
     
  16. Torolt_felhasznalo_994929
    Torolt_felhasznalo_994929
    2003. augusztus 28. 11:3616.
    Ez tök jó! Tényleg sokaknak a pénz a legproblémásabb dolog!

    Nálunk úgy volt, hogy 4. általánosig vidéken éltem, és ott nem nagyon volt lehetőség semmilyenfajta sportra. Inkább bejártam Soroksárra színészképzésre, az nagyon jól ment, meg minden, de a tásaság felbomlott, nem volt mit csinálnom. Feljöttünk Pestre, mert itt volt munkálya a szüleimnek, a nővérem is itt tanult. Hát akkor ha már Pesten vagyok sportoljak valamit, mondták a szüleim. 2 évig atletizáltam, kajakoztam, kenuztam, de igazából egyik sem tetszett annyira. Ekkor jött az egyik volt osztálytársnőm, hogy van egy tánctanfolyam a művelődési házban, menjünk el! Hát, mivel ez már tetszett, és zenei érzékem is volt (4 évig zongoráztam) gondoltam, jó, elmegyek. A szülők azt mondták, ha drága, nem mehetek el, inkább menjek vissza kajakozni, az olcsó, de én szóltam a nagyszüleimnek, és ők fizették a táncomat. Az első évem nagyon izgalmas volt, mert táncoltam és zongoráztam, mindenki csúfolt is emiatt, de aztán az első év végén odajött hozzánk a tanárunk és azt mondta, hogy mi nagyon tehetségesek vagyunk, feljebb rak minket két csoporttal.
    Így kezdődött az egész. Táncoltunk, fellépéseink voltak, versenyen is voltunk már. Én már ott tartok, ha végzek a középsulival, megyek a táncművészetire! Mindenki szurkol nekem, már a volt osztálytársaim is büszkék rám, tehát szinte minden jóra fordult!
    Persze még mai napig vannak problémáim a partnerekkel, mert most két partnerem van egyszerre, és ez egy kicsit fárasztó! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. augusztus 28. 08:1915.
    Sziasztok!

    Na, itt vagyok +int. Szóval nálam úgy kezdődött, hogy édesanyám gyerekkoromtól sulykolta belém, hogy olyan vagyok, mint az apám (elváltak, mikor 3éves voltam), nincs ritmusérzékem. Volt olyan, hogy ált. suliban pl. Mikulás-esten mindenki táncolt, én + bőgtem a sarokban. (Ráadásul tesiből elég béna voltam, pedig nem vagyok kövér v. ilyesmi. ) Aztán 4. o. -ban az osztályfőnököm azt mondta anyukámnak, hogy nagyon jó mozgásom van, nem lenne rossz keresni vmi stúdiót, ahol "kibontakoz6nék" - de ez +maradt a jó hír szintjén. (Nem hibáztatom Anyát 1ébként. )

    Közben a faluban a barátaim elkezdtek néptáncolni, fellépésekre jártak - persze engem senki nem hívott, hisz "béna" voltam. Addig erősködtem, hogy aztán mégis bevettek - és hamarosan már mi táncoltuk a partneremmel a főtáncot stb. Sajna a csoport felbomlott, rövid időre felváltotta a modern tánc, amiből annyi maradt +, hogy a falusi mulatságokon felléptünk (főszámként). Annyira jó volt, de aztán mindenkinek fontosabb lett a munkája, a tanulás. . . Nagyon hiányzik!

    A hastánctanfolyam hirdetését a neten láttam + idén, és gondoltam, ez Isten keze, mennem kell. Majd +látjuk, mi lesz. Már hiányzik a fellépések utáni taps. . .

    Jó volt ezt elmesélni, kíváncsi vagyok a Ti történeteitekre is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. augusztus 28. 00:1814.
    Sziasztok!

    Hát igen, látom sokatoknál gond volt a pénz kérdés! Az én esetem is ilyesmi. Én 13 éves koromban íratkoztam be először szalontáncra és imádtam. (Botafogó)Úgy másfél év után sajna abba kellett hagynom. (partnerprobléma)Természetesen nem adtam fel és más tánciskolákban is tanultam. Ezen kívül tanultam steppelni is és annak idején Zoltán Erika stúdiójában is próbálkoztam. Mindkettőt azért kellett abba hagynom mert nem tudták a szüleim fizetni a havi díjjat.
    Most 28 éves vagyok és még mindig járok táncolni (isten tudja hányadszor kezdtem újra a tánciskolákat)itt Amerikában. Végre egy valódi latin amerikai származásútól tanulhatok salsát és minden egyéb imádni való latin táncot. Nagyon szeretem a standard táncokat is de azt hiszem igazán a ritmusos dolgok állnak közelebb a szívemhez.
    Tehát senki se adja fel, akit akadályoz a pénz és minden egyébb más körülmény. Én vadul hiszem, hogy valamikor még versenyezni fogok és annyi időt tölthetek el a parketten, amennyit csak akarok. És úgy hiszem, hogy mindenkinek vannak lehetőségei csak nem szabad feladni egy pillanatig sem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_994929
    Torolt_felhasznalo_994929
    2003. augusztus 27. 21:4113.
    Szintén így vagyok a táncolással! lyan jó, amikor az ember bécsikeringőzik, és már nem is figyel arra, hogy mi van körülötte, csak a zene, a partner, és önmagad! Az olyan jó! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_502482 (8)
     
  20. Torolt_felhasznalo_358280
    Torolt_felhasznalo_358280
    2003. augusztus 27. 19:5612.
    De regen lattam ezt az ismeros nic-et?:))))Wc
    előzmény:
    windycity (10)
     
  21. 2003. augusztus 27. 19:3911.
    Félre lépni?
    Nagyon kétértelmü:))))))
    előzmény:
    windycity (10)
     
  22. 2003. augusztus 27. 18:3510.
    Tancolni jo de lehet felre lepni is? :). Udv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_502482 (8)
     
  23. 2003. augusztus 27. 17:139.
    .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. augusztus 27. 17:128.
    Sziasztok!:))
    Imádok táncolni és már kis gyermek koromtól szeretnék táncolni de abban az idöben nem volt pénz nagyon szegények voltunk azután meg nem volt lehetöségem sajnos:(
    Most élem a világomat és hétvégén szombatonként elmegyek a diszkóba kiélni a tánc imádatomat:)
    Olyankor olyan szabadnak érzem magam és szinte repülök:)))))))
    Ti is így érzitek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top