Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

őssejt fokozó

Torolt_felhasznalo_456208
Torolt_felhasznalo_456208
Létrehozva: 2007. június 19. 17:30
Kinek van tapasztalata! Szeretnék vásárolni de előbb egy pár véleményt szeretnék hallani, mivel, hogy nem olcsó.

OLIMPIQ StemXCell

 

 

  1. 2018. március 30. 21:53478.

    Nekem egy olyan betegségem van,hogy az arcbőröm megnyúlt és az arcvonásaim torzulnak. Előtte teljesen egészséges volt az arcom 24 éves koromig és szép is voltam. Aztán a szájzúgban megnyúlt az arcizom és a 2 arcfélteke lefordult. Azóta nyúlik a bőröm. Vajon ilyen esetben használhat ez a gyógyszer?

  2. 2008. január 15. 15:03477.

    Kìgyòszàl (?!) és lepkefü-kivonatot.

    Sàrkàny ellen sàrkànyfü...

    Ja nem,az a Süsü. 

    előzmény:
    dorka68 (474)
    2008-01-14  03:56
  3. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2008. január 14. 14:16476.

    Oregem, megerdemled a legbenabb MLM-es cimet az NLC-n.
    Mar masodszor maradt le a weblapod cime a hozzaszolas aljarol.

    Tudod, 4000 karakternel levagja  a szerver.

    Miert nem egyszeruen a weblapotok cimet adod meg, igy?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_510437 (475)
    2008-01-14  11:52
  4. Torolt_felhasznalo_510437
    Torolt_felhasznalo_510437
    2008. január 14. 11:52475.

    BIZTONSÁGOS ŐSSEJT TERÁPIA INTELLIGENS ESZKÖZÖKKEL   (I. RÉSZ)

    Intelligens „őssejt fokozó” módszerek: gyógyszerek, testmozgás és kígyószál ill. lepkefű kivonat apigeninnel

     

    Magyarországon az érdeklődés középpontjába kerültek azok a módszerek, amelyekkel a szervezet vérkeringésben lévő saját őssejt mennyiségét lehet fokozni azzal a céllal, hogy a felszaporodott őssejtek károsodott szöveteinket (pl. agy, szív és érrendszer) regenerálják. Nem mindegy azonban, hogy milyen módon növeljük a csontvelőben ill. az agy hippocampuszában termelődő őssejtjeink mennyiségét. A testmozgás az egyik leghatékonyabb és legeredményesebb őssejt fokozó. Rendszeres testmozgással (pl. futás) megelőzhetőek a szív és érrendszeri betegségek, csökkenthetők a már elszenvedett stroke (szélütés) következményei és megelőzhetőek, vagy enyhíthetőek a depresszió ill. más agybetegségek tünetei. A depresszió egyik legfontosabb agyi megnyilvánulása az őssejt termelődés jelentős csökkenése az agyban. Az antidepresszáns gyógyszerek jelentős része is ezt a rendellenességet ellensúlyozza. A testmozgással csökkenthető számos ráktípus előfordulásának valószínűsége is. Rendszeres testmozgással akár 3-400%-al növelhetjük a keringésben az érhálózatunkat regeneráló csontvelőben termelődött őssejtek (EPC, Endothelial Progenitor Cells) mennyiségét és jelentősen emelhetjük az agy folyamatos hippocampuszban történő agyi őssejtekből kiinduló új agysejt termelését is. A testmozgással csökken a rák kialakulásának kockázata, mivel az őssejt fokozáson kívül jelentős rákellenes folyamatokat is elindít a szervezetben (pl. inzulin érzékenység növelés). A terhesség alatti úszás ill. testmozgás valószínűleg az utódok agyi képességeit is mérhetően fokozza. Az erőltetett futás, pedig azonnal növeli a tanulási képességeket. Az agyi őssejtek termelődése erősíti az agy regenerációs képességét súlyos agybetegségek (pl. Alzheimer) és időskor elérése esetében. A kalóriaszegény táplálkozás is jelentős agyi „őssejt fokozó”, talán ezzel is magyarázható, hogy életünket meghosszabbíthatja ill. megelőzhet súlyos agybetegségeket. Az őssejt fokozók akkor hatékonyak, ha a testmozgáshoz hasonlóan nem csak egy tényezőt – pl. a vérkeringésben lévő őssejt számot, hanem más folyamatokat is szabályoznak a szervezetben: pl. koleszterin, vérnyomás, inzulin érzékenység. Ezek a szív és érrendszer rizikófaktorai, amelyek nem csak a vérkeringésben található csontvelő eredetű őssejtek mennyiségét csökkentik, hanem a meglévő őssejteket is károsítják. Csökkentik azoknak azt a képességét is, hogy a szervezet, pl. szív és érrendszer, károsodásait megszüntessék. Ha ugyanis az őssejtek maguk is károsodottak, akkor nem képesek a szervezet szöveteit regenerálni, hiába növeljük azok számát a szervezetben.

    A cukorbetegség, magas vércukorszint, dohányzás, magas koleszterinszint (LDL) és magas vérnyomás – a szív és érrendszer rizikófaktorai - nem csak a vérkeringés őssejtjeinek mennyiségét csökkentik jelentősen, hanem károsítják a meglévő őssejtek működőképességét is. Ezért egyszerű saját őssejt szám fokozással nem lehet jelentős eredményeket elérni. Pl. a szívkoszorúér betegség esetében a m

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  5. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2008. január 14. 03:56474.

    Mondjad, mit erulsz, mennyiert, es hol lehet megrendelni?

    Azt tudjuk, hogy mindenre jo.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_510437 (473)
    2008-01-13  22:10
  6. Torolt_felhasznalo_510437
    Torolt_felhasznalo_510437
    2008. január 13. 22:10473.

    BIZTONSÁGOS ŐSSEJT TERÁPIA INTELLIGENS ESZKÖZÖKKEL   (I. RÉSZ)

    Intelligens „őssejt fokozó” módszerek: gyógyszerek, testmozgás és kígyószál ill. lepkefű kivonat apigeninnel

     

    Magyarországon az érdeklődés középpontjába kerültek azok a módszerek, amelyekkel a szervezet vérkeringésben lévő saját őssejt mennyiségét lehet fokozni azzal a céllal, hogy a felszaporodott őssejtek károsodott szöveteinket (pl. agy, szív és érrendszer) regenerálják. Nem mindegy azonban, hogy milyen módon növeljük a csontvelőben ill. az agy hippocampuszában termelődő őssejtjeink mennyiségét. A testmozgás az egyik leghatékonyabb és legeredményesebb őssejt fokozó. Rendszeres testmozgással (pl. futás) megelőzhetőek a szív és érrendszeri betegségek, csökkenthetők a már elszenvedett stroke (szélütés) következményei és megelőzhetőek, vagy enyhíthetőek a depresszió ill. más agybetegségek tünetei. A depresszió egyik legfontosabb agyi megnyilvánulása az őssejt termelődés jelentős csökkenése az agyban. Az antidepresszáns gyógyszerek jelentős része is ezt a rendellenességet ellensúlyozza. A testmozgással csökkenthető számos ráktípus előfordulásának valószínűsége is. Rendszeres testmozgással akár 3-400%-al növelhetjük a keringésben az érhálózatunkat regeneráló csontvelőben termelődött őssejtek (EPC, Endothelial Progenitor Cells) mennyiségét és jelentősen emelhetjük az agy folyamatos hippocampuszban történő agyi őssejtekből kiinduló új agysejt termelését is. A testmozgással csökken a rák kialakulásának kockázata, mivel az őssejt fokozáson kívül jelentős rákellenes folyamatokat is elindít a szervezetben (pl. inzulin érzékenység növelés). A terhesség alatti úszás ill. testmozgás valószínűleg az utódok agyi képességeit is mérhetően fokozza. Az erőltetett futás, pedig azonnal növeli a tanulási képességeket. Az agyi őssejtek termelődése erősíti az agy regenerációs képességét súlyos agybetegségek (pl. Alzheimer) és időskor elérése esetében. A kalóriaszegény táplálkozás is jelentős agyi „őssejt fokozó”, talán ezzel is magyarázható, hogy életünket meghosszabbíthatja ill. megelőzhet súlyos agybetegségeket. Az őssejt fokozók akkor hatékonyak, ha a testmozgáshoz hasonlóan nem csak egy tényezőt – pl. a vérkeringésben lévő őssejt számot, hanem más folyamatokat is szabályoznak a szervezetben: pl. koleszterin, vérnyomás, inzulin érzékenység. Ezek a szív és érrendszer rizikófaktorai, amelyek nem csak a vérkeringésben található csontvelő eredetű őssejtek mennyiségét csökkentik, hanem a meglévő őssejteket is károsítják. Csökkentik azoknak azt a képességét is, hogy a szervezet, pl. szív és érrendszer, károsodásait megszüntessék. Ha ugyanis az őssejtek maguk is károsodottak, akkor nem képesek a szervezet szöveteit regenerálni, hiába növeljük azok számát a szervezetben.

    A cukorbetegség, magas vércukorszint, dohányzás, magas koleszterinszint (LDL) és magas vérnyomás – a szív és érrendszer rizikófaktorai - nem csak a vérkeringés őssejtjeinek mennyiségét csökkentik jelentősen, hanem károsítják a meglévő őssejtek működőképességét is. Ezért egyszerű saját őssejt szám fokozással nem lehet jelentős eredményeket elérni. Pl. a szívkoszorúér betegség esetében a m

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  7. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. október 29. 12:42472.

    http://www.origo.hu/tudomany/20071026-ossejtek-segitik-ter jedesukben-a-tumorokat.html

    Őssejtek segítik terjedésükben a tumorokat

    dr. Somorácz Áron

    A tumor maga is egy sérülésnek fogható fel, és az abból származó jelzések úgy csalják oda az őssejteket, mint az a sebek esetében megfigyelhető. A daganathoz érve aztán az őssejtek összekeverednek a tumorsejtekkel, és elősegítik azok növekedését, terjedését.

    Úgy tűnik tehát, a daganathoz vonzott csontvelői őssejtek és az általuk termelt CCL5 fontos szerepet játszik az emlőtumorok terjedésében, áttétképzésében. Ezek az eredmények felhasználhatók a diagnosztikában, és a CCL5 fehérjét megcélozva a jövőben talán új terápiás módszerhez is juthatunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. szeptember 13. 09:53471.

    Eladó az egész világ..... 

    Találjunk már ki m is is valami ,

    szárított teveszart  jól csomogalva 

    lefizettett hírközlőkkel 

    valami ilyen áron 

     Érdekeltté tennénk benne 

     néhány" kiprobáltam nekem ez bevált "

    alanyokat

    és hajtsssssss! 

    előzmény:
    dorka68 (469)
    2007-09-13  05:11
  9. 2007. szeptember 13. 09:50470.

    Taléljunk már ki m is is valami ,

    szárított teveszart  jól csomogalva

    lefizettett hírközlőkkel

    valami ilyen áron 

    előzmény:
    dorka68 (469)
    2007-09-13  05:11
  10. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. szeptember 13. 05:11469.
    Elelmiszerkent aruljak: dragabb, mint  a legjobb kaviar, dragabb, mint a  szarvasgomba... es az izerol ne is beszeljunk... az emberi buatasag hatartalan... es a ketsegbeesettek kihasznalasa...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (467)
    2007-09-13  02:42
  11. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. szeptember 13. 05:10468.

    Van benne.

    $6600/kg  azaz $3000/lb

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (467)
    2007-09-13  02:42
  12. 2007. szeptember 13. 02:42467.

    Őrült nagy pénz lehet ebben, hogy minden

    botrány ellenpélda ellenére nem vonják be?

    előzmény:
    dorka68 (459)
    2007-08-31  02:30
  13. Torolt_felhasznalo_653943
    Torolt_felhasznalo_653943
    2007. szeptember 12. 19:41466.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. szeptember 9. 16:54465.

    http://hvg.hu/hvgfriss/2007.36/200736HVGFriss48.aspx

    Bo trány az őssejtkapszula körül

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2007. szeptember 1. 00:38464.
    A 463 a 462 hsz folztatása. Az éjjszaka ártalmai 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2007. szeptember 1. 00:28463.
    Kétségbeesett embert meg ismerek eleget akik mindenáron kiprobálják már csak azért is mert nincs mit veszitsenek legfenebb nem lesz tőbbé fájdalmuk a tulvilágon.
    Meséltem nektek ,hogy keresek friedreich ataxiás betegeket beszélgetni. Találtam 2-tőt akikel beszélgetni is tudok. Mindketen fiatalabbak mint én tizen ével és mindketten szedik.Egyikűk orvosi ajálatra.

    "Az őssejtfokózót minnél hamarabb kezdd szedni, egy proffal beszéltem azt mondta
    ez az egyetlen esélyem, és bízzak istenben.

    A Scerosis Miltiplexes betegeknél jó eredményeket értek el."
    ez elégé meggyőző  
    Még szerencse ,hogy nincs rá pénzem  mert ami van azt a gyerekeimre kőltőm mivel az jóbb befektetés .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2007. szeptember 1. 00:10462.
    Kezdtem nézelődni hogy legalább milyen lehetőségeim vannak arra nézve hogy a tünetek megjelenésekor mit tehetnék hogy csökkentsem őket, vagy a fájdalamakat el tudjam viselni. Nos, én is elolvastam sok pro és kontra dolgokat, szedek is egy-két vitamint, ásványi anyagot, hátha... Mikor meghallottam ezt az őssejt szaporító kapszulát a TV-ben. Körülbelül egy hónapig nem tettem mást csak érdeklődtem személyesen és utána olvastam. Majd arra az elhatározásra jutottam, hogy ennek a szernek is magamnak is adok egy esélyt. Hogy mért? Mert a kutatásaim során azt is megnéztem hogy kik azok akik ezt a szert nemcsak feltalálták, de a mai napig folyamatosan kutatják még kiaknázatlan lehetőségeit az őssejt hatásának. És olyan neveket talátam, mint pl. dr. Ember, István a Pécsi Orvostudomány  Humán Közegészségtani Intézet igazgatója, Dr. Kis István ugyancsak a Pécsi Orvostudományi egyetem kutatóorvos docense. És akkor arra gondoltam, nocsak. Ha ezt állami intézményben legálisan csinálják, akkor nem lehet olyan ártalmas dolog. Végezetül, ha mégis tévedtek, és rákot kapok a szertől, az sem olyan rossz dolog esetemben. Mert bár akkor is kínok kínjával halok meg valószínűleg, de a rák hamarabb végez velem mint jelen betegségem, amire azt mondta az ovos, hogy elélhetek vele 60-70 éves koromig is... Hurrá! De jó is lesz mikor életem nagyobbik felét esetleg tolókocsiban, vagy már abban sem, csak magatehetetlen fekvésben töltöm, nyálcsorgatva, és ha fuldoklom, valamelyik kórházban a "humanitás" elvén nyálelszívóval, lélegeztetőgéppel, és még ki tudja milyen kínzó eszközökkel próbálják életben tartani halódó testemet, és kínjaimat tovább hosszítani. Ezért választottam inkább a gyorsabb halált, vagy esetleg a nagyrészben tünetmentes életet. Olvassatok ti is utána, hátha igazat írtam....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (461)
    2007-09-01  00:08
  18. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2007. szeptember 1. 00:08461.
    Hivatalos nincs de ez itt van a forumon:
    onoff_984667 muszlin Hozzászólás: 1766 " target=bookmark> 2007-08-04 08:23

    Kedves fórumozók!

    Előljáróban egy kérdés: melyikőtöknek van egészségügyi vagy neadj isten orovosi végzettsége? Nekem egészségügyi végzettségem van... Ha tényleg utána néztetek volna a dolgoknak, akkor tudnotok kéne, hogy más a vegyileg összeállított mondjuk C-vitamin és más amikor olyan kapszulát vagy tablettát készítenek, amiben a természetes valód növényi összetevőket sajtolták össze. Másként reagál a szervezet a vegyi anyagokra és másként a természetes összetvőkre. Már patikákban is lehet kapni bio C-vitamint és egyébb bio vitaminokat. Nem véletlenül.... Eme rövid eü. oktatás után folytatom gondolatmenetemet. Mikor megtudtam hogy milyen betegségem van és az orvos lazán közölte hogy gyógyszer nincs számomra, valamint felvázolta előttem a lehetséges jövőt hát elgondolkodtam. Szurit persze kapok, de az egyáltalán nem arra való hogy gyógyítson. Esetleges a hatása: vagy lassítja a folamatot vagy nem. Egyénenként és a betegség agresszivitásán múlik. Ja és ha mégse hatna elveszik tőlem, mert kár belém...

    előzmény:
    eimrow (454)
    2007-08-29  08:59
  19. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2007. augusztus 31. 23:55460.
    Ez még a régi változat,nincs javitva : http://www.dunatv.hu/cikk.html?id=72405
    előzmény:
    dorka68 (459)
    2007-08-31  02:30
  20. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 31. 02:30459.
    előzmény:
    eimrow (458)
    2007-08-30  22:30
  21. 2007. augusztus 30. 22:30458.

    Köszi, épp most akartam.  

    Jobb oldalt alul az Archívum cím alatt ide kell kattintani:

    A nagymamának mégsem nő ki a foga?

    Aztán előjön az interjú nyomtatott változata, de ha a 100 kbit -re kattintotok, meg lehet nézni a beszélgetést.

    (amire "feltaláló úr" nem ment el   )

    előzmény:
    dorka68 (457)
    2007-08-30  22:23
  22. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 30. 22:23457.

    Nagyon erdekes, tanulsagos.

    www.mtv.hu/magazin/musor.php?hid=332

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_740520
    Torolt_felhasznalo_740520
    2007. augusztus 30. 22:05456.
    Szia! Miután végigolvastad a hozzászólásokat, mi a véleményed a dologról, és hogy döntöttél,veszel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  24. 2007. augusztus 29. 11:45455.
    Láttam a műsort!Meglehetősen zavarban volt a két úriember.Hát végül is az internet nem mérvadó ,nem lehet mindent erre fogni.
    Kiadhattak volna közben egy nyilatkozatot, ami helyére teszi a dogokat.
    előzmény:
    eimrow (454)
    2007-08-29  08:59

Címlap

top