Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr. Csabafi Csaba

jbjb
Létrehozva: 2007. január 30. 08:41
Sziasztok!
Dr. Csabafi Csabáról szeretnék mindenféle információt kérni.  Úgy tudtam, hogy ő a XXII. kerületi sztk-ban (is?) dolgozik, de ott nem is hallottak róla. Egyszer voltam éjjel az ügyeleten a Szent Imrében, és ott találkoztam vele, utána ott mondták a XXII. kerületet... Esetleg tudja valaki, hol rendel ő? Mindenféle info érdekelne ezen felül, szóval, ha valaki tud róla valamit, nagyon várom. 
Köszönöm szépen!
  1. 2021. december 7. 18:4223.

    Lehet már nem aktuális, de az sem kizárt, hogy van még aki utána néz ha esetleg Csabafihoz jár. Valakinek jó, valakinek nem. Nekem egy élmény volt. Második gyermekem terhesgondozását kezdte meg 2018-ban, nagyon odafigyelt mindenre és rám illetve a babára is. Mindent megtudtam vele beszélni sokat kérdeztem tőle. Viccet is érti és reagál rá. Legszivesebben minden nap jártam volna terhesgondozásra olyan pozitívan állt hozzá. Minden alkalommal megnézhettem a babámat ha kértem. Imádtam Csabafit és a vörös hajú asszisztensét a XIII. Kerületi sztk-ba. Nem tudtam visszamenni a kórházba varratszedésre és úgy is kontrollra kellett menjek Csabafihoz, ezért megkérdeztem, hogy esetleg kiszedné-e. Válasza: én? ...pici mosolyt ejtett mintha jól esett volna neki hogy én megkértem és elvégezte. Sose voltak ízléstelen beszólásai mint az ő elődének akit ki nem állhattam nevét sem írom le inkább.  Sokat számít a hozzáállás is. Én mindig vidáman léptem be pozitívan. Mindig figyelni kell arra mit mondd. Nem szereti hogyha elmagyaráz valamit és visszakérdezel ugyanarról, ami érthető hiszen elmondta egyszer. Én csak ajánlani tudom 

  2. 2021. szeptember 15. 13:0522.

    Mai napon fogadtam meg, immár utoljŕra, hogy soha többet nem teszem be a lábam ehhez az emberhez!


    Első találkozásunkkor, a más magánrendelőben készült, terhességet megállapító nőgyógyászati leletemre pillantva közönyösen ennyit mondott: “Hurrá”.


    Ha ez még nem ütött volna szíven rögtön, minden alkalommal újra megkérdezte, ki vagyok és miért jöttem, minden egyes infót nekem kellett kiszednem belőle, tájékoztatása kérdéseimre is mindig felületes, közönyös volt, a 32 hét alatt 2x nézett rá a babára, azt is csak kérésemre, holott veszélyeztetett terhes voltam.


    Legutóbbi alkalomkor, mikor hasonló szituációban jeleztem, hogy nem tudom, mit kellene még megkérdeznem, közölte, hogy ő “nem köteles kinyalni a seggemet.”


    Felháborító, hogy míg én tanárként minden nap szívvel-lélekkel megyek be a gyerekek közé dolgozni, addig mások ilyen stílust megengedve maguknak a munkájukat sem végzik normálisan, mindezt sokszor annyi pénzért…


    Messzire kerülje el mindenki!!!!!!

  3. 2018. február 10. 10:0921.

    Én most voltam nála először. Minden pozitív. Régen én is rákérdeztem egy orvosra, jó e. De rá kellett jönnöm, hogy ez mennyire felesleges. Mert ami nekem jó, nem biztos hogy neked is! Emberek vagyunk, az orvos is ember, és nincsen olyan lény a földön aki mindenki számára szimpatikus vagy épp ellenkezőleg. A nőgyógyászatnak, mára annyi ága van, nincs az az orvos aki mindenhez ért. Azt javasolnám, inkább a problémára keress rá, a jó orvosra meg előbb utóbb ráakad az ember!

  4. 2011. január 19. 21:2220.

    Sziasztok!

     Csak azért írok, hogy mindenkinek elmondjam, hogy soha senki ne menjen dr. Csabafihoz, legalábbi szerintem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ennek az oka pedig az, hogy Édesanyámat mellrákos tüneteivel elküldte, hogy vegyen valamilyen krémet és borogassa majd elmúlik.....

    Szóval ennyit az Ő hozzáértéséről és figyelméről!!!!!!!!!!!!!

    Legközelebb miután a borogatás, láss csodát semmit sem használt....a sebész akihez legközelebb elment rögtön elküldte mammográfiára és röntgenre....

    Nem tudom, biztos jó fej is tud lenni, de, hogy ennyire nem figyel a betegére, az már felháborító és botrányos. Egy ilyen ember ne menjen orvosnak, ha nem figyel a saját betegeire!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2010. december 1. 11:3919.

    Kedves jbjb!

    Én most négy hónapos terhes vagyok, dr. Csabafi az orvosom! Magánrendelése a IX. kerület Ferenc tér 1. szám alatt van, sztk-ás alapon pedig a Fehérvári úton a Gyógyír centrumban van! Honlapja: ann-zollt.hu azt hiszem, de ha azt, h ann-zollt beírod google-ba akkor ki fogja adni!

    előzmény:
    jbjb (1)
    2007-01-30  08:41
  6. Torolt_felhasznalo_158333
    Torolt_felhasznalo_158333
    2010. február 7. 19:1118.
    Üdvözletem! Szerintem ahány ember annyi benyomás...nem tartom tisztességesnek, hogy akár pozitív akár negatív módon ilyen személyes benyomások alapján ítéljünk meg egy orvost! Tovább megyek : egy orvos szakamai tekintélyét! Természetesen ismerem az érintett személyt és nem kívánok semmiféle leírást adni Róla, sem szakmai tudását, sem viselkedését illetően. Úgy gondolom ez akár jogsértő is lehet, hiszen senki nem mutat fel hivatalos papírt arról amit állít. Műhibáról vagy egyebekről. A szabad orvosválasztás kiváló lehetőség és döntse el mindenki maga, hogy milyen szempontok alapján választ orvost! Tiltakozom az ilyen megkülönböztetés ellen és amennyiben jogsértés történt a megfelelő lépéseket sem vagyok rest megtenni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_558969
    Torolt_felhasznalo_558969
    2010. január 21. 11:3117.
    Üdv én is tapasztalt vok ennél a nőgyogyásznál én az elején mikor el kezdett kezelni terhesen nem is volt gondom vele de a szülés elötti időszakban már nem tetszettek a reakciói! Mikor az NST.-ről hozzá lettem küldve eléggé le kezelt pedig tanácsot kellett volna adnia mivel az ő betege voltam de akkor ki kértem a Dr. Raft Miklós véleményét és ő segített! A szülésem császáros volt és míg a Csabafi Csaba nem foglalkozott velem akihez én tartoztam addig akinek semmi köze nem volt hozzám az a doki meg ellátott és a gyermekemet is ő nézegette és ő nem más mint az akit az elöbb említettem és bár kinek ajánlok tiszta szívből az a Dr. Raft Miklós! Az meg hogy topon van a Dr Csabafi az meg nem igaz mert az utolsó alkalmaknál mikor hozzá jártam a rendelőjébe az aszisztens többet tudott mint ő! Mindenkinek más és más a véleménye a külömböző orvosokról de én nagyon nagyot csalódtam ebben a dokiba és nem is megyek hozzá semmi féle képpen! Ja és most tudok még egy kis mamát akivel eléggé gusztustalan orvos létére! Ha még 1x terhes leszek és ha tudok akkor csakis és kizárolag a Dr. Raft Milóshoz mennék! 
    előzmény:
    picus (4)
    2007-01-30  09:18
  8. Torolt_felhasznalo_558529
    Torolt_felhasznalo_558529
    2008. szeptember 27. 21:2816.

    Sziasztok!

     

    Dr. Csabafi Csaba a Fehérvár úti szakrendelőben dolgozik és a IX. kerületben van egy magánrendelője.

    Én meg voltam elégedve. Végig odafigyelt rám és a babára, bármit meg tudtam kérdezni tőle, mindig egyenes választ kaptam tőle. Én szeretem, ha nem mellé beszélnek és tájékoztatnak, ő ilyen.

    Az előttem elhangzottakkal kapcsolatban azt kell mondanom, hogy az igaz, hogy a rendelésen sokat kell várni, de szerintem megéri. Az, hogy esetleg goromba lenne, én csak cáfolni tudom, ilyet én nem tapasztaltam. Csak ajánlani tudom.

    előzmény:
    jbjb (1)
    2007-01-30  08:41
  9. Torolt_felhasznalo_894352
    Torolt_felhasznalo_894352
    2008. január 24. 17:4815.
    Én is és a nővérem is nála szültünk, és NAGYON KORREKT, NAGYON NORMÁLIS ORVOS!!!!!!!!!!!!!!!

    MAXIMÁLISAN MEG VAGYUNK ELÉGEDVE!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. november 28. 13:4914.

    Szerintem bárkiről kérdeznél - az más kérdés, hogy etikus-e ennyire nyilvánosan kibeszélni valakit, hiszen egy orvosnak is vannak személyiségi jogai, vagy akár direkt rosszakarói, akik kapva kapnak az ilyen alkalmakon - teljesen ellentmondó véleményeket fogsz hallani úgyis....

    Ami az egyiknek szimpi, az a másiknak pont nem, és hát a doki is ember, neki is különböző mértékben szimpik az emberek, képtelenség mindenkivel egyformán viselkedni, stb. Szerintem Magadnak kell kitapasztalnod, és ha kell, megfizetni a tanulópénzt....

    előzmény:
    jbjb (1)
    2007-01-30  08:41
  11. Torolt_felhasznalo_894352
    Torolt_felhasznalo_894352
    2007. november 28. 13:3213.
    Sziasztok!

    Én és a nővérem is dr Csabafinál szültünk, és MAXIMÁLISAN meg vagyunk elégedve!!!!
    Szerintem igenis lelkiismeretes és jószándékú. Nekem külön bejött, hogy nem dumált össze vissza, csak a lényeges dolgokat beszéltük meg, semmi időhúzás.
    Előre nem is mondtam neki, hogy alternatív szülést szeretnék, csak ott akciónál, és abszolút partner volt!!!
    Csak dícsérni tudom!
    előzmény:
    tittipetti (10)
    2007-01-30  11:01
  12. 2007. január 30. 11:2312.
    Jesszusom.  Akkor már 2 ellene. Őrület, mennyire nehéz normális dokit találni, de akkor kutatok tovább...  
    előzmény:
    straniera (9)
    2007-01-30  10:59
  13. 2007. január 30. 11:0411.
    Persze, lehetett rossz napja, de akkor is...
    előzmény:
    straniera (9)
    2007-01-30  10:59
  14. 2007. január 30. 11:0110.
    Juj, de gáz....
    előzmény:
    straniera (9)
    2007-01-30  10:59
  15. 2007. január 30. 10:599.
    Nekem az első terhességemet ő állapította meg. Akkor voltam nála utoljára...Mondta: "terhes". Én vártam volna még egy-két jó, vagy bármilyen szót, ezért ülve maradtam. Ő szabályosan rámförmedt: most akkor örül neki, vagy elveteti? Ha eldöntötte, jöjjön vissza.
    A lányomat másnál szültem meg...
    előzmény:
    jbjb (1)
    2007-01-30  08:41
  16. 2007. január 30. 10:108.

    :-/ Akkor mégsem ő lesz az én emberem.  Pont emiatt keresgélek folyamatosan valaki újat, mert elegem van már az ilyen dokikból. Köszi, hogy leírtad.

    előzmény:
    Pommes (7)
    2007-01-30  09:53
  17. 2007. január 30. 09:537.
    Szia. Én hosszú ideig jártam hozzá rendelésre a Húgommal együtt de aztán inkább mindketten másik orvos után néztünk. Nekünk nem volt szimpatikus, hogy nagyon sokat kelett várni, hiába volt időpont. Volt, hogy 2 órát. Aztán elhülyéskedte a vizsgálatokat, és visszarendelt olyan mondvacsinált "betegség" miatt ami nem is volt. Persze a lóvét elvette. Ja és ő is előszeretettel nyomatta a jól fizető cégek termékeit mégha nem is használt.
    előzmény:
    jbjb (1)
    2007-01-30  08:41
  18. 2007. január 30. 09:316.
    És esetleg meg tudnád adni a tel.számát? Mert amit a net kidobott, abból hiányzik egy számjegy.  
    előzmény:
    picus (4)
    2007-01-30  09:18
  19. 2007. január 30. 09:235.
    Köszi.  
    előzmény:
    picus (4)
    2007-01-30  09:18
  20. 2007. január 30. 09:184.

    Szia!

    Személyesen nem ismerem, de a párom szervizes nála. Nagyon jó fej doki, márciusban megyek hozzá én is. Emberileg, szakmailag nagyon toppon van, a párom nem is engedne máshoz.

    Bár ez sem sok infó, de hátha ez is valami. 

    előzmény:
    jbjb (1)
    2007-01-30  08:41
  21. 2007. január 30. 09:083.
    Ez még nem mindenféle info.  Tapasztalatokra is kíváncsi lennék, ha esetleg ismeri valaki. 
    előzmény:
    dapli (2)
    2007-01-30  09:00
  22. 2007. január 30. 09:002.
    CSABAFI CSABA Dr 1111 Budapest BARTÓK B. U. 16. 30-9445-63 Szülészet-nőgyógyászat

    Google
    előzmény:
    jbjb (1)
    2007-01-30  08:41

Címlap

top