Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nőgyógyászt Szombathelyen

Torolt_felhasznalo_259286
Torolt_felhasznalo_259286
Létrehozva: 2006. október 17. 09:21

Sziasztok!

Szeretnék nőgyógyászt váltani, ezért szükségem lenne tanácsra, véleményre, hogy ki is legyen az új választott!

Szombathelyiek, Szombathely környékiek, írjatok, ha tudtok egy jó dokit! Olyan kellene aki alapos, normálisan elmondja mindig, hogy mit csinál, mi a helyzet (tehát emberszámba vesz), és ne kérjen el alkalmankként több mint 10 000,- Ft-ot (mint a legutóbbi dokim  !

Köszi előre is mindenkinek!!!!

  1. 2018. január 13. 00:5711.

    Sziasztok! Dr. Horváth Boldizsár szombathelyi nőgyógyász melyik napon mitől-meddig rendel a Madentkoban, illetve szükséges-e időpontot foglalni vagy előjegyzést kérni. A válaszotokat előre is köszönöm.:)

  2. Torolt_felhasznalo_899497
    Torolt_felhasznalo_899497
    2009. június 11. 15:2510.
    Péter Miklós. A Késmárk utcában van a magánrendelője. Ő foglalkozik vele a városban. Priviben adhatok telefonszámot, ha érdekel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268538 (9)
    2009-05-31  12:06
  3. Torolt_felhasznalo_268538
    Torolt_felhasznalo_268538
    2009. május 31. 12:069.

    Sziasztok.

    Meddőséggel foglalkozó dokit keresek Szombathelyen.

    Előre is köszi

    Éva

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. október 17. 15:538.
    És szerintetek az nagy gáz, ha csak szülésznőm lesz december közepén, de választott orvosom nem? Előtte nem sokkal költözöm Szhelyre...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_259286
    Torolt_felhasznalo_259286
    2006. október 17. 12:117.

    Sziasztok,

    először köszi a véleményt mindenkinek!

    Én régebben a Bencsik Lászlóhoz jártam, akiről azóta is rengeteg jó véleményt hallok, de ő viszont nagyon drága. Több mint 10 000,- Ft egy vizsgálat (rákszűrés, uh - amire nem tudom miért van szükség, és 5 000,- Ft). Én is nagyon meg voltam vele elégedve, csak sokallottam az árat. Utána átmentem a Pesti Lajoshoz, ő a kórházban az onkológián rendel. Igaz hogy ő nem kér sokat, de nagyon kellemetlen minden ottlét, és mivel ő idős, nem vállal sem szülést, sem semmilyen műtétet. Nemrég volt egy missed ab. -om, átadott egy másik orvosnak a kórházban, aki továbbadott megint egy másiknak, és a végén a 4-ik doki műtött. Ezt szeretném elkerülni a jövőben, 1 db olyan orvost szeretnék, akire mindenben lehet számítani.

    Még hallottam egy dr. Vermes nevű orvosról is, elég sok jót. Róla tudtok valami infót? Azt hiszem ő is madentkos.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258409 (5)
    2006-10-17  11:16
  6. Torolt_felhasznalo_311330
    Torolt_felhasznalo_311330
    2006. október 17. 11:496.

    Szia!

    Én a Petkynél szültem 2002-ben. Annyit róla, hogy nem volt a helyzet magaslatán. Mintha 200 évvel ezelött szültem volna. Semmit nem mondott, hozzám sem szólt, csak ült a kisszéken. A végére meg jól bepánikolt. A varrást nem is említem. 1 hétig nem jött be a szobába, meg sem kérdezte mi ujság, jól vagyunk e? Évek óta hozzá jártam, ismert, a szülést is elvállalta.

    Másodjára a Horváth Sándort választottam. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Komplikációk merültek fel már a 7 hónapban. Végig mellettem állt. Mindenkivel megharcolva végülis császár lett, a döntés őt igazolta, rosszul végződhetett volna ha belefogunk a sima szülésbe.

    Mindenkiről hallani jót és rosszat, a kérdés neked ki szimpatikus, kiben bízol.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258409 (4)
    2006-10-17  11:15
  7. Torolt_felhasznalo_258409
    Torolt_felhasznalo_258409
    2006. október 17. 11:165.
    Bocs, Tamit akartam külön köszönteni 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258409 (4)
    2006-10-17  11:15
  8. Torolt_felhasznalo_258409
    Torolt_felhasznalo_258409
    2006. október 17. 11:154.

    Sziasztok, szia katbogár!

    Meg kell mondjam nekem mindkét előzőleg említett dokiról emberileg negatív tapasztalataim vannak. Igaz Péter Mklósnál csak kétszer voltam meddőségi vizsgálaton, de hihetetlenül mufurc volt, mindent úgy kellett kihúznom belőle. Llhet hogy csak rossz napjait fogtam ki.
    Kovács Lajos meg legrosszabb rémálmomban se jöjjön elő.Idén májusban szültem, szülés előtt másfél hétig kórházban voltam magas vérnyomás miatt és mindjárt a 2. nap azzal akasztott ki, hogy miért akarok én császárral szülni a 8,5 (!)dioptriás szememmel. A saját dokim és az összes szemészorvos javaslata ellenére, akik mind azt mondták, hogy hihetetlenül vékony a retinám, egy kisebb megerőltetés, nemhogy egy szülés leválással fenyeget! Két napig cinikuskodott velem, mígnem a dokim kitűzette egy héttel későbbre a császárt. Az fájt a legjobban, hogy úgy beszélt velem, mintha ki akarnám húzni magam a természetes szülés alól, de szívemre teszem a kezem: vállaltam volna zokszó nélkül, de sokra menne velem most a lányom vakon.

    Na, a lényeg: én Petky Ágneshez járok az Sztk-ba, mivel Sztk-s egy fillért sem kér, igaz hetekig tart, mire bejutsz hozzá, annyian járnak hozzá. Soha egy szóval nem beszéltünk arról mennyit fog kapni a szülésért, de ő végig lelkiismeretesen kiállt mellettem. Még a védőnőm is azt mondta, hogy csoda, hogy ember tudott maradni ennyi tapló férfi között 

    Szóval, mindenkiről vannak jó és rossz vélemények is, az én dokimról is, a döntés rajtad áll, de szívből ajánlom őt neked.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_818343
    Torolt_felhasznalo_818343
    2006. október 17. 09:533.

    Szia!

    Én Péter Miklósnál szültem mindhárom gyermekemet és 100 %-ig meg vagyok vele elégedve.

    Lelkiismeres, lehet tőle kérdezni és mindig van ha szükség van rá .

    Hétfőn és szerdán rendel a Késmárk utcában telszám ha kell irjál.

    Egyáltalán nem drága és nem a pénzre hajt. MEddősségi kérdésekben is otthon van.

    Szóval lesz választék))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_259286 (1)
    2006-10-17  09:21
  10. 2006. október 17. 09:452.
    Szia

    Kovács Lajos

    Rendel csütörtökön a Madentko épületében, 4-től kifulladásig

    Iszonyat jó doki, egyáltalán nem drága, volt, hogy nem is kért semmit a vizsgálatért, szóval csak ajánlani tudom. Nagyon kedves, csak számíts arra, hogy sokáig bent leszel nála.

    Mindent végig kérdez, elmondja, hogy milyen vizsgálatot javasol, megkérdezi, hogy mehet-e. Mikor mondod, hogy ok, akkor megvizsgál, majd elmondja, hogy mi a gond, majd pedig, hogy hogy lehet orvosolni. Aztán mondja, hogy mondjuk gyógyszer kéne rá. Elmondja, hogy mik vannak, még a gyógyszerek árait is elmondja, majd megkérdezi, hogy a 3 ugyanolyan jó gyógyszer közül melyiket írhatja fel. Maximálisan odafigyel. És nagyon meg vagyok vele elégedve.

    A másik jó doki még Doma Géza, ő a piacnál rendel, hétfőn 5-től. Ő is nagyon nagyon nagyon korrekt, nála szültem, mert Kovács doki nem nagyon vállal szülést.

    Szóval én mindkét dokit ajánlom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_259286 (1)
    2006-10-17  09:21

Címlap

top