Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit tegyek?

Torolt_felhasznalo_765868
Torolt_felhasznalo_765868
Létrehozva: 2004. szeptember 8. 07:03
Nem tudom, mit tegyek! Ha valakinek van használható ötlete, szívesen fogadom.
Az első randi igazán jól sikerült,szerintem ő is jól érezte magát. De nem történt semmi konkrét. Azt hittem, hogy kicsit félénk, ezért nem kezdeményezett. De kiderült, hogy szerinte én tartózkodónak tűntem, ezért nem közeledett. Éreztem, hogy ő is bánja, amit én. Legalább egy csók lett volna! Mindketten családosak lévén, valamit vártunk, ami otthon nincs meg, és nem úgy sikerült, ahogy azt elképzeltük. Maradtunk abban, hogy találkozunk még, és legközelebb majd másképp alakul... Aznap még sms-ek jöttek, mentek.
Aztán vártam, és várom, hogy jelentkezzen. De úgy tűnik, hiába. 3 nap telt el. Szerintetek csörögjek rá? Vagy várnom kellene? Esetleg tegyek le róla? Ha eddig nem jelentkezett, nem is fog?
Sajnálnám, de félek, ha én jelentkezem, elszúrok valamit. Pedig tetszem neki, ezt megmondta. Nem akarom elrontani, de nem is akarom így befejezni, ami szinte el sem kezdődött.
  1. 2004. szeptember 11. 07:1334.
    Aha. asszony, szóval itt vagy miközben a mosatlan gyűlik, gyűlik. . .
    előzmény:
    tittipetti (26)
     
  2. Torolt_felhasznalo_765868
    Torolt_felhasznalo_765868
    2004. szeptember 10. 21:2833.
    Igazad van, de nekem tényleg jó, ha más véleményét is hallhatom a dologról. Valójában akkor tudok mérlegelni. Ismered biztosan azt az érzést, amikor nem látod a fától az erdőt. Ott a megoldás, kiszúrja a szemedet, de te nem látod. Mert közben az érzelmeid foglya vagy, azok uralják a gondolkodásodat, mintegy lefoglalva az agyadnak azt a részét is, ami értelmes gondolatokat lenne képes előterjeszteni a témában. :)
    Bezzeg, ha nem vagy érintett, (pl. más problémájáról van szó), nem fűtenek az indulataid, mindjárt a fejedben a megoldás! Ezért jók a barátnők, vagy a fórumozók! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_798628 (31)
     
  3. Torolt_felhasznalo_765868
    Torolt_felhasznalo_765868
    2004. szeptember 10. 21:1932.
    Miért ne szabadna tanácsokat osztogatni? Hiszen nem törvényszerű, hogy mindent a saját kárunkon kell megtanulni. Ha kapunk tanácsot, lehet, hogy segít nekünk. Ha adunk tanácsot, lehet, hogy jót teszünk valakivel, aki elkeseredett, és tanácsot kér. Így tettem én is, és mindenkinek köszi, aki csak hozzászólt. Tényleg jó volt érveket, és ellenérveket olvasni, segített átgondolni a történteket. És sokszor az segít a tisztánlátásban is, hogy van, akinek elmondhatjuk a bajunkat, meghallgat, mond valamit. Mi erre újra átgondoljuk, mit, és hogyan tettünk. MÁR EZ SEGÍT!
    előzmény:
    *marcella* (30)
     
  4. Torolt_felhasznalo_798628
    Torolt_felhasznalo_798628
    2004. szeptember 9. 23:0131.
    Mindenki elmondja a véleményét . Te mérlegeled és a döntést Neked kell meghozni . A SZIVEDRE HALLGASS , A BELSŐ HANG SEGÍT !! A türelem jó tanácsadó . A Te életed és Te éled . Jobbá is Neked kell tenned !! Ha jól döntöttél: Tied a siker . Ha rosszul , akkor is Te csináltad és Magadat okolhatod . Könnyebben kihevered . A rossz döntésekre is szükség van . Azokból lehet a legtöbbett tanulni .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_765868 (29)
     
  5. Torolt_felhasznalo_390637
    Torolt_felhasznalo_390637
    2004. szeptember 9. 22:3130.
    Nem véletlen az a véleményem, hogy nem szabad tanácsokat osztogatni. Mert vagy nem jó tanácsot adunk, vagy a többi hozzászólónak nem tetszik.

    Mindenkinek saját magának kell mindent megoldani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_765868
    Torolt_felhasznalo_765868
    2004. szeptember 9. 22:0129.
    Azt hiszem, ezt a helyzetet át kell élni ahhoz, hogy valaki megértsen, és ne egy ribinek nézzen. Vagy jóóól bele kell gondolni, és akkor érthető lesz a viselkedésem. Látom, te belegondoltál, ezért érted meg az egészet. Köszönöm.
    előzmény:
    vikuc84 (28)
     
  7. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. szeptember 9. 08:3328.
    Szia!
    Örülök, hogy végül "jóra" fordult minden. Abban pedig igazad van, hogy nem lehet leélni az életet szex nélkül. Lehet én is ezt tenném a helyedben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_765868 (27)
     
  8. Torolt_felhasznalo_765868
    Torolt_felhasznalo_765868
    2004. szeptember 9. 08:0027.
    Hát, itt vagyok, sziasztok! 1 nappal nemcsak idősebb, de okosabb is lettem. Tegnap hívott, és kiderült, valami családi probléma miatt lettem csak félretéve. Szabadkozott, hogy így történt, de a gyermekével volt valami, és mindent félretett, még a munkáját is, hogy vele lehessen. Annak volt igaza, aki azt mondta, 3 nap nem a világ. Tényleg jöhet közbe valami halaszthatatlan, én nem is gondoltam ilyesmire, csak egyből a kudarcra.
    A házasságunk működik, és nem is rosszul, csak egy bizonyos része nem, de emiatt soha nem fogom elhagyni a férjemet. Azt javasoltátok, hogy vizsgáljam felül a házasságomat, és váljak el, utána kezdjek csak új kapcsolatot. Hát igen, ez így működne, ha csak fekete és fehér lenne a világon. De mind tudjuk, hogy ez nem így van. Szeretem a férjemet, és a gyermekünk is összeköt, komoly felelősséget érzek a családom iránt. Viszont nem fogom szex nélkül leélni az életem, mivel még fiatal vagyok. De ebbe a témába most nem is akarok belemászni. Az új partner keresése így talán már érthető. Pont jó, hogy ő is hasonló cipőben jár, így nem lesz az, hogy egyikőnk sürgetné a másik válását. Ezt meg is beszéltük, nyíltan. És amit nem tudunk, az ugye nem fáj, ezt a házastársainkra értem.
    Köszi a jótanácsokat!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. szeptember 8. 10:2326.
    Jesszus, lányok, ez komoly, hogy ha 3 napig nem hív fel, akkor el kell felejteni?????????

    Atyaég!!!!
    Az én férjem 12 napig nem keresett az első randink után, és ráadásul ezalatt a 12 nap alatt még látott is, tehát lett volna alkalma közeledni. . . Aztán felhívott. . Volt még ilyen tapasztalatom mással is.

    Három nap semmi. Két-három hét már elgondolkodtató.

    Kedves topicindító! Ne hallgass senkire, csak a szívedre, ha akar téged, jönni fog. Akár két hét múlva is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. szeptember 8. 10:2125.
    A pasi nem pápai. Én vagyok pápai. Egyébként azért ragaszkodtam ahhoz, hogy Bp-n találkozzunk, mert szóval elég kicsi a város ahhoz, hogy 6 órát el lehessen tölteni itt úgy, mint Bp-n. az ember itt mindig ismerősökbe botlana. Meg régen voltam Bp-n, és ez egy jó indok volt, hogy felmenjek egy kicsit.

    Én sem fogok mostanába pasi miatt Bp-re utazni. Azt hiszem valami köztes helyre fogok randit megbeszélni. Egyébként meg nem is akarok távkapcsolatot.
    előzmény:
    vanek (22)
     
  11. 2004. szeptember 8. 10:1024.
    Hááát, nem biztos, hogy jó ötlet az első randin a lánynak uatznia hat órát. . . lehet, hogy régimódi vagyok, de ha egy pasi randizni akar velem, akkor az elején ő bizonyítson, és ő hozzon áldozatot értem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_190999
    Torolt_felhasznalo_190999
    2004. szeptember 8. 10:0123.
    Szerintem gyorsan felejtsd el, és gondolkozz el azon, hogy család mellett miért van szükséged arra, hogy megismerkedj más férfiakkal. Mi az, ami hiányzik a házasságodból? Aztán ha kiderítetted, akkor ha tudsz változtass, ha meg már menthetetlen a házasság, akkor fejezd be, de úgy, hogy ne bántsd meg a másikat vagyis tiszteld meg azzal, hogy nem a háta mögött kavarsz, és szakítás utána kezdj új kapcsolatba, ne pedig előtte biztosítsd be magad.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_765868 (1)
     
  13. Torolt_felhasznalo_420563
    Torolt_felhasznalo_420563
    2004. szeptember 8. 09:2522.
    Nagyon szépen kérlek, nehogy azt mondd, hogy a férfi Pápai!
    előzmény:
    vikuc84 (21)
     
  14. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. szeptember 8. 09:2321.
    Pápa - Budapest viszonylat (vonattal 3 óra oda, és 3 óra vissza) 180 km vasúton.
    előzmény:
    vanek (20)
     
  15. Torolt_felhasznalo_420563
    Torolt_felhasznalo_420563
    2004. szeptember 8. 09:2020.
    Elárulod, hogy miért kellett 6 órát utazni? Magyarországon belül vagytok?
    előzmény:
    vikuc84 (19)
     
  16. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. szeptember 8. 08:5019.
    Szia!
    Igen, több- pontosan 6 órát - utaztam miatta. Végülis nem volt gáz, hogy most utaztam annyit, mert szeretek utazni. Azt hittem a randi is jól sikerült, aztán mégsem. Abszolút nem negatív élményként fogom fel, mert jól éreztem magam vele.
    előzmény:
    Szelima5 (18)
     
  17. 2004. szeptember 8. 08:4818.
    Olvastalak vmelyik másik topicban, Te utaztál több órát ezért a fiúért ugye? Ezek szerint mégse jön össze. . . . ?
    előzmény:
    vikuc84 (15)
     
  18. 2004. szeptember 8. 08:3817.
    Sziasztok.

    Egyet értek Prókátor 13-al. . . . Egy tiltott/titkos kapcsolat nagyon sok fajdalmat tud okozni, állandóan hazudozni kell, egy idő után az ember kezd bekattanni.
    Szóval én sem javaslom senkinek. . . . .

    1Ajádnék: én nem jelentkeznék a helyedben. Ha nem akarja valamiért folytatni, akkor nem biztos, hogy meg fogja mondani őszintén, és már kezdődik a füllentés, a találgatás. , . . . indul a lavina. . . . .
    3 nap hosszú idő ezesetben (hacsak nem olyan elfoglaltsága van ami miatt nem tud jelentkezni ) bár ez a mai technikai viszonyok között ritkaság.
    előzmény:
    Prókátor13 (14)
     
  19. 2004. szeptember 8. 08:3716.
    En egyetertek azokkal, akik szerint ha egy ferfinek tetszik egy no, ujra talalkozni akar vele. Szerintem hulyeseg egy ferfire ratelefonalni egy randi utan. Ugye te sem hiszed, hogy ha tenyleg " jo vagy nala" akkor nem hiv fel? Azert annyira biztos nem felos, hogy egy telefont megeresszen van-e kedved ujra latni ot?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_765868 (1)
     
  20. Torolt_felhasznalo_606000
    Torolt_felhasznalo_606000
    2004. szeptember 8. 08:3415.
    Sziasztok!
    Megkérdezném én is, hogy mi a probléma. Csak tudjátok milyen nehéz felemelni azt a telefont.
    Hasonló cipőben járkálok én is, leszámítva, hogy mi függetlenek vagyunk mindketten. Mégsem jelentkezett már 3 napja, nekem ez egyenlő azzal, hogy mégsem úgy alakult az első randi, mint ahogy azt éreztem. Hm.
    Ha tudjátok inkább mentsétek meg a házasságotokat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. szeptember 8. 08:2714.
    Azt irtad mindketten családosak vagytok. Talán az lenne a legjobb, ha elfelejtenéd nagyon gyorsan ezt a kis intermezzót. Ha menthető a házasságod, mentsd, ha menthetetlen akkor lépj, és utána randizz. Igy nagyon sokan sérülhetnek, és a sok között ott vagy Te is.
    Jaj, nehogy azt gondold, hogy valami erkölcscsősz vagyok-))
    Van itt pár nagyon hosszu szeretős topic, nézz bele, mennyit szenvednek a lányok, milyen hosszuak tudnak lenni az ünnepek. Nem lesz attól könnyebb, ha nem egyedül vagy. A családi magány talán még rosszabb lehet ilyen esetben, mert még arra is vigyáznod kell, hogy ne lássák, hogy fáj.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_765868 (1)
     
  22. 2004. szeptember 8. 08:2613.
    Én is felhívnám és elhívnám valahova. Aztán ha nemet mond, akkor legalább tudod, hogy álltok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_765868 (1)
     
  23. 2004. szeptember 8. 08:2312.
    Egyébként egy-egy beszélgetés is nagyon jól eshet néha. Egy ilyen kapcsolatnál is kell egy mozi vagy egy étterem, egy séta, ne csak az irodai fotel, vagy íróasztal legyen a lényeg. . . . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. szeptember 8. 08:2011.
    Talán meggondolta magát. . . előfordul az ilyesmi. . . az ötödik randi után is, nemhogy az első után. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_765868 (1)
     

Címlap

top