Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FÉLTÉKENYSÉG???

drast
Létrehozva: 2004. szeptember 6. 12:46
Sziasztok mindenki:-)
a véleményetekre lennék kiváncsi. próbálok tárgyilagos lenni és nem hat oldalban leírni a "problémámat" -
:-)))
adott egy baráti kör, az egyik srácot G-t kb 4-5éve ismerem, haverom,az apja apu legjobb barátja volt, stb. de szivesen összejönne velem a srác, ezt tudom. 26 éves. (én nem akarok tőle semmit + exem haverja is.)

egyik, "legjobb" barátnőm D.(17 éves) rá volt kattanva a G.-re, akinek megmondtam, úgyse volt 4 éve barátnője, összejöttek, kb 3 napja a barátnőmmel.

én elhívtam G.-t moziba 2 napja, ugye elég rég a haverom, miért ne mehetnék vele, már amikor az exemmel jártam, akkor is kocsmáztunk néha stb. el is mentünk, D-t is hívtuk, de megsértődött, elkezdett velem ordibálni a telefonban: Hogy ha ennyire szeretitek egymást járjatok ti, én nem leszek gyertyatartó.

menjek az anyámba, el akarom venni a pasiját stb, aztán sírt, meg lerakta a telefont, a srác hívta, neki föl sem vette.

Este G. följött még, kiakadt D-n, hogy milyen hisztis, meg nem is járnak (ugye 1 nap után = nem igazán járás szerintem:-), hogy meri számon kérni hogy kivel megy moziba stb, aztán rám akart mászni, de leráztam (évente 1x bepróbálkozik), és durvákat mondott: hogy "ráakasztottam D-t" meg ilyenek, és majd ha szakitanak, összejövök-e vele, mert velem szivesebben...khm... (ez elég durva)

D-t még a hasonlóan hülye kretén barátnői is spannolták, hogy ne álljon szóba egyikünkkel sem, mert mekkora egy szemét vagyok stb. Aztán kibékültünk, G is vele, én is, mert nem fogok egy 17 éves csaj hülyeségein rágódni (bár azt teszem most is)

tegnap hajnalban kimentünk G-vel repülőtérre (apu pilóta, vele repültek), mondta G, hogy du legyen valami minimál buli, d.vel ebédelnek aztán az ugyis hazamegy.

Tegnap este volt videózás, D., G., Exem és én, mert D.nem ment haza (amikor G.elment aludni,akkor se)

nekem az érdekes,
hogy 3 napos kapcsolatban D 24 órája ott van, úgy viselkedik, mintha otthon lenne, mosogatott, kiszolgált minket, stb.
harmadik randin szerintem nem a 2.szexen kell túl lenni, hanem kézenfogva fagyizni, d elehet, hogy maradi vagyok.

szóval nem tudom mit csináljak. Nem akarok a pasijától semmit, mindkettejükkel jóban vagyok, de D. a legkisebb a társaságban ugye, és mostanában teljesen hisztis, mindig leszól, megsért stb.
példák az elmúlt 3 napban:

1)Ilyen minimál dolgok, hogy megvette élete kb 3.pár cipőjét:
"Drast, te miért hordod azt a cipődet, nem is divatos, csak az enyém az" - ez eléggé gyerekes beszólás szerintem, pláne hogy én cipőmániás vagyok, és kb 30pár van a szekrényemben.
2)Az összes barátom ronda és hülye, a szombati bulimon az egyik srác megölelgettet, D. elkezdet vele ordibálni,hogy hozzám ne érjen, megtiltja!
3)2 srác mondta 8az egyik, aki megölelt engem), nem szereti D-t mert mindig részeg és ordit (igaz) erre azt mondta azért nem szeretik, mert ö olyna jó csaj, hogy a 2 fiunak esélye sincs nála csak G-nek..
nem tudom erre mit tudtok írni,
  1. Nik
    Nik
    2004. szeptember 6. 14:4670.
    "Nyuff, engemnemszeretsenki, nyuff, jajdeszerencsétlenvagyok, hülyeisvagyok meg rondais, nyuffnyuffnyuff. . . " mindezt egy sarokban összekucorodva. És közben nagyon-nagyon önsajnálni!
    :-)
    előzmény:
    drast (68)
     
  2. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2004. szeptember 6. 14:4569.
    66
    Az volt a kérdés, hogy MAGADRÓL mit gondolsz a szólás fényében. Te nem azt mondtad el.
    előzmény:
    drast (66)
     
  3. 2004. szeptember 6. 14:4068.
    mi az hogy nyuffog? . -))) hangfestő szó?
    előzmény:
    Nik (67)
     
  4. Nik
    Nik
    2004. szeptember 6. 14:3767.
    Naná, hogy égő.
    Valszeg előbb-utóbb a társaság is ejti. . .
    Sose nyuffog?
    előzmény:
    drast (66)
     
  5. 2004. szeptember 6. 14:2266.
    55-ben válaszoltam.

    igen, néha cikinek érzem, hogy a barátnőm.
    na? na?

    ez azért fura mert van egy barátnőm aki egy csomoszór beég avgy butaságot mond vagy hülye és azt nem érzem cikinek. és a többiek is elfogadták.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873438 (63)
     
  6. 2004. szeptember 6. 14:2165.
    hű, de ciki. . .
    előzmény:
    drast (60)
     
  7. 2004. szeptember 6. 14:2064.
    Haverina! Igen! Ez jó! :))))))))
    előzmény:
    Nik (61)
     
  8. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2004. szeptember 6. 14:1963.
    55
    Csakis őszintén.

    Nekem kicsit úgy tűnik, hogy sajnálatból a "barátnőd". Pedig ez nem barátság. Egyik részről sem.

    Dióhéj kérdésére érdekelne a válaszod: madarat tolláról. . .
    előzmény:
    drast (55)
     
  9. Nik
    Nik
    2004. szeptember 6. 14:1862.
    Neki nincsenek nyuffogós hangulatai? Egy ilyet kéne kihasználni.
    előzmény:
    drast (60)
     
  10. Nik
    Nik
    2004. szeptember 6. 14:1761.
    Igen, a "van a tágabb baráti körben egy lány, aki. . . " meg elég hosszadalmas :-)
    Haverina? :-)
    előzmény:
    aditte (59)
     
  11. 2004. szeptember 6. 14:1760.
    nem lehet meggyőzni, mert ő a nagy okos a rengeteg élettapasztalattal. nem veszi észre pl. hogy azért neincs pasija, mert állandóan ordenáré, részegen orditanak a primkó sportoló válogatott barátnőivel és már vagy 5 helyről kitiltották őket.

    berúg és ordít! de mint az állat.
    feltünési viszketegsége van.
    előzmény:
    Nik (58)
     
  12. 2004. szeptember 6. 14:1459.
    Igen, a pasiknál még elmegy, hogy barát vagy haver, de egy csajra, aki csak olyan barátnőféle, arra nem lehet azt mondani, hogy haver, főleg ha sokat találkoznak, mert egy a banda stb. . .
    előzmény:
    Nik (54)
     
  13. Nik
    Nik
    2004. szeptember 6. 14:1458.
    Hát, ha úgy adódik, kettesben esetleg te is elbeszélgethetsz a "te Zsuzsáddal" (az enyémet így hívják :-) ). Vagy esetleg le se tojhatod, nehogy ciki helyzetbe hozzon. . . nemtom.
    Tényleg, próbáltad már finoman szóba hozni valaha, hogy "mi bajod, bogaram"?
    előzmény:
    drast (55)
     
  14. 2004. szeptember 6. 14:1357.
    tehát ha választanom kéne hogy mondjuk a többi 15 emberrel menjek bulizni, vagy csak vele, akkor a többi 15-öt választanám.

    előzmény:
    drast (55)
     
  15. 2004. szeptember 6. 14:1256.
    hát én is azt amit te:-) kb. . . . valahogy definiálni kell.

    ha mindig ilyen hülye lenne a csaj nyilván nem barátkoznék vele, de kb 2-3 hete ilyen fura.
    előzmény:
    Nik (54)
     
  16. 2004. szeptember 6. 14:1255.
    őszintén?

    azt gondolom, hogy D. egy nagyon szeretere méltó lány, d e lelkisérült, önértékelési zavarai vannak, be szeretne illeszkedni, kisebbségi komplexusos, depressziós - és ezt kompenzálandó állandóan részegen ordit , és nekem ciki hogy a barátom ilyenkor, attól függetlenül, hogy nem érdekel a mások véleménye ilyen téren, de mégse nőies.
    meg szeretem is a lányt, de ha 10 emberből 9 nem szereti annak nyilván van oka.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511685 (52)
     
  17. Nik
    Nik
    2004. szeptember 6. 14:1054.
    Most mit mondjak? Nem egyenrangú kapcsolat, az tuti. Kicsit kellemetlenül érzem magam, amikor barátnőmnek nevezem, mert nem az, de valahogy csak definiálni kell :-) szóval afféle tanácsadó- és lelkisegély-szolgálatként funkcionálok, de érzelmileg eléggé távol tartom magam tőle. Sajnálom őt, meg igyekszem segíteni, de nem töröm kezem-lábam, ha érted, mire gondolok. . .

    Drast, te pontosan mit értesz barátnőség alatt?
    előzmény:
    aditte (51)
     
  18. 2004. szeptember 6. 14:1053.
    idézőjelbe irtam! én vagyok neki a legjobb barátnője. szombaton mondta, meg kb hetente elmondja.

    nekem van 2 nagyonjó barátom meg a nővérem , akik a "legjobbak" a többi barát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511685 (52)
     
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. szeptember 6. 14:0452.
    Drast!
    Az elején azt írtad erre a lányra, hogy a legjobb barátnőd.
    Mit mondhatnék. . . nem vagy túl jó véleménnyel róla.
    Magadról milyen véleményed van, az embert barátjáról madarat tolláról közmondás fényében?
    előzmény:
    drast (45)
     
  20. 2004. szeptember 6. 14:0451.
    De ezt nem lehet sokáig bírni. . . nem jók ezek a "baráti viszonyok" sosem kezdtem haverral. . .
    előzmény:
    Nik (49)
     
  21. 2004. szeptember 6. 14:0250.
    pláne aki 30hoz közelit. . . huszon túl már nem számit, de huszon innen még igen:-)))
    előzmény:
    aditte (47)
     
  22. Nik
    Nik
    2004. szeptember 6. 14:0049.
    Tök ismerős a helyzet. Csak velem fordítva esett meg :-) egy adott baráti körben én voltam az új, a hisztis kislány meg régebb óta közéjük tartozott (vagyis inkább szeretett volna, végül is mindegy, képben volt és kész). Nem mondom, piszkosul nehéz volt, de megpróbáltam a sebezhető, szeretetéhes lényt látni benne. Pontosan úgy gondolkodtam róla, mint bababetű.
    És egyszer, mikor épp engemnemszeretsenki-lelkizős hangulatban volt, megnyílt, és kedvesen elbeszélgettem vele a viselkedéséről.
    Aztán még egyszer. . .
    A következő marhaságánál még egyszer. . .
    Néha egy imamalomnak érzem magam, de van haladás :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_873438
    Torolt_felhasznalo_873438
    2004. szeptember 6. 13:5948.
    47
    Talán szeretne többnek tűnni. Érettebnek. De nem ettől lesz. . .
    előzmény:
    aditte (47)
     
  24. 2004. szeptember 6. 13:5747.
    De miért nem hasonló korúakkal barátkozik? Azért téged nem lehet összehasonlítani egy 17 évessel. . . én 17 évesen max. 16-18 évesekkel barátkoztam. . . de nem huszon felül. . . teljesen más élet. . .
    előzmény:
    drast (45)
     

Címlap

top