Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Konnyen kielegitheto nok?

Teavirág
Létrehozva: 2004. szeptember 2. 22:19
Miert van az, hogy a ferfiak csak azokat a noket szeretik, akik vagy az elso 10 percben elmennek szex kozben vagy csak az hazudjak?
Nem divat manapsag mar a gyenged, de szenvedelyes, hosszan elhuzodo szeretkezes?
Jo lenne, ha jonnenek cafolatok, mert ez igy nagyon szomoru.
Egy normal nonek eloszor rendesen fel kell izgulnia, hogy orgazmusa legyen, de ha nincs elojatek se igazan, csak a behatolastol senki se fog elajulni az elvezettol. Vagy csak a nagyon rutinosak :)
A baratommal is ez a gond, 2 percenkent kerdezi, na jo mar neked draga? Ettol csak ideges leszek es nem kielegult :-( Miert nem tud varni, mig total ellazulok? Igaz, ahhoz tobb ido kellene.
Unom mar, hogy az elet minden teruleten versenyt futunk az idovel.
  1. 2004. szeptember 4. 02:05134.
    Jót nevettem az idézeteken, tényleg hisztis tyúkok vagyunk néha :-)

    Jó, nézzen meg mindenki, nem bánom! Csak ne tapizzon :-DDDD Kánya vigye azt a kényes fejemet, én csak jóképü fickóktól vagyok hajlandó elviselni egy kis zaklatást :-))

    Egyébként nem lennék sose férfi. Irtó unalmas lehet mindig tudni mindent :-PP Na meg a foci, meg vizilabda meg a csajok, micsoda uncsi téma :-)

    Azért jó, hogy két nem van. Van kivel játszadoznunk, kölcsönösen.
    előzmény:
    Pszihopapa (133)
     
  2. 2004. szeptember 3. 17:34133.
    Csak mire visszaváltoznátok, addigra nem értenétek az összefüggéseket, amelyeket tapasztaltatok. Ha én nővé változnék, akkor pedig valszeg seperc alatt az agyamra mennék :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. szeptember 3. 17:27132.
    Viszont nem lenne olyan izgalmas. De azert en is kivancsi lennek, mi is jatszodik le egy ferfiben. Csak egy napra!
    előzmény:
    witch75 (131)
     
  4. 2004. szeptember 3. 17:23131.
    Komolyan mondom, hogy szeretnék egy hétig egy pasi agyával gondolkodni, hátha rájönnék, hogy milyen egyszerű dolgokból adódnak a nézeteltérések. Tudnám, hogy mit gondoltok, mit éreztek, mi játszódik le bennetek. Miért látjátok ti másként a dolgokat. Szerintem egyszerűbb lenne az élet ennek a "tudásnak" a birtokában.
    előzmény:
    Pszihopapa (130)
     
  5. 2004. szeptember 3. 17:12130.
    Ha nem vonzó már vagy egyáltalán nem vonzó a nő, akkor még a szex sem kell :-)
    előzmény:
    witch75 (128)
     
  6. 2004. szeptember 3. 17:11129.
    Nem, nem igy mukodik. De ezt te is tudod.
    előzmény:
    witch75 (128)
     
  7. 2004. szeptember 3. 17:10128.
    Nos ezek szerint mi túl sokat kérünk (törődés, figyelem, stb. . ), a pasinak viszont csak egy dolog kell, a szex? Ez így működik?
    előzmény:
    kremes (124)
     
  8. 2004. szeptember 3. 17:05127.
    Bizony ez a jatek csak akkor jo, ha mindketten jatszak.
    előzmény:
    serbán (126)
     
  9. 2004. szeptember 3. 17:04126.
    Csak nehogy hozzászokjon a letámadáshoz - lsd. nálunk:-(

    A kezdeményezőkhöz tartozom. . . de néha olyan jól esne, ha férfi lenne a talpán és inkább Ő támadna le:-)))
    előzmény:
    kremes (124)
     
  10. 2004. szeptember 3. 17:02125.
    Szívemből szólsz.
    előzmény:
    kremes (124)
     
  11. 2004. szeptember 3. 16:59124.
    En ezt egesz pontosan igy gondolom. Mi nok elvarjuk, hogy figyeljenek rank, kedveskedjenek nekunk, udvaroljanak, rajongjanak ertunk, hallgassag meg panaszainkat, lelkizzenek velunk es meg sorolhatnam. S mit adunk legtobbszor cserebe? Hisztit. Juj, de csunyan hangzik.
    Ugyanakkor ha belegondolok, mi is, ami egy ferfinak, aki szereti azt a bizonyos not, nagyon kedves lehet? Egy kis letamadas. . .
    előzmény:
    serbán (122)
     
  12. 2004. szeptember 3. 16:57123.
    Erre neked kell tudnod a valaszt. Mi nok alapjaban veve nem vagyunk nagy kezdemenyezok. Persze ismet hangsulyoznom kell, kivetelek vannak.
    előzmény:
    serbán (122)
     
  13. 2004. szeptember 3. 16:54122.
    Tetszett ez a letámadásos módszer:-)))))

    Megfogadtam, hogy egy kis időre felhagyok a kezdeményezéssel, azzal, hogy olykor finoman, vagy kissé szenvedélyesen ráugrok a kedvesemre. . . - amit nagyon szeret -. . . és láss csodát, pofára estem:-(

    Ugyanis a párom abszolút nem töri magát, hogy meghódítson az ágyban. . . - 3 napja sehol semmi:-( És ami vicces, hogy minden reggel cinikus megjegyzéseket kapok, hogy miért nem kívánom már őt:-)))

    Khmmmm. . . . lehet, hogy már nem is szeret!

    előzmény:
    kremes (116)
     
  14. 2004. szeptember 3. 16:49121.
    1. Az egy dolog, hogy elméletben tudjuk, de van amikor nem úgy reagáljátok le a dolgokat, ahogy az nekünk elméletben megvan.
    2. Igyekszünk úgy bánni egy férfival ahogy kell, de ez egyoldalú lesz és a nő csak ad, de nem kap. Ilyenkor borul az elmélet, de még az elme is és jön a ti szavaitok szerint "hiszti".
    3. Más a gyakorlat és más az elmélet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251922 (119)
     
  15. 2004. szeptember 3. 16:49120.
    De jo lenne erre valami okosat valaszolni. . . Igazibol nem lehet. Talan mas az elmelet es mas a gyakorlat?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251922 (119)
     
  16. Torolt_felhasznalo_251922
    Torolt_felhasznalo_251922
    2004. szeptember 3. 16:40119.
    Egyszer mailben kaptam egy jópofa képet, két "műszer"volt rajta ha jól emlékszem, egy női és egy férfi. A férfin egy kapcsoló volt, max. kettő a nőin viszont ezer darab:) Ha már a műszaki dolgoknál tartunk:) Én csak azt nem értem, hogy itt egy női fórumon annyi "értelemeset" tudtok írni, jó értelemben, vagyis elméletben mintha tudnátok, hogyan kellene egy férfival bánni, akkor a való életben miért olyan bonyolult?
    előzmény:
    witch75 (111)
     
  17. 2004. szeptember 3. 16:40118.
    Ja! Azert vannak remenytelen esetek is. De ezt Te tudod, hiszen Te elsz vele.
    előzmény:
    Baba61 (114)
     
  18. 2004. szeptember 3. 16:39117.
    Mert szeretem. :o) Ezzel egyutt is, de neha jolesne egy kis torodes, simogatas. nemcsak amikor szexre vagyik. csak ugy. De nem erti. szerinte en tul erzelgos vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251922 (115)
     
  19. 2004. szeptember 3. 16:38116.
    Es Te? Megleped ot neha, csak ugy? Mondjuk egy kis letamadasos szex-szel? Mert ugye az igazan tudjak ertekelni a ferfiak? Talan meg arra is ra tudnad venni, hogy meghallgasson egy-ket tortenetedet.
    Azt viszont ne vardd, hogy meg tudd vele beszelni a nyaralast, Ot csak az fogja erdekelni, hogy mikor, hova es mennyibe kerul.
    előzmény:
    Baba61 (110)
     
  20. Torolt_felhasznalo_251922
    Torolt_felhasznalo_251922
    2004. szeptember 3. 16:37115.
    Oké!!Így nem könnyű:)) akkor miért vagy vele???Na jó ez hülye kérdés volt:)
    előzmény:
    Baba61 (110)
     
  21. 2004. szeptember 3. 16:35114.
    Ha o beszel a cege sikererol akkor nekem tapsolnom kell, hogy milyen egy zseni a ferjem. Ha en meselek az iskolarol (tanar vagyok) es a tehetseges tanitvanyaimrol, akkor nekiall ujsagot olvasni.
    előzmény:
    Pszihopapa (113)
     
  22. 2004. szeptember 3. 16:32113.
    Egyszerűen kitér az elől, hogy később azt ne mondhasd, hogy : "Na te nagyokos! Ezt jól megcsináltad! Még erre sem vagy képes!" Valszeg nincs elegendő információja a döntéshez. Ennyi.
    előzmény:
    Baba61 (110)
     
  23. 2004. szeptember 3. 16:30112.
    Ez azert nem mindenkire igaz, de valoban szinte mindenkire. Talan az a baj, hogy a ferfiak sokkal egyszerubben gondolkodnak, ertve ez alatt, hogy azonnal azt latjak meg, ami, mi nok pedig mindig megprobaljuk megtalalni a mogotte rejlo dolgokat, meg akkor is, ha nem leteznek. Nagyon tetszett az idezet, jot mulattam. '
    előzmény:
    Pszihopapa (101)
     
  24. 2004. szeptember 3. 16:30111.
    Ó, tehát a férfiak egyszerűen "működnek", csak mi nem értjük a használati utasítást? Bocs a hasonlatért, de némely műszaki cikkhez egy egész füzetet kap az ember, némelyikhez meg egy lapocskát. Aztán menet közben kiderül, hogy nem is kell a füzet, hiszen egyszerűen működik, viszont a lapocskán nincs minden feltüntetve és csak áll az ember értetlenül. :))) Ez persze nem azt jelenti, hogy műszakicikk kategóriába tartoztok, csak egy hasonlat a kiigazodás elméletéhez.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_251922 (104)
     

Címlap

top