Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem tudom mi ez...

Moncsicsi69
Létrehozva: 2018. december 8. 10:05

Sziasztok, tanácsra lenne szükségem. Dióhéjban. 35 év után megtalált a gyermekkori nagy szerelmem a facen. Ez két hete volt, azóta minden nap 4-6 órát beszélünk, meg állandóak az üzenetváltások. Olyan mikor beszelünk mintha el sem telt volna annyi idő. Bár én sokmindenben változtam ő pontosan olyan mint akibe beleszerettem anno. Teljesen felborította az életemet, alig várom minden nap, hogy halljam a hangját. Úgy érzem mintha ujra tini lennék közel az 50-hez. Sajnos ő jelenleg külföldön él és az első személyes találkozó márciusban jöhet össze. De addig én ebbe beleőrülök... Mit tegyek? 

  1. 2018. december 15. 18:5412.

    Egyre gyakoribbak ezek a topikok, ahol a temaindito tobbet nem jelentkezik. Nem erdekli a sajat temaja...

    előzmény:
    Kövesdiági (11)
    2018-12-15  18:08
  2. 2018. december 15. 18:0811.

    Moncsicsi  - vakkants már valamit!!!!

  3. 2018. december 14. 09:5110.

    Feltetelezem, nem eltek parkapcsolatban? Marciusig egy par honap meg, addig szepen le is higgadhatsz, jol atgondolhatod. Nekem ez igy tul eros, napi 4-6 ora beszelgetes, nektek nincs mas eletetek, csak a telefon? baratok, csalad, most karacsony korul jotekonykodas, sutes-fozes, kirandulas, bevasarlas, karacsonyi koncertek, olvasgatas, ilyesmi? Nekem minden ferfi gyanus, aki ilyen erosen rahajt egy nore, a jo kapcsolatok lassan alakulnak ki, fokent, hogy 35 eve nem is lattatok egymast. Lehet az erzes az, hogy olyan minden mint gyerekkorban, de garantaltan valtoztatok es lesz egy nagy dobbenet mikor talalkoztok.

  4. 2018. december 12. 15:169.

    Miért CSAK március?


     

  5. 2018. december 12. 14:148.

    Nézegess nudis képeket!

  6. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2018. december 11. 17:227.

    Jól van. de ezt  te választottad.

  7. 2018. december 10. 17:576.

    Hat,... utazz ki hozza, lepd meg, hatha rajtakapod valakivel. Vagy beszelgessetek napi 24 orat. Vagy orulj bele, az is egy valasztas. 

  8. 2018. december 10. 11:155.

    Talán józanodjál ki....

  9. 2018. december 8. 16:464.

     


     


    Ha ket hete minden nap beszeltek orat hosszat, bizonyosan tudod, hogy csaladja, gyerekei vannak, talan unokaja is es legjobban attol fel, hogy varatlanul beallitasz hozza? Es te mivel toltotted el az utolso 35 evet?


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     

  10. 2018. december 8. 11:092.

    Várj türelmesen márciusig, vagy ha nem bírod, menj ki hozzá te. Emlékszel? Ez az édes a szerelemben: vágyakozni, álmodozni, égni, sóvárogni, beleőrülni. Ettől szerelem a szerelem. Csak még édesebb lesz a találkozás. 

Címlap

top