Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Párom és az istennői

kikk41
Létrehozva: 2018. június 28. 09:51

Minden férfi ilyen? vagy én vagy ok túl érzékeny?


Szóval az én párocskám, mindenkivel flörtől ,kedveskedik,becézgeti , a nőket, és segít... Ráadásul amivel segít , szerszámmal, vagy hazahordja őket, akkor az autójára is úgy néz könnyes szemmel,hogy.... na tudjátok...


Ezeket az nőket felemeli az agyában istennőkek ,és  ők a tökéletesek.  én már bénán guggolok le, bénán törlöm le a konyhapultot, minden rossz amit én csinálok.


Én ha csúnyát merek mondani ezekre a nőkre, akkor nagyon agresszív lesz. 


De akkor is, ha mondjuk a kifözdés kiscsajt meglátja a pasijával. Pedig tudja,hogy van neki, csak nem akarja tudomásul venni.


Olyan mintha egy álomvilágba élne, és amikor rádöbben az igazságra ...na azért is én vagyok a hibás..


Jaa, és mindegy, hogy néz ki, mennyi idős. Lehet 20 vagy 50 éves is. vékony vagy duci, szőke vagy barna. Tök mindegy.


Már úgy gondolom, hogy csak ne én legyek.


Nem tudom, hogy ezekből a  kalandokból szex is lesz e., vagy elég neki a hóditás.


Mindezt titokba csinálja, titkos barátai vannak, titkos útjai, és titkos hívásai. 


A kérdésem ez mi???


Beszélni nem lehet vele. Azt is letagadja, hogy kék az ég, ha az ő magánéletéről , titkairól van szó.


Csak annyit mond el ami rám tartozik....szerinte


 


 

  1. 2018. július 9. 07:3649.

    Igen , akkor elköltöztem, nem is volt netem. most vissza jöttem, mert itt van egy pár cuccom még, meg önéletrajzot is kell irnom.


    Úgy volt hogy egy hétig maradok, segítek a gyerköcöknek a fagyót teleteszem fött kajával, meg ilyesmi, de ebből az egy hétből pont egy nap lesz. Tegnap jöttem, ma megyek. 


    Marha jól elvannak nélkülem, amit nem is győzött mondogatni, meg még azt is hogy minek jöttem....Aztán az arcomba röhögött..


    Aztán felfujta a matracocskáját és ment vele aludni. Azt vitte mikor az egyik nöjével voltak....


    Pfhuu.. olyan szívesem okoznék neki fájdalmat mert ilyen szemét velem. Úgy megbosszulnám....


     


     

    előzmény:
    Amarynda (45)
    2018-07-02  10:05
  2. 2018. július 9. 07:2648.

    Igen, a lányomon is uralkodik, meg a fiamon is. De szép szóval, és úgyhogy mindent megenged, megvesz nekik. Rám csak annyit mond, hogy csak az anyátok... basszus 20 évig azt se tudta, hogy mi van velük, egy kis tulzással, mert ő dolgozott. Ja. én is dolgoztam éájszakába, 3 müszakba meg mindenhogy, de az más... én tanultam velük. korházba hordtam őket.


    Na mindegy. Én megtettem amit tudtam ha ez kevés, akkor nincs miről beszélni.


    Meg kell mutatni, hogy mennyivel jobb mint én. Csak hogy vele legyenek... Én mondtam a fiamnak is hogy menjen lassan dolgozni, apuci inkább tolja pénzzel..stb lányom kitalálta, hogy akar még kisállatot, apuci rohant megvenni. én már nem akartam így is van 3 macska 1 kutya. Szóval értitek..


    Ez ellen nem tudok mit kezdeni, persze a gyerekenek ez az ideális meg a kényelmes.


     


    Nőt nem hiszem,hogy ide fog hozni,neki ez baromi kényelmes, hogy megvannak az izgalmas lopott 1-2 órái, pénze, hogy mindent megcsinálhasson, és az elismerés is hogy milyen ügyes. Mindenki csodálja, a környéken a tökéletes apát, a tökéletes férfit.....


    Jaa és a sajnálat, hogy mindezt egyedül.


    Azt garantálom, hogy egyik istennője sem maradna vele, mert mindenhol csak a kedves oldalát mutatja.

    előzmény:
    cabron (44)
    2018-06-30  10:55
  3. 2018. július 2. 10:0947.

    elmult a "holnap". elkoltoztel?

  4. 2018. július 2. 10:0946.

    elmult a "holnap". elkoltoztel?

  5. 2018. július 2. 10:0545.

    ha neked meg mindig ez a pasi a "parocskad" akkor meg is erdemled a banasmodot. semmi onerzet nincs benned es nem gondolkozol (vagy nem akarod latni) hogy a ferfi max. arra hasznal teged hogy ingyen haztartasi alkalmazottja legyel. gondolom a feled mutatott sexualis erdeklodese is a nulla alatt van.  de ha neked ez jo akkor csinald.


    en mar kivagtam volna mint a macskat , ugy hogy a taknyan csuszott volna vissza a mama hotelbe ahonnet jot.

  6. 2018. június 30. 10:5544.

    Írtad, hogy a 17 éves lányotok otthon marad. Nincs is ezzel probléma alapvetően, hisz a megszokott környezetében marad az apjával, és logikus, hogy az elkezdett suliját ott szeretné befejezni. Csakhogy a párodnak megváltozik a pozíciója azzal, hogy elköltözöl, és egy ilyen embernek szüksége van arra, hogy valaki felett hatalmaskodjon, és, bár nem írtad, hogy milyen a kapcsolata a gyerekeitekkel, előfordulhat, hogy a lányodat lépteti a helyedbe. Erre figyelj oda. 


    Persze az a reálisabb forgatókönyv, hogy behülyít egy nőt, akit odaköltöztet, hogy a helyedbe léphessen, mint lábtörlő, de az ördög nem alszik.

    előzmény:
    kikk41 (42)
    2018-06-29  21:34
  7. 2018. június 29. 21:5643.

    Ilyenek is vannak,aki nem hiszi járjon utána.Amennyi különböző emberrel már én találkoztam,bármit elhiszek.


    Ők sem értenek egyet.What You Don't Know About These Famous Twins - YouTube

    előzmény:
    kikk41 (42)
    2018-06-29  21:34
  8. 2018. június 29. 21:3442.

    Ha valakit érdekel, holnap költözök,,,


    Nem várom meg a kislány barátnőjét sem, én ezt már nem birom tovább. Volt egy nagy balhé, és valamennyit beleadott a hitelbe,


    kész ennyi volt.


    Jaa, nyilván nem alszunk együtt, de ő most azon a matracon alszik amin együtt voltak.... ki is lyukadt...Jaa és ölelgeti ezt a rohadt matracot....


    Ha hiszitek ha nem van ilyen ember is... sose találkozzatok vele...


    köszönöm mindenkinek a hozzászólást...


     

  9. 2018. június 29. 20:1241.

    Hidd el hogy nem, szeretnéd hogy beszkeneljem az orvosi paprjaimat esetleg?


    Sőt sokkal cifrábbakat is csinált,amiről nem is írtam. De van róla kép.... a kiszivott nyakáról is, meg arról milyen kék zöld vagyok.


    Ha nagyon szeretnéd valahogy bemásolom.


    Mondjuk jelentősége nincs, egy hülye van az pedig én vagyok....


    Gondolod hogy nincs jobb  dolgom mint ilyeneket kitalálni? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (40)
    2018-06-29  18:52
  10. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. június 29. 18:5240.

    Most már nagyon jó lenne,ha nem mondanál róla semmit a továbbiakban.


    Már ha igaz a történet.


    Sejtésem szerint kamu az egész...................

    előzmény:
    kikk41 (37)
    2018-06-29  17:34
  11. 2018. június 29. 18:3639.
    előzmény:
    kikk41 (38)
    2018-06-29  17:35
  12. 2018. június 29. 17:3538.

    Muszáj, itt a lányom barátnője azt még meg kell várni...

    előzmény:
    Kövesdiági (36)
    2018-06-29  17:30
  13. 2018. június 29. 17:3437.

    Hát nagyon szépen köszönöm, de állitólag én nem vagyok nő!!!Na mindegy.... Néhány istennőnek foga sincs... De ők a nők...


    Komolyan valami nagy baj van a fejébe,  most megint új istennő van, megint új ruha, új csengőhang a telon....


    Gondoljatok bele, kőműves, és gyerekmese a csengőhangja. És még azt is nézi, valami Rossz csont, új mese állítólag:)


    Az én gyerekeim már kinőttek ebből, nem vagyok képbe a mesékkel:))


     


    A helyzet úgy néz ki, hogy a sógóoréknál dolgozik nem minimálbérért, csak a családija majdnem egy havi fizu itt..A háznál 3 autó,


    Én meg megyek, szépen hitellel a nyakamba, vonattal egy szál táskával a panelba. Neki nincs magyar számlája, úgyhogy ő nem kapott hitelt...


    De rohadtul nem érdekel már , csak menjek innen...


     


     

    előzmény:
    Sheriff-2 (35)
    2018-06-29  16:35
  14. 2018. június 29. 17:3036.

    Miért kell még 2 hetet várni??? Ilyen élethelyzetben nem egy életbiztosítás!  

    előzmény:
    Sheriff-2 (35)
    2018-06-29  16:35
  15. 2018. június 29. 16:3535.

    Egyet értek a véleményekkel,de én még hozzá teszem azt is,hogy az a férfi aki megüti a nőt,az rohadjon meg,legyen az bárki,szeretnék akkora pofont adni neki,hogy legalább 6 foga repüljön ki.Gondolatban meg is tettem.......


    Meg azt is jó lenne majd tudni hogy sikerűlt ez az egész költözködés,ha lesz rá alkalmad valamikor.Sok sikert kivánok további életedhez.

    előzmény:
    kikk41 (31)
    2018-06-29  12:11
  16. 2018. június 29. 16:3034.

    Jaaj ,dehogy jövők.. A virágcsokor kizárva mert egyszer vett, akkor is kikezdett a virágossal


    A szerelmi vallomásaiból meg én kimaradtam, másnak tartogatta.  Úgyhogy engem semmivel sem tud ide vissza csalni..


    A könnyes szemeitől már hülyét kapok, akkora játékos.... Játszon, klimaxoljon , meg mittudom én még mi baja van, mással....


    Köszönöm a  válaszokat nagyon aranyosak vagytok!

    előzmény:
    etilany (33)
    2018-06-29  16:00
  17. 2018. június 29. 16:0033.

    Azért kellesz, hogy legyen akin uralkodhat. Ez egyértelmű. És mert az egójának nagy pofon lesz, hogy lelépsz. És még valami: eszedbe ne jusson hozzá visszamenni. Kétszáz virágcsokor (vagy képzelj ide bármi mást) és 10 ezer szerelmi vallomás, meg "jajmegváltozomcsakgyerevissza" se tántorítson el. Nem fog megváltozni. 

    előzmény:
    kikk41 (31)
    2018-06-29  12:11
  18. 2018. június 29. 12:5632.

    Okosan bizony és nagyon vigyázz magadra, nem lenne baj ha lenne még ott valaki, amikor csomagolsz és indulsz, mert nem tudhatod ez mit hoz ki belőle. Vannak meglepő dolgok... miért kellesz neki? Mert egy önző birtoklásmániás valaki azért. Ezzel Te már ne törődj.

    előzmény:
    kikk41 (31)
    2018-06-29  12:11
  19. 2018. június 29. 12:1131.

    Megyek is ,de okosan kell ezt is csinálni, mert amikor itt elakartam menni, dolgozni akkor ,eldugta az előző munka helyemről a kilépő papirjaimat. Hogy ne menjek el dolgozni. Csak az utolsó nap csomagolok a gyerekek előtt mert ott nem meri kivenni.


    Láttatok már ilyet, nem értem hogy minek akart magához láncolni, ha neki se jó.

    előzmény:
    Eperke2222 (28)
    2018-06-29  09:56
  20. 2018. június 29. 12:0430.

    Egyébként igen komolyan kérdeztem.  Nem vagyok nagy pasizos ,és nem is foglalkoztam ilyen dolgokkal. 


    Jó persze , velem is kezdtek ki a munkahelyemen , de én leépitettem, őket hiszem párom van.


    Olyan mint a kaméleon.Azt az arcát mutatja mait látni akarsz.


    Még két hét és tipli...


    Köszönöm a válaszokat..

    előzmény:
    etilany (27)
    2018-06-29  09:26
  21. 2018. június 29. 11:1429.

    Nem minden férfi ilyen!   Bár gyakran mondjuk: MINDEN FÉRFI EGYFORMA---, de nem ebben! Van aki szeret flörtölni-   DE TITOKBAN!  KELL A EGOJÁNAK!!!!   DE-    amelyik ilyen marha-szemét , hogy előtted teszi, megpofoz, lealáz....azt ott kell hagyni, de iziben!!!

  22. 2018. június 29. 09:5628.

    Menekülj amíg tudsz... mielőbb.

    előzmény:
    kikk41 (24)
    2018-06-28  21:31
  23. 2018. június 29. 09:2627.

    Ezek után csak egy kérdésem van.... Méghozzá az, hogy KOMOLYAN kérdezted a topikindítódban, hogy minden férfi ilyen? Nem, nem ilyen. Ez legyen világos. Nem, nem vagy túlérzékeny. A pasid egy nárcisztikus idióta, csak azt csodálom, hogy nem vetted korábban észre. Tipli, mielőbb. 

    előzmény:
    kikk41 (24)
    2018-06-28  21:31
  24. 2018. június 28. 21:5826.

    Köszönöm!!!


     

    előzmény:
    Kercsi (25)
    2018-06-28  21:49

Címlap

top