Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jangee fog.gát. abbahagyás

HermioneGranger
Létrehozva: 2018. január 28. 08:24

Sziasztok!


 


 


 


3 éve szedem a Jange 0,02 fogamzásgátlót, azonban úgy döntöttem, abba szeretném hagyni. Szerdán este be is vettem az utolsó levél utolsó szemét (nem akartam a közepén csak úgy lerakni). Akkor még úgy gondoltam, hogy a hét napos szünetben, de legalábbis az elején, amíg nem jelentkezik a megvonásos vérzés (hétfőn lesz itt az ideje), védve vagyok, így utoljára pénteken délelőtt voltunk együtt a párommal, több ilyet nem tervezek. Védve voltam akkor is, ha a hét napos szünet után a nyolcadik napon nem veszem be a következő adag első szemét? Valahol ez tűnik logikusnak, de mégis pánikba estem, az orvosomat pedig nem szeretném ilyen kérdésekkel nyaggatni. Nem szeretnék még terhes lenni. :) Előre is köszönöm a válaszokat!

Címlap

top