Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Plátói szerelem utáni vágy

sunnia
Létrehozva: 2017. június 14. 16:45

Nem mint unatkozó háziasszony, aki nem tud mit csinálni írom ezt a topikot. Férjem, 2 kisfiam van, dolgozok.  Segítségeteket szeretném kérni, nem tudom mostanság miért, de folyamatosan a be nem teljesült régi szerelmemre gondolok, vágyakozok utána, és ez nagyon zavar. A story: Általánosban volt egy fiú, egy évvel idősebb mint én, udvarolgatott, vagyis inkább szórakozott, sosem hagyott békén, mindig észrevett, próbáltam kikerülni, poénkodott. Sok figyelmet szentelt nekem. Aztán egyik szünetben leült elém és kérte, hogy mondjam azt hogy szeretem, én: Miért mondjam, Ő: csak mondjam, hogy szeretem. Akartam, de nem mondtam ki, csak azért nem, mert éretlen létemre azt hittem megint vmi szórakozáson töri a fejét. Bár mondtam volna. Aztán elballagott, adott egy tablóképet, amire azt írta hogy: Nagyon-nagyon sok szeretettel. A nagyszülei néhány házzal arrébb laktak, mint mi, szinte mindennap ott volt, folyamatosan nézett. Mikor középiskolás volt és hazajött a másik városból, vagy nyári szünetben ha 4x ment el a házunk előtt kocsival, annyiszor lassított, nézett befelé nem lát-e az udvaron. Egyszer még az árokba is majdnem belehajtott emiatt. ha kint volt a nagyszülei háza előtt, akkor is mindig figyelt a házunkhoz. Ez így ment ÉVEKIG. Én is örültem, hogy láthatom, de nem történt semmi. Aztán mikor megismerkedtem a férjemmel és kezdett elég komolyra fordulni a kapcsolatunk írtam neki egy emailt, hogy segítsen egy dologban, adjon tanácsot. Azóta sem válaszolt. A férjemet választottam. Kb 1 éve lehettem házas, amikor a boltban meglátott, és csak nézett, én meg mint egy tini, aki zavarban van, inkább rá sem nagyon néztem. Megbántam. Ennek már 6 éve. Azóta nem is láttam. Ő láthatott, mert ugyan nem itt él, de nyilván haza jár. Nem tudom milyen kocsija van most, hogy esetleg lássam azt, hogy néz-e még, vagy már rég elfelejtett. De szeretett, az biztos. Az egyszerű lányt. Évekig nem is jutott eszembe, de nemrég, néhány hónapja csak úgy vele álmodtam, hogy együtt vagyunk, beszélgetünk. Azóta szinte minden nap eszembe jut, vagy ha nem, akkor vele álmodom. Vágyakozom utána, vagy csak a beteljesületlenség miatt érzem ezt. Az is eszembe jutott hogy ha valamikor látnám, és ugyanúgy nézne rám akkor ráírnék, nem azért mert a férjemet megcsalnám, felrúgnám a családomat, vagy a barátnőjétől el akarnám szakítani. Csak ennyit írnék: " Nem tudtam a szememnek parancsolni. Néztem őt, néztem, és örömöm telt abban, hogy nézhetem, fájdalmas nagy örömöm. Úgy voltam vele, mint a szomjan haló ember, aki végre kutat talál, s bár tudja, hogy a kút vize mérgezett, mégis nagy kortyokkal iszik belőle." Nem tudom mi ütött belém. Azt sem tudom miért nem lépett. Vagyis gondolom. Lehet hogy látta, családja sugallta neki, hogy nem az Ő köreikből vagyok, túl egyszerű vagyok hozzájuk képest. (nagyon jól állnak anyagilag) Tudom, foglalkozzak inkább a családommal. Igazatok van. Fogalmam sincs miért tört rám ez mostanában. Lehet már nem is gondol rám, rég elfelejtett, ki tudja. Mit csinálhatnék, hogy ne vágyakozzak utána, mikor itt van nekem a férjem, mégis a szívemben mindig ott van az a bizonyos másik is...

  1. 2017. július 7. 09:3969.

    a tarsalgas es a tarsasag szinvonala olyan mertekben leromlott beleertve  a vitatott temakat is hogy a regi forumozok vagy sehol se forumoznak vagy masutt tarsalognak. az nlc cikkek csapnivaloak a hozzaszolasok kozonsegesek, sok topic kifejezetten arra megy hogy embereket egymasnak ugrasszon. aztan 15-20 hszolas utan mar anyazas jon a leheto legkozonsegesebb formaban. igy eleg sokan csak inkabb olvasunk es ritkan ha erdemes akkor elmondjuk amit gondolunk.

    előzmény:
    Angele (57)
    2017-06-28  20:17
  2. 2017. június 30. 01:0268.

    Mindenkinek van egy hite,ez a tied,amen!


    Kellemes szep hetveget neked is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252580 (66)
    2017-06-29  16:52
  3. 2017. június 30. 01:0067.

    En ebbol egy szot sem   ertek,ha valakinek a parja hianyzik[esetleg hosszabb ideig mas helyen dolgozik..]akkor minek  egy helyettes ,annyira nem lehet aktus nelkul kibirni,hogy mindegy kivel???A taviratban uzenetet kapsz,esetleg fontosat,a tavolsagi busz oda visz ahova menned kell,de en itt  ,te ott?


    Mint a telefonsex ahol 80 eves mancika  neni  bugo hangon kiadja magat 18-nak?Ismertem valakit aki 300 kilos sotet ,szoros,nagyon buta feju no volt,es rengeteget keresett t-sexel,mert mindenkit tudott utanozni,a 16 eves szoke copfostol,a hodito voroshajut,kegyetlen szep hangja volt.


    Mondhatott volna rolam mindent,negativat ,pozitivat,ha nem ul a tarsasagban valaki aki egy idoben volt bizonyithatoan a vendegem a felesegevel,a hazugsag igyis ugyis kiderult...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252580 (64)
    2017-06-29  16:43
  4. Torolt_felhasznalo_252580
    Torolt_felhasznalo_252580
    2017. június 29. 16:5266.

    A mindent beleadás nem a szexre vonatkozott hanem az esti kiszolgálásra Süticsokijégkrém,szép szavak,udvariasság és a mindent meghallgatok akár uncsi akár nem Van egy velem született képességem......belelátok a Nők lelkébe


    Neked pedig szép hétvégét

    előzmény:
    kekelefant (63)
    2017-06-29  00:46
  5. Torolt_felhasznalo_252580
    Torolt_felhasznalo_252580
    2017. június 29. 16:4565.

    Gőzöm sincs miről van szó és ki kicsoda Politikusokkal,celebekkel és kurvákkal nem foglalkozok

    előzmény:
    kekelefant (61)
    2017-06-28  23:44
  6. Torolt_felhasznalo_252580
    Torolt_felhasznalo_252580
    2017. június 29. 16:4364.

    Híresztelhette volna azt is,hogy béna veled a szex mert kétbalkezes vagy meg stb.


    A távszexben.....gondolom ugyanaz a jó mint a táviratban meg a távolsági buszban A végeredménye a lényeg.Ha rá lettél volna kényszerülve,akkor értenéd a miértjét.Az jobb ha távkapcsolatban élnek és az egyik fél félrelép egy idegennel mert hiányzik neki a párja?Így meg mégis csak együtt élvezték egymást

    előzmény:
    kekelefant (60)
    2017-06-28  23:35
  7. 2017. június 29. 00:4663.

    Meg csak annyit aztan megyek:a nok nem szeretik ha -apait anyait beleadsz-vegig mesz egy felora alatt a kamaszutran,mert mennel jobban erolkodsz,annal kinosabb...neha meg egy gyenged sex,vagy anelkul toltott delutan jobban imponal,mert termeszetes,es nem a ferfiassagodat fitotgatott,hanem egyszeruen elvezed az egyuttletet.


    Most mar eleg nagy fiu vagy azert mondom,a legtobb nonek nem imponal,ha eroltetteten bizonyitani akarsz.....sot meg van amikor unalmas is...


    Legyen szep  a heted...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252580 (58)
    2017-06-28  20:30
  8. 2017. június 28. 23:4862.

    Igen,fejen talaltad a szoget,hol a holgy??Csak a fantaziadban?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252580 (56)
    2017-06-28  20:01
  9. 2017. június 28. 23:4461.

    Kulonben a nok sem jobbak,amikor az elnokunket megvalosztatak,a sok kujva neni,mint a Timike nyilatkozott,hogy mennyire odavolt erte,meg penzt is igert,de hat o nem olyan lany.....es az is bizonyitott volt,hogy meg veletlenul sem voltak egy helyen egyszerre....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252580 (52)
    2017-06-28  08:28
  10. 2017. június 28. 23:3560.

    Mar mer lennek??Akkor meg webkamera nem volt,es akinek meselte,avval varost neztem egy masik orszagba,tehat idoleg nem jott volna ossze,sajna lebukott,mi a jo a tavszexben??????Ha  mar ilyen tajekozott vagy?Ti fiuk szerettek nagyokat mondani,ez koztudott.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252580 (52)
    2017-06-28  08:28
  11. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2017. június 28. 21:3259.

    Félek, nem igazán értetted meg a mondandóm lényegét. Nem te, és nem én fogjuk megmondani, mit csináljon, hogyan éljen. Ezt csakis ő tudhatja, a döntéseket neki kell meghoznia. Senki nem cselekedhet büntetlenül a természete ellenében, személyiségét pedig mindenki maga ismeri a legjobban. Mi az övét egyáltalán nem! Milyen alapon mondhatja valaki egy idegen embernek, hogy váljon, vagy tegyen más konkrét lépéseket?

    előzmény:
    Angele (55)
    2017-06-28  19:42
  12. Torolt_felhasznalo_252580
    Torolt_felhasznalo_252580
    2017. június 28. 20:3058.

    Más fórumok sem húzták tovább pár évnél.A fészbúk lenyomta őket is.


    Emlékszem csúcsidőben egyszerre 3-4 topicban pörögtünk és közben ömlöttek a privik


    Napi több száz hsz-t toltunk a fórumra

    előzmény:
    Angele (57)
    2017-06-28  20:17
  13. 2017. június 28. 20:1757.

    Igen én nem is értem, hogy miért csak 2006 -2010 között volt nagy forgalom...Az emberek átmentek egy másik hely fórumára ? Vagy egyszeruen csak fogy a lakosság?? (((::::

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252580 (56)
    2017-06-28  20:01
  14. Torolt_felhasznalo_252580
    Torolt_felhasznalo_252580
    2017. június 28. 20:0156.

    Sok évvel ezelőtt ezen a fórumon pörgött az élet és mindenféle emberek megfordultak itt.Még beépült agyturkászok is volt másodnickkel akik segítettek a rászorulókon.Na szóval az egyik Hölgy nagyon szomorú volt mert uncsi volt a férje és hiába próbálkozott feldobni a házaséletet nem sok sikerrel járt.Fiatalok voltak.A Hölgy eszméletlen csinos volt.Gondoltam egy nagyot és elcsábítottam itt a fórumon.Közben folyton azt tanácsoltam,hogy adjon otthon ultimátumot a férjének és ha semmi nem változik,akkor lépjen le.Persze a csábítás nem jutott el személyes közelségig de a végeredmény nem volt meglepő......nekem.A Hölgy eltűnt pár hónapra és mikor újra jelentkezett,akkor hálás volt amiért "kicsesztem" vele mert otthagyta a férjét és új életet kezdett.


    Tudom,tudom a Hölgyet is meg kéne kérdezni


     

  15. 2017. június 28. 19:4255.

    Ja, és legyen boldogtalan egész életében....nagyon okos tanács tőled, mondhatom...Persze ő dönti el, hogy mit választ : ha a dögunalmat és  a boldogtalanságot választja, akkor persze ne változtasson és szenvedjen némán ...lehet ilyennek képzelte az életét... Ha viszont szeretne vmit az élettől a fiain kívul ,  akkor találjon ki vmit a helyzetre...Amúgy meg lehet, tök fölösleges ide írkálni, hisz a topikindító már rég elfelejtette, h topikot nyitott...legalábbis jó ideje nem nyilatkozik a fejleményekrol...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_178203 (54)
    2017-06-28  19:23
  16. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2017. június 28. 19:2354.

    Még annyit: Szerintem kekelefant szavaira érdemes leginkább odafigyelned.

  17. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2017. június 28. 19:1453.

    Mit csinálhatnál? Ezt kérdezed? Bármit, amit csak akarsz!


    Ha csak ki szeretted volna írni magadból a történetet, ha ettől reméltél megkönnyebbülést, akkor jó. Remélem segített a dolog! Azt viszont ugye nem gondoltad komolyan, hogy itt bárki meg fogja neked mondani, hogyan oldhatod meg az életedet!?


    Szinte semmit nem tudunk rólad, nem ismerünk. (Itt nem az életkörülményeidre gondolok, hanem a személyiségedre.) Van embertípus, aki úgy válik el, mint ahogyan a zoknit szokás levetni, és van, aki akkor is kitart ha agyonverik. A két véglet között számtalan változat létezik.


    Tipikus jelenség, hogy egy nem, vagy nem jól működő házasságban a felek egymást hibáztatják. Meggyőződésem (és ezt mindig el is mondom), hogy nincsenek hibás felek, csak össze nem illő párok. Ha mindenképpen hibát és hibást kell keresni, akkor az elégedetlen felet tekintem annak, mert nem szentelt elég időt a másik megismerésére. Lehet, hogy a másik sem, de legalább nem hibáztatja a partnerét azért, amilyen! A kérdés ilyenkor mindig az, hogy a probléma milyen mélyen gyökeredzik, illetve hogyan viszonyul ehhez az adott ember. Erre neked itt senki nem fog választ adni!


    Férj vagyok én is, és régebben hasonló panasszal találkoztam. Nem beszélek... nem érdekel... Nagyon nehéz ezt a dolgot olyannak elmagyarázni, aki más személyiséggel bír. Jól elmagyarázni talán nem is lehet. Talán nem is kell! Érezni kell a másikat, és ha ez sikerül, helyére kerülnek a dolgok. Az ember tudni fogja, hogy mit kell tennie. Tudni fogja, hogy a másik szereti, avagy sem. Tudni fogja, hogy az a szeretet számára mit jelent. Képes együtt élni a másikkal, vagy nem? Ha kellő időt szentel neki, még azt is tudni fogja, hogy később miként alakulnak a dolgok. Egy párkapcsolat sorsa szerintem a türelmen, a megértésen és a figyelmen múlik. Az ezekkel meghozott döntést soha nem fogja megbánni az ember.


    Nem terveztem, de mégiscsak adok két apró tanácsot:


    Ne akarj a férjed belső világába erőszakkal behatolni! Van embertípus, amelyik bármiről hamarább lemond, mint a bezárkózás lehetőségéről, a belső szuverenitásáról. Ha arra érdemesnek tartod, és a személyiségeddel összeegyeztethető várd ki, amíg magától beenged oda! Minél erősebb a presszió, annál később fog ez a pillanat eljönni. A férjed azért beszélget másokkal kötetlenül, mert részükről nem érez ilyen "fenyegetést". Akkor áll le beszélgetni velük, amikor ő szeretne, és akkor lép ki, amikor akar. Ez persze csak az egyik ok, és talán a kisebbik a kettő közül.


    Légy a férjednek partnere (ne alárendeltje), mutass erős, önálló személyiséget! (Ehhez sajnos sokaknak meg kell erőszakolni önmagukat, de bizton állítom, hogy nem lehetetlen.) A férj meg fogja hallgatni a pletykát is attól, akinek határozott véleménye van a világ dolgairól, akivel vitázni lehet, akivel tartalmas beszélgetéseket lehet folytatni. Természetes módon egy ember arról témázik legszívesebben, ami érdekli, de minden téma izgalmas, ha "partnerek" között folyik a társalgás! (Ha azt mondod, hogy téged ez a tanács nem érint, akkor vedd semmisnek!)

  18. Torolt_felhasznalo_252580
    Torolt_felhasznalo_252580
    2017. június 28. 08:2852.

    Én már nem vagyok fiú akinek erekciója lesz ha felvág egy kamu történettel Nekem folyton erekcióm van


    Nem lehet,hogy webcam szexeltetek csak nem emlékszel rá? A Nőket sem kell félteni ha hülyeségeket kell csinálni.Ez erről szól


    Ma is morci vagy?

    előzmény:
    kekelefant (51)
    2017-06-27  23:38
  19. 2017. június 27. 23:3851.

    Ezt mondod te!Sajnos a holgytol nem kerdezhetjuk meg,lehet o ugy mondana ,hogy nem tudott lerazni,ti fiuk hajlamosak vagytok a tulzasokra.Egyszer  egy ferfi elmonda mindenkinek,micsoda aktus zajlott le koztunk,de pofara esett,mert bizonyhatoan nem is voltunk egy varosban......sot egy orszagban sem....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252580 (50)
    2017-06-27  16:50
  20. Torolt_felhasznalo_252580
    Torolt_felhasznalo_252580
    2017. június 27. 16:5050.

    Végül is a mondanivalómból ez jött le így ebben a formában


    Igazából meg az történt,hogy abba a pár órába mindent beleadtam amit csak lehetett.


    Nem asszonyszöktetésnek indult a dolog hanem csak és most egyszer kalandnak.


    Persze még kétszer felkeresett de udvariasan leráztam mert az már kimerítette volna a kaland fogalmát.

    előzmény:
    kekelefant (49)
    2017-06-27  01:50
  21. 2017. június 27. 01:5049.

    Ugy latszik rajott,hogy nem veszitett semmit,es boldogan ment haza a csaladjahoz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252580 (48)
    2017-06-26  19:00
  22. Torolt_felhasznalo_252580
    Torolt_felhasznalo_252580
    2017. június 26. 19:0048.

    Hali.


    Tetszik a story.Velem is megesett hasonló és abban a kivételes helyzetben vagyok,hogy 12 évvel a "semmisem történt" után találkoztunk és meghívott a barátnője lakására ahol megtörtént ami akkor kimaradt.Egy családos Nőről van szó.Ez hiányzott az életéből......vagyis betömtem egy...franc....hogy írjam ezt le Keletkezett egy lyuk a múltban amit jól betömtem neki Azóta se láttam de nem is erről szólt a történet.

  23. 2017. június 26. 13:3347.

    Tudom, mi ez, kezd kiuresedni, dogunalomma valni a hazassagod, es azt hiszed, a mas retje zoldebb. Ezert kell a szemebsites, a kijozanodas, mielott valamit vegleg elszurnal. Ha a pasid nem kell, sajat magad miatt ne kelljen, es ne egy 'mas' miatt.

  24. 2017. június 26. 00:0146.

    Na mi lett a vege,elmenekultel????Pedig jo lenne megtudni,hohy halad tovabb az eleted,es a ferjed mirt nem erdekli a sex?????

Címlap

top