Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Túlzott szexuális étvágy..

Zwetschge
Létrehozva: 2016. szeptember 26. 10:25

Sziasztok. 


32 éves párkapcsolatban élő nő vagyok és a probléma a túlzott szexuális étvágyam. A partnerem heti egyszer, ritkán kétszer kívánja meg ami nekem sajnos egyre inkább "kevés". Mostanáig elég jól kezeltem ezt a helyzetet de egyre nehezebben megy. Én napi egyszer (minimum) megkívánom de sajnos zárt ajtók állnak előttem. Vitaink forrása 95%-ban a szexen alapul. Kérdésem az lenne, mivel szeretem a párom, hogy mivel tudnám a szexuális éhségemet csillapitani. Van esetleg hozzám hasonló problémával küzdő személy? 

  1. 2018. június 6. 16:5031.

    sziasztok, Látom kicsit halott a topic, de úgy érzem ezt valakivel meg kell osztanom, itt egy kis "szextörténelem" :) https://szexvital.hu/blog/rendszeres-szex-buntudat-nelku l 

  2. 2016. október 3. 00:2730.

    Ven vagy te akarmilyen  rokonhoz, ne ilyeszgtess .......br........kiraz a hideg..


    Csak torolgessetek,ha ez az egyetlen oromotok,legalabb most megtudtuk ki a besugo.

    előzmény:
    Nikita 666 (28)
    2016-10-02  13:02
  3. 2016. október 2. 23:4529.

    Nincs,hazastarsaknak egyutt kell megoldani,nem tartozik masra....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (27)
    2016-10-02  12:41
  4. 2016. október 2. 13:0228.

    Neki? Ugyan. Azt sem tudja miről van szó, csak meglátott engem.


    Ezt a csoki dolgot nem értem, régóta magyarázgatja hogy küldözgetett nekem ajándékokat és csokikat, én viszont mégsem viselkedem úgy, ahogyan ő elvárja.


    Nem is értem, azt hiszi hogy az ő gyereke vagyok, akinek megszabhatja hogy mikor mit tegyen?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (27)
    2016-10-02  12:41
  5. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. október 2. 12:4127.

    A témával kapcsolatban van valami észrevételed?

    előzmény:
    kekelefant (26)
    2016-09-29  23:39
  6. 2016. szeptember 29. 23:3926.

    A masik topikban olyan jol leirtad magad,nem megkertelek,hogy haggyadd oket beken     kis hatba szuros?Meg csokit is kuldtem, 

    előzmény:
    Nikita 666 (22)
    2016-09-27  14:26
  7. 2016. szeptember 28. 22:4425.

    Na akkor most leirom megegyszer,hogy legyen mit toroltetned,mar kozben ugyis tudja mindenki  ,de nem sajnalom az idot,pedig keves van.....azt eddig nem tudtam,hogy hatba szuros is vagy,ez a gyavasag jele,mert az igazsag faj...en leirom megint,ha kell........

    előzmény:
    Nikita 666 (22)
    2016-09-27  14:26
  8. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. szeptember 27. 16:2124.

    Miért is kérdezel arról ami kézenfekvő.


     


    Gondolj bele: valaki imádja  a málnadzsemet, de a múlthéten nagyon bekajált belőle,  épp csak a haja nem hullott ki tőle.


    Szerinted 2017 januárjában azzal kezdi hogy málnalekvár eszegessen.Nem mondod?!


    Megundorodott tőle, csak ennyi.A kényszer miatt annyi de annyi mindent  másként lát az ipse.


     


     

    előzmény:
    Róza555 (21)
    2016-09-27  14:05
  9. 2016. szeptember 27. 15:2923.

    " ha segíteni akarsz neki és nem égetni, akkor privátban jelzed felé udvariasan."


     


    Ohhh, te naiv lélek!!! Ez itt az nlc.... segíteni....

    előzmény:
    decentral (16)
    2016-09-26  20:16
  10. 2016. szeptember 27. 14:2622.

    Semmi baj, én mindig átgondolom hogy mit írok. És az sem mellékes hogy a többséggel ellentétben nekem bőven van miből lesüllyednem.


    Nézd meg a hozzászólásait, nincs sok. Kihasználja hogy senki nem szól neki vissza, 1-1 topicba beír, ámokot fut. A tegnapi termése az volt, hogy dögkeselyűként körözgetünk az egyik topic indító felett.


    Azt pedig végképp nem szeretem, ha megalapozatlanul írnak le rólam olyasmit, ami nem felel meg a valóságnak.


    Azt pedig ne felejtsd, az ilyen emberkéknél ma én, holnap te...


     

  11. 2016. szeptember 27. 14:0521.

    A szexuális igényeitek nem passzolnak össze. Van ilyen. Az biztos, hogy én nagyon rosszul érezném magam a nőiességemben, ha a 40+ férjem, csak ennyiszer vágyna rám... Téged nem az zavar a legjobban, hogy 32 éves nőként nem kívánnak? Tényleg csak a mennyiségi igénybeli különbség az oka?


    Számomra nem az döbbenet - mint itt sokaknak - hogy te minden nap szexelnél, hanem az - hogyha a párod veled korú - hogyan lehetséges csak ennyi szexigény? Beteg talán? Kimerült?


    Én ilyesmiről középkorú házaspároktól hallok. Az ennyi idős párok még azért "aktívabbak".

    előzmény:
    Zwetschge (1)
    2016-09-26  10:25
  12. 2016. szeptember 26. 23:3720.

    OFF


    Próbálj csak egy egészen kicsit kibújni a sztereotípiáidból.


    Miután állandóan a bosszút emlegeted, valószínűleg téged ez motivál. Engem meg egyedül az, hogy ne beszélgessek olyanokkal, akikkel hiábavaló lenne. Veled például - sajnálattal állapítom meg, hogy - hiábavaló, ezt jeleztem már neked abban a Fórum változásos topikban is. Vagy tudomásul veszed, hogy ez a hülye nick nem áll szóba veled vagy feszenghetsz. Engem különösebben nem zavar, van itt tér, mindenki elfér. És nem hiszem, hogy az én figyelmemért kellene vetélkedned, van itt elég ember, aki szóval tart. Én reménytelennek gondolom a veled való diskurzust, sajnálom ha ez zavar, de nekem egyszerűbb kitérnem, mint iszapbirkózást folytatni veled. Annyi tapasztalatom már van, hogy néhány mondatból kiszűrjem, kinek hiányzik az érvrendszeréből a koherencia.


    Most csakis azért szóltam hozzád, hogy esetleg elkerüljem, egy ártatlan fiatal lányt bemószerolását. A célomat elértem, megértetted (nagy nehezen), hogy az összes baromság, amit összehordtál a topikindító személyéről hamis. Elintézted annyival, hogy tévedtem, de tőled már valószínűleg ez is nagy tett.


    Az pedig, hogy a topikindító adataival mit csinálsz, az már egyedül a Te jellemed vagy jellemtelenséged függvénye. A topik indítója hál'Istennek egy normális, higgadt, józan ember, aki nem ijed meg olyan férgektől, akik esetleg ártani akarnak neki. Jelzem, nem te vagy a féreg, hanem az, aki visszaél az adatokkal. Ebben akár egyet is érthetnénk.


    ON


    Számomra a topikindító problémája ugyanaz a kategória, mint akinek asztmája van, kruppos a gyereke vagy éppen reménytelenül szerelmes. Van egy egészségügyi, pszichés vagy akármilyen problémája, amire lehet értelmes, segítő válaszokat adni, meg lehet rajta fantáziálni, mint egy idétlen kamasz.


     

  13. 2016. szeptember 26. 22:0419.

    És akkor MOST válaszolok normálisan arra, amit kérdeztél.


    Nem saját kútfő, a társam mondta.


    Az aktusig vezető út (vágy) hosszantartó, és ezáltal izgató. Nem kell azonnal megélni. Pár éve láttunk egy filmet, amelyben párokat mutattak be. Mondták nekik hogy 5 aktust kell produkálniuk, de csak a nő élvezheti, a férfi ne süljön el. Az első három mindegyiknél simán ment, a negyediknél szenvedtek, az utolsónál pedig volt amelyik a fele adagot a falra lőtte kínjában. És a férfiak azt mondták hogy fantasztikus élményben volt részük az önmegtartóztatás miatt.


    Nőknél is hasonló a helyzet. Nem baj ha összegyűlik a vágy, időzíteni kell az együttlétre. Ha ezt meg tudod csinálni, és megvan a harmónia közted és a társad között, akkor a spriccelés is garantált.

    előzmény:
    Zwetschge (1)
    2016-09-26  10:25
  14. 2016. szeptember 26. 21:5418.

    Persze hogy nem érted, hiszen nem neked szólt, habár neked címezve. Illető vagy ért belőle, vagy nem.


    Nem hinném hogy bárki is nevetett volna rajta, habár a jóízű nevetés nem árt itt a fórumon. De azokat általában más ok váltja ki, nem egy benézés. Így jártál, ennyi. Talán ad némi megnyugvást, hogy én speciel már csak a keresztnevedre emlékszem. De az is teljesen mindegy.


    Máskor vigyázz, figyelj jobban. Én még a fészemen sem a saját nevemmel vagyok, nem őrültem meg. Nem posztolgatok magamról képeket, nem érzem úgy hogy bárkinek közük lenne hozzá. Alig van ismerősöm, nem gyűjtögetem őket. A netet ha nem kezeljük megfelelően, magunk mellé emelünk egy mesterséges intelligenciát, akkor elég sok bajt okozhat.


     


     

    előzmény:
    Zwetschge (17)
    2016-09-26  21:43
  15. 2016. szeptember 26. 21:4317.

    Nem értem neked miert is kellene elnézést kérned. Azért mert megnézted a Facebookon ki is a topik inditoja? Ezzel nincs probléma, én nem figyeltem oda és kint maradt a teljes nevem a profilomban. Hát ezt buktam. Ami megtörtent megtörtent. Korrigálva. Akik ezen jó ízűt nevettek váljék egészségükre. Aki jelezte felém korrekten privátban, annak köszönöm szépen. 


    Neked is a legjobbakat, még ha le is hülyéztél. ;)

  16. 2016. szeptember 26. 20:1616.

    Kedves moderátorok, majd töröljétek ezt a hozzászólást (és akár a többi offot is...)


    Mozdonj,


    privátban akartam, de nem véletlen, hogy tiltod a privát üzenetek fogadását. Szóval, akkor itt:


     


    Mozdonj,


    talán érteni fogod, hogy miért is gondolom azt, hogy egy rakás szerencsétlenség vagy, és, hogy miért jeleztem neked pár napja, hogy nem válaszolok a felvetéseidre. Ez most egy kivétel. Szóval,


    Azt, amit most a "Túlzott szexuális étvágy.." c. topikban műveltél, az tökéletesen pédázza a jellemedet.


     


    Először is: ha valaki elrontja az anonimitását, akkor - ha segíteni akarsz neki és nem égetni, akkor privátban jelzed felé udvariasan.


    Másodszor: ha már olyan mesterdetektív vagy, aki élvezi, hogy más magánéletében tapicskolhat, akkor legalább legyél egy KICSIT figyelmesebb! Miért jó, hogy a topikindító névrokonát, egy szerencsétlen waldorfos leányt bemártasz? És már a barátját is lecsekkoltad...


    Elég szánalmasra sikeredett a ma esti produkciód.


    És próbáld értékelni, hogy mindezt privátban mondom neked.


    És egyedül azért szóltam, mert sajnos ki tudom nézni belőled, hogy megkeresed azt a bizonyos Tamást, aki semmit nem fog érteni ebből az egészből...


    Ha mondandód van, attól légyszíves kímélj meg, de legalábbis kérj majd visszaigazolást arról, hogy megnyitottam-e.


    Viszont elnézést kérhetsz a topikindítótól.

  17. 2016. szeptember 26. 20:0615.

    És eljött a virtuális szopatás ideje...


    Két napot adok neki.

  18. 2016. szeptember 26. 19:4214.

    Fogalmam sincs ki ez a Tortura nick, de gondolom ha ő lekurvázhat, akkor én is tehetek megjegyzést az ő származására utalván.


     


    Azt sem igazán értem, hogy topic indító a kielégítetlen nemi életéről miért épp a fórumozókkal szeretne elbeszélgetni. Habár ez irányú vágyát képesek vagyunk kielégíteni, napi többszörös orgazmust produkálva a szentemnek. Sőt, egy kis szado-mazo is garantált.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (12)
    2016-09-26  18:05
  19. 2016. szeptember 26. 18:4413.

    Szia. Így a nickname mögé bújva, előnyöddel hogy te az én adatlapomat már a Facebookon láttad, lenne egy kérésem. Illetve bocsánat 2 kérésem. Ha már lecsekkolod más adatlapját akkor olvasd el rendesen. Mivel 2002- ben végeztem 18 évesen, így akkor a számolás részét is gondold újra hogy mennyi is az annyi. De ez csak részletkérdés. Sokan átsiklanak felette. A helyesbítés után pedig további szép estét kívánok. :)

  20. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. szeptember 26. 18:0512.

    ( )


     


     


    Más: vissza a témához.


     


    De nagyon sokan elfejetik hogy "éhes disznó makkról álmodik.


    Nos, ez történt ezzel a TI kisleánnyal is.

  21. 2016. szeptember 26. 17:2711.

    Öregember nem vén ember.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (10)
    2016-09-26  17:16
  22. 2016. szeptember 26. 17:1610.

    Nem a valasz sokkol : hanem az, hogy az oreg kecske is megnyalja a sot...

    előzmény:
    Nikita 666 (9)
    2016-09-26  17:12
  23. 2016. szeptember 26. 17:129.

    Majd én felmoslak, a válasz ugyanis jogos.


    A topic indító elég egyértelműen teszi fel a kérdést, mit is tegyen?


    Kétféle helyes válasz létezik. Más partnert keres, vagy pedig elmasztizik magában.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (8)
    2016-09-26  17:03
  24. 2016. szeptember 26. 17:038.

    Régi közmondás: "Magad uram, ha szolgád nincsen"

    idézet:
    pikpik (2)
    2016-09-26 11:06:01

    Mosson fel valaki : elajulok.


    Pik-pik , kedves oreg roka: Te most valami 80 eves komoly fiu vagy.... mit fog errol a hozzaszolasrol gondolni nagy imadod es kliensed , a prud s ezos  klara13

    előzmény:
    pikpik (2)
    2016-09-26  11:06

Címlap

top