Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Válás után 3 évvel

hannuci85
Létrehozva: 2015. március 2. 16:08
Lassan 3 éve elvaltunk. Anno férjem egy masikért hagyott el. Abból a kapcsolatból szinten házasság lett tavaly októberben. Aztán pár hét múlva a gyerek is megszületett.  Én most szakítottam a párommal. Es a volt férjem megint keres. Napi szinten sokat beszélünk. Irogat. Találkoztunk párszor. Ő mintha még mindig együtt lennénk meg akart csókolni. Fogalmam sincs igazából mit akar ha kérdezem semmi konkretat nem mond. Hogy jutottam most eszébe erre az a válasza, h mindig is eszébe voltam és nem tet el ugy nap hogy ne gondolt volna rám.  Egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot h mit akar. Ez már tart kb 1 hónapja. Volt mar vki ilyen vagy hasonló helyzetben? Mi lett? Szerintetek mit tegyek. Čn őt nagyon szerettem de magamnak nem akarok fájdalmat okozni. De hogy ő nem boldog a csajjal az tuti. Ezt mondta. 

Címlap

top