Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elrontottam ?

elza
Létrehozva: 2015. január 20. 12:39

Kedves Nőtársaim! 












Néhány véleményt, tanácsot szeretnék kérni! 












Távkapcsolatban élek, és egy sms-sel megbántottam a páromat, és azóta nem reagál.  (Ő Halak csillagjegyű, tudom, és olvastam is, hogy rendkívül érzékeny emberek, én Ikrek nő vagyok, nálam a sértés max. 24 órát él.) Természetesen bocsánatot kértem, és meg is indokoltam neki, hogy egy kiborulás következménye. (Nem vagyok kiborulós típus, de gyászidőszakot élek, és azért ez is közrejátszott...) Nem tudom mi tévő legyek! Így, hogy nem reagál feleslegesnek érzem, hogy továbbra is írjak, bocsánatot kértem, tudja mit érzek iránta.. Nyilván így, hogy nem osztja meg, hogy mi zajlik benne, csak találgatni tudok, azt pedig felesleges. Félek, hogy elveszítem (mert ő félszívvel nem csinál semmit, csak egésszel, és lehet kiábrándult belőlem), nekem ő az első szerelmem (Minden értelemben.) de közben meg azt is gondolom, ha ennyit nem bír el a kapcsolatunk, talán jobb is így. Mit gondoltok? Várjak? Vagy kezdjem hozzászoktatni magam a gondolathoz, hogy ennyi volt? 












Köszönöm előre is! 

Címlap

top