Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Külföldi Pasit?!

LiaSzia
Létrehozva: 2015. január 2. 23:26

Sziasztok! Tudom már kicsit uncsi, meg volt hasonló téma, de nagy meglepetésemre a hasonló témában lévő topicban férfi felhasználók írtak a külföldi nőkkel kapcsolatban és én nem erre voltam igazából kíváncsi (persze kellemes meglepetés volt, hogy pasik is nézegetnek erre ), volt szó ugyan a külföldi pasikról de még sem éreztem úgy, hogy találok érdemleges infot. Szóval éljen az új év, az új fogadalmak. Nekem elég volt a magyar srácokból, hogy pontosan miért nem tudom megmondani de észre vettem, hogy már nem mozgatják meg a fantáziám ahhoz meg még kevésbé van kedvem, hogy én kezdeményezzek... Úgy döntöttem ideje teret adni a külföldi pasiknak is, hiszen olyan nagy ez a világ és legalább komolyan elkezdek nyelvet tanulni :DD


 


Nekem az indián (Amerikai őslakos) származású pasik jönnek be elsősorban nagyon és közülük is inkább az Észak Amerikaiak :) Valakinek van tapasztalata esetleg velük ? Nagyon kíváncsi lennék milyenek is a mai "vadak" :) Sajnos azt vettem észre, hogy hihetetlen nehéz megismerni ilyen származású pasikat


 


( akik pár éve jártak itt nálunk és utca zenéltek azokat hagyjuk, kb mind Dél Amerikai és nekem nem igazán jöttek be, persze a zenéjüket imádom!! :D). Érdekelnek persze más vélemények élmények is más külföldi pasikkal kapcsolatban! :) Várom a válaszokat, élményeket, tanácsokat stb remélem beszélgetünk egy jót ! :)


 


 


 


Puszi


 


 
 

Címlap

top