Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolatom felvirágoztatá

Torolt_felhasznalo_831851
Torolt_felhasznalo_831851
Létrehozva: 2014. augusztus 2. 04:43
Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne!
Barátnőm azt érzi rajtam,hogy nem szeretem eléggé és be szeretném neki bizonyítani,hogy nagyon is odavagyok érte?
A gondom az,hogy összevesztünk és eléggé bukós a kapcsink:S!
Mert ezek az érzési elmélyülnek benne és sehogy se tudom megyőzni,hogy valóban ő az egyetlen és egyem!
Voltak vitáink,utóbbi időben sok is,de függetéenül ettől mindig is azt éreztem benne,hogy ő vele fogok boldog lenni.
Ő egy olyan ember,akit nagyon kell szeretni,igyekszek is ezt kimutatni neki,de a vitákat mindig jobban megéli,mint azt,hogy én szeretgetem.
Ilyenek a nők.:)!Persze nem mindegyik,ebben tisztában vagyok.:)
Nem keresek más kiutat,senem másban,nekem ő a legfontosabb!
Azt mondja nem vagyok neki elég pasi,viselkedésben fiatalosabb vagyok ez tény,sokat nevetek dolgokon,amit ő vér komolynak tart,de sztem önmagában ő is tudja,hogy nem mindig kell keménynek lenni!
Amúgy egy kemény nő az illető,igaz vannak gyenge napjai,de van tartása megedzett az élettől.
Nagyon szeretem őt és vele szeretnék sokáig lenni,de mivel egy rettentő csinos személy vannak emiatt gondjaim is,mert sokan benne ezt látják,és próbálják körbeudvarólni.
Persze megbízok benne,de ezt nem nézem jó szemmel.
Ennyi a sztori.:)
Most a lényeg,hogy sikerül meggyőznöm őt,hogy a kapcsink egyedi dolog,és lehet,hogy most ő szakított velem,de bizonyosságot kapjon arról és megértse,hogy nekem ő a legfontosabb és a kapcsolatunknak egy újabb nekifutással energiát adjunk.(utazásokat szeretnék vele még többet,és a legfontosabb tengerparty esküvőt,de erről ő nem tud,mert nem hiszi,hogy romantikus vagyok)
Sok ilyen példa van,hogy ez mükődik a jövőben,mert mindenki megtanulja az első lépéseiben,hogy hibázik.
Ehhez csak annyi kell,hogy a két személy,azt mondja,hogy ismerem ezt az embert tudom,hogy vannak hibái,de együtt megoldunk mindent.
Szeret és én is szeretem(ttem),de mindenki hibázik,hol kicsit,hol nagyot....
Mindent meg lehet beszélni és sztem egy kapcsolat akkor jó,ha ezt személyesen egymás közt megtudják beszélni az emberek.
Legtöbben ilyenkor egyből szakítanak,mert ez persze a legegyszerűbb,de sztem meg pont az lenne a helyes ha adnak neki esélyt a kapcsolatuknak és a hibáikból tanulva visszatérhet a kapcsolat virágzása.
Nem naív gondolat sztem.
De sajnos manapság a szakítás divatjában ez elfeledett dolog.
Ki tud ebben segítséget,tippet adni,hogy tudom benne a dolgokat feleleveníteni?!(nem beszél velem,lényeges szempont)
Keress más szöveg nem érdekel!
Tanácsot kérnék lehetőleg lelkes emberektől,akik kitartóak!


Címlap

top