Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ex barátnő

Lidi55
Létrehozva: 2014. július 12. 01:10
Sziasztok :)
én igazából tanácsot szertnék kérni,szintén egy exről van szó.A párommal távkapcsolatban élünk(tervezzük az összeköltözést)miután már jártunk egy ideje kiderült h szinte az összes exével tartja a kapcsolatot...ezzel még nem is lenne ugy gondom.De eléggé messze van jelenleg tőlem.
és amikor meglátogattam ott találtam egy külső winchestert,ill ez nem jó szó h találtam,mert ott hevert a tv asztalon,gondoltam megnézem mi van rajta,nem kellett volna :(  azt mondta nincs takargatni valója,de többszáz gigányi szexképe volt az exéről bizonyosan egyről rengeteg+szexvideók amiket együtt csináltak,a lányról rengeteg kép van,arról is ahogyan éppen szexelnek...+ a többi exéről is van pár ilyen meztelen fotó de az elenyésző ahoz az egy bizonyos lányéhoz képest...
és még találtam elmentve fizetős szexoldalakat is,élő webcamerásat ,tudjátok melyikre gondolok
nem vagyok az a kutakodó tipus de olyan mappák voltak h Jucim,meg Annám ilyesmik,az ilyet azért csak megnézi ember
ő nem tudja h tudom mi van azon winchesteren(jah és később amikor látta h elöl van eltette egy kevésbé látható helyre )
Nem tudom h mit tegyek,h mire gondoljak...borzasztóan megalázva érzem magam és hatalmasat csalódtam,olyan érzés mintha sziven döfött volna
Kérlek segítsetek,bármilyen hozzászólásnak ,tanácsnak örülök .
Ti jártatok már hasonlóan?

Címlap

top