Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Terhesség valószínűsége !

Lilicso
Létrehozva: 2014. június 13. 11:31

Sziasztok kedves Olvasók!

 

A párommal együtt voltunk 4-5 napja. A menstruációm a jövő hét végére várható. Nem védekeztünk, illetve nem kezdettől fogva védekeztünk, ami a mi esetünkben nagy hiba, hiszen mint a ketten fiatalok vagyunk és egy új élet nem szerepelt a terveink között, egyelőre. Tudom, felelőtlenség volt, ezért kérlek ne ostorozzatok. Az lenne a kérdésem, hogy létezhet-e hogy már a sz. együttlét után 10-12 nappal kimarad a menstruáció, és terhes lehetek? Illetve hogy ennek mennyi a valószínűsége? Nem tudom hogy pszichés-e vagy máskor is így szokott lenni nekem menz. előtt, de a hatalmas étvágy és a mellfeszülés, érzékenység 1-2 napja elkezdődött. Nagyon kétségbe vagyok esve, aggódom. Köszönöm a segítséget!

 

 

Sziasztok

 

L :( 

Címlap

top