Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Frigidnek tart....

lusze
Létrehozva: 2013. november 20. 05:55

Meg sosem forumoztam, viszont most eljutottam arra a pontra, hogy muszaj...

 

A baratommal 2 es fel eve jarunk, es van egy egy eves kislanyunk, akit bar nem terveztunk,de imadunk   ...

Viszont amiota o megszuletett a szexualis eletunk jelentosen megcsappant...A korabbi napi 1-2 alkalom lecsokkent heti 2-3ra(altalaban hetvegen), amit a parom elegge kevesel, viszont en nem erzem magam kepesnek jelenleg tobbre...

 

Ahogy en latom a helyzetet: egesz nap otthon (jo persze maszkalok a kicsivel) vagyok, gyerekmegorzok es varom a paromat,hogy hazajojjon a munkabol, hogy vegre legyen kivel megosszam, hogy mi tortent es hogy egy kicsit tehermentesitsen, viszont hiaba igyekszem mindent rendben tartani (lakast, fozest, gyereket), akarhanyszor hazaer mindig talal valami hibat abban, amit csinalok es ugy erzem,hogy egyaltalan nem ertekel. Ha beszelgetunk, nem nez ram, ahogy a kicsit letesszuk o elmegy sportolni, igy 10korul ulunk csak le vacsizni, utana egy fel ora "beszelgetes", mosogatok, furdok es esnek be az agyba, ekkor jon o, es elkezdene a "dolgot"...Viszont addigra en mar hulla vagyok es minden porcikammal csak aludni szeretnek,mert este mikor a lanyunk felebred (altalaban 3szor) nekem kell hozza is felkelni. Ha nemet mondok, akkor megkapom, hogy frigid vagyok, egy nagymama es tobb tucatnyi csajt megkaphatna o megis velem van, pedig en meg nem ertekelem elegge.

 

Ahogy o latja: egesz nap dolgozik, hazajon megfaradva es en meg kiakadok minden kis beszolasan, mert egy harpia kezdek lenni. Csak sportolni szeretne es nem erti,hogy mi a bajom ezzel, plusz miert baj az, hogy olyan keson ulunk csak le enni. Szerinte en nem teszek semmit erte, mert a fozes takaritas gyerekneveles alap feladat. Mikor mar lenyugodott meg lezuhanyzott a sport utan es szeretne velem lefekudni en elutasitom. Tehat en nem szeretem.

 

A helyzet kezd odaig fajulni, hogy bar en eddig teljesen normalisnak tartottam magam, es nem vagyok frigid, viszont az allando celozgatasainak es beszolasainak kovetkezteben eljutottam arra a pontra, hogy szinte kotelezonek erzem a szexet. Ami szerintem a legrosszabb dolog...Es en igy nem vagyok ra kepes...  

 

Az sem segit sokat, hogy fel eve a vilag masik felere (Szingapurba) koltoztunk a munkaja miatt, ahol se csalad se igazi barataink nincsenek. (persze haverok vannak,de nem lehet senkivel olyan igazit beszelgetni) Baby-sitter kereses kudarcba fulladt, szoval egyutt csak ketten sehova nem sikerult meg elmenni amiota itt vagyunk...

 

 

Nem igazan tanacsokat varok (mert szerintem mindenki csak maganak tudja megoldani a problemajat), csak kivancsi vagyok, hogy vannak-e masok is ebben a cipoben vagy tenyleg neki van igaza es en vagyok a frigid....? 

 

 

Címlap

top