Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nő férfi aggyal?

Bajdu
Létrehozva: 2012. június 3. 12:12

Kedves Forumozó Hölgyek!

Főleg hozzátok szeretnék forulni. Előre bocsátom hogy bárkeresési gondjaim nem szoktak lenni. Most mégis nem tudom hovátenni a következő dolgot. A haverokkal történő sörözéssel ezt most úgy érzem nem tudom megoldani.

Szóval megismertem egy csodálatos nőt és szerelemes lettem. Nálam ez elég ritkán fordul elő úgy kb. 5 évente egyszer.

Elkezdtem udvarolni. Borozás, csoki, virág. Elhalmoztam sok mindennel.

Jól érzem magam vele. Van humora van közös érdelődésünk stb.

Már megtörtént az is hogy együtt voltunk. Állítása szerint nagyon jó neki és nekem is úgy tűnik.

Namármost ennek ellenére nem akar tőlem semmit csak a sexet!!!

Annyit gondolkotam rajta. Bocsánatot szokott kérni hogy ezt az egész dolgot amit adok neki nem tudja viszonozni és nagyon hálás hogy adom és tudja hogy senkitől nem kaphatná meg.

De mindig felhív hogy így meg úgy kíván és hogy sexeljünk már. 

Elképzelhető hogy mindezek ellenére csak a sexre kellenék neki?

Előre is köszönöm az észrevételeket.

 

 

Címlap

top