Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Külföldit szeretni!

Torolt_felhasznalo_112551
Torolt_felhasznalo_112551
Létrehozva: 2002. Április 15. 09:49
Ankoka, Te azért maradsz, ugye?? Úgy látom, kettőnk párbeszédévé vált a téma. . . Szóval szerinted is megközelíthető a dolog erről az oldalról?
  1. 2016. szeptember 10. 17:3766668.

    Ördögien. De nem volt szándékos, így alakult.


    A születési évszámomban ugyanígy benne van a három 6-os, akadtak már akik rámeredtek az iratokra, majd rám.


    Köszönöm, koccintok veled duplán virtuálisan... én nem iszom alkoholt egyáltalán.

    előzmény:
    Sheriff-2 (66667)
    2016-09-08  20:23
  2. 2016. szeptember 8. 20:2366667.

    Érdekesen alakult a hozzászólásod száma.

    előzmény:
    Nikita 666 (66666)
    2016-09-08  19:25
  3. 2016. szeptember 8. 19:2566666.

    Te Jolán. A negyvenes férfiaknak már nem kellesz, nem áll nekik fel rád?


    Sőt, a kiskakasoknak sem kellesz, akiknek tulajdonképpen még mindegy hogy hová, csak ürítsenek?


    Hát ez brutál jó! Itt olvasgatlak a másik topicon is, fel vagy háborodva hogy némelyek beszóltak neked. No, még nem akadtál emberedre hogy ennek hangot mertél adni. Készülj fel Mozdonyra és rám is.

    előzmény:
    zoya.delic (66663)
    2016-09-07  04:05
  4. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 7. 07:1866665.

    En az USaban elek, 40-es , rendezett korulmenyek kozt elo no. Nagyon szeretnek ismerkedni 20-as pasikkal, de sinte lehetetlen olyat talalni, aki nem a zoldkartya rmenyeben ismerkedik, hanem mert bejon neki egy elt 40es es szerelemet, kalandot, izgalmat keres. Van eselyem ? Van, de hol talalok ilyen pasit?

    idézet:
    zoya.delic (66663)
    2016-09-07 04:05:12

    Nekem az ugrik be , kisanyam, hogy Te itt eppen dolgozol.... megy a fizetos hot telefon szama priviben ?
    Ez a fenti szoveg nem parosithato jol az epp most nyitott topikoddal....
    Itt van:


    Sziasztok
    Par eve mentem (rosszul) ferjhez ujra 16 ev utan.
    Volt elotte egy par szingli evem, es hosszu tavu ( 8 eves) kapcsolatom is, de rajottem, az ido elrohan, es a sex fontos.
    A ferjem mellett nem jon ossze, egy gyomorrak mutet miatt, 3 eve impotens.
     Huseges voltam, probalkoztam, de vegul erdeklodes hianyaban, feladtam es mas utat talaltam, vagy inkabb az talalt ram.


    Ma mar szint csak 20-n eves pasikkal randizom, es jol erzem magam.

    Van koztetek is ilyen helyzetben levo no vagy epp pasi?

    Kivancsi lennek, i hogy elitek meg, hol talakoztok, hogyan randiztok stb.Jelenleg az USA-ban elek, szoval aki estleg erre el, meg jobban erdekelne a velemenye :)
    Udv: Olivia

    előzmény:
    zoya.delic (66663)
    2016-09-07  04:05
  5. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. szeptember 7. 07:1566664.

    Nekem az ugrik be , kisanyam, hogy Te itt eppen dolgozol.... megy a fizetos hot telefon szama priviben ?
    Ez a fenti szoveg nem parosithato jol az epp most nyitott topikoddal....
    Itt van:



    Sziasztok


    Par eve mentem (rosszul) ferjhez ujra 16 ev utan.

     


    Volt elotte egy par szingli evem, es hosszu tavu ( 8 eves) kapcsolatom is, de rajottem, az ido elrohan, es a sex fontos.

     


    A ferjem mellett nem jon ossze, egy gyomorrak mutet miatt, 3 eve impotens.

     Huseges voltam, probalkoztam, de vegul erdeklodes hianyaban, feladtam es mas utat talaltam, vagy inkabb az talalt ram.


     


    Ma mar szint csak 20-n eves pasikkal randizom, es jol erzem magam. Van koztetek is ilyen helyzetben levo no vagy epp pasi?

    Kivancsi lennek, i hogy elitek meg, hol talakoztok, hogyan randiztok stb.


    Jelenleg az USA-ban elek, szoval aki estleg erre el, meg jobban erdekelne a velemenye :)

    Udv: Olivia


    előzmény:
    zoya.delic (66663)
    2016-09-07  04:05
  6. 2016. szeptember 7. 04:0566663.

    En az USaban elek, 40-es , rendezett korulmenyek kozt elo no. Nagyon szeretnek ismerkedni 20-as pasikkal, de sinte lehetetlen olyat talalni, aki nem a zoldkartya rmenyeben ismerkedik, hanem mert bejon neki egy elt 40es es szerelemet, kalandot, izgalmat keres. Van eselyem ? Van, de hol talalok ilyen pasit?

  7. 2010. május 28. 15:2266662.
    Külföldit szeretni... veszélyes
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_112551 (1)
    2002-04-15  09:49
  8. 2009. május 7. 00:4666661.
    reina, mi ujsag, megvolt az eskuvo? babaval minden rendben?
    előzmény:
    reina (66656)
    2009-03-05  22:32
  9. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. március 19. 13:1066660.
    Milyen volt a sieles?
    előzmény:
    banyoci1 (66654)
    2009-03-03  14:21
  10. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. március 19. 13:1066659.
    Banyo, kerdezted, szoval kb. 85 fo lesz, fele-fele aranyban
    előzmény:
    banyoci1 (66654)
    2009-03-03  14:21
  11. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. március 19. 13:0966658.

    Ios, nincs a tavaszi kertedrol egy fia kep sem? Itt ket hete szep ido van, napsutes, 20 fok korul a teraszon... Nem panaszkodom.

     

    Reina, talaltal ruhat? Hogy vagytok a bebivel, volt mostanaban valami vizsgalat? 

     

    A baratnom 7 honapos terhes es voltak 3d ultahangon most kuldte el a kepeket, hihetetlen mennyire jol lehet latni mindent. 

     

    Nem tudom neztetek-e de Missticknek elindult a honlapja (gondolom nem haragszik meg erte ha megirom) www.froodies.com

     

    Reina, a ketnyelvuseget legalabb ket tolmaccsal szeretnenk megoldani, meg egy kis itokaval. :-) A vacsora is kotetlen grillparti lesz, hogy ne legyen feszenges, a masodik feles utan pedig szerintem mar senkit nem erdekel, hogy milyen nyelven karattyol a masik. 

     

    Nekem is tetszik a hozzaallasod, manapsag eskuvo cimszo alatt barmit rad akarnak sozni es azert mindennek hatart kell szabni. Lattam eskuvot, ahol roptettek galambot, pillango, este faklyas roptetes... :-)) 

     

    Mi is ott sporolunk ahol tudunk, szeretnenk ha jo buli lenne, ha jol ereznenk magunkat (mi azert majd megprobaljuk) es a vendegek is jol ellesznek attol fuggetlenul, hogy nem lesz belszin, meg kaviar. 

     

     

    előzmény:
    reina (66656)
    2009-03-05  22:32
  12. 2009. március 8. 00:2066657.

    hehe, Reina, majd meglatjuk, egy ev mulva te mennyire surgeted a kistesot...:) egyebkent meg az javasoljak az orvosok, h csaszar utan erdemes egy evet varni a kov terhessegig, kell annyi a regeneralodasra, meg en megprobalnek masodszorra normalisan szulni, ha lehetseges, azert sem mindegy, mennyire gyogyult a hasam.

    Birom, ahogy reagalsz az eskuvoi lehuzasokra, teny, h rengeteg penzt el tudnak kerni mindenfele hulyesegre...

    előzmény:
    reina (66656)
    2009-03-05  22:32
  13. 2009. március 5. 22:3266656.

    Banyoci, nahat mit álmodtál...egyébként tényleg voltunk Vácon tavaly nyáron, T. megmutatta az ovodáját, iskoláját, és még a szüleid házát is, mert pont ott mentünk el...

     

    Baxo,

    a kistesóval miért vártok nyárig? Szerintem már most hozzá lehet kezdeni, bár lehet hogy elsőre sikerülne, és akkor még a 2 év különbség se lenne meg a gyerekek közt. 

     

    Tami,

    én nagyon  kiváncsi vagyok az esküvőtökre. Igy hogy a társaság fele spanyol, hogy fognak tudni vegyülni a magyar vendégekkel?

    Nem fog 2 részre szakadni a társaság? Ez  a szervezés szerintem elég fárasztó, és nagy a felelősség. Azt tapasztaltam hogy nem is tudja igazán elengedni magát a pár, mert izgulnak hogy minden jól menjen.

    A kolléganőm szervezi a 80 fős esküvőjét, már fogyott 4 kilot az idegességtől....

    Szerencsére nekünk nem kell szervezni semmit. Találtunk egy éttermet a Várban, közel a hivatalhoz, 8500 ft / személy  az ebéd, itallal együtt.

    Adtak 2 menü ajánlatot hogy válasszunk, elég jó mind a kettő, meg vagyok elégedve.

    Na persze megpróbált a tulaj ránksózni plusz költségeket, pl. ezüst evőeszköz és zsolnay porcelán étkészlet 850 ft pluszköltség fejenként, mi a fenének, egyszerü ebédet akarunk nem kell a felhajtás. Ráadásul ha porcelánból akarok enni akkor eszek itthon, mert anyám nagy gyüjtő, tele vagyunk herendivel zsolnayval.

    Na meg 650 ft/ fő üléshuzat a székekre...ezen még gondolkodom, T. szerint nem kell.

    Megkérdezte kell e lovaskocsi, mert akkor intézkedik ez ügyben, 15 ezerért a hivataltol elhoznak kettőnket az étterem bejáratáig.

    Ez sem kell nekünk. Azt a 200 métert gyalog is meg tudjuk tenni.

    8000 ft ért tesz az asztalra 2 db virágcsokrot, vagy valami speciális diszt, nem értettem pontosan....na még ez talán belefér, legyen valami disz is.

    A polgármesteri hivatalban is felajánlották hogy akarunk e plusz pénzért galambokat eregetni. Hát nem akarunk.

     

    Szóval már csak a ruha kiválasztása van hátra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. március 5. 09:2466655.

    Reina, jol bedobdtad ide a nagy hirt es eltuntel! gyere legyszives meselj, hogy vagy, hogy vagytok, igaz lett-e, hogy nem kell tuloraznod. Hogy allsz az eskuvovel? Talaltal ruhat?

     

    Kepzeljetek itt tegnap megint elkezdett esni a ho. :-( Mar ket hete tavasz volt, napsutes, jo ido, a tulipanok kezdtek kibujni erre tessek... 

     

    Ios, tehetnel fel valami jo kis tavaszi viragos kepet a kertedrol, az mindig felvidit rossz ido eseten :-)) 

     

     

    előzmény:
    banyoci1 (66654)
    2009-03-03  14:21
  15. 2009. március 3. 14:2166654.

    Sziasztok!

     

    Holnap megyünk síelni,anyuék,tesómék jönnek otthonról,mi innen és kb. félúton Ausztriában találkozunk.Egy faházat béreltünk,vasárnapig maradunk,már nagyon várom.

     

    Ios:érdekes mindenki mást mond,a szeme tényleg az enyém,a többiröl meg megoszlanak a vélemények.;-)Andival még régebben váltottam egy-két email-t,amikor kiköltöztek Németo-ba,nem is laknak annyira messze Ulmtól,kár hogy mi meg elköltöztünk.Aztán nemrég láttam az iwiw-en,hogy babát vár.Elkezdted már a kertészkedést? Hóvirág van a kertedben?

     

    Tami:engem is ez idegesített a legjobban,hogy a vendégek nem voltak képesek válaszolni/dönteni,aztán mégis lett valahogy.;-) Szóval nyugi. Egyébként hány vendégetek lesz? Milyen lesz a spanyol/magyar arány?

     

    Baxo:remélem azóta már meggyógyultatok. Mi kistesót elöször úgy terveztünk mint ti,vagyis kb. 2 év korkülönbséggel,aztán közbeszólt W. új munkája,esetleges költözés,így most nyáron kezdünk majd mi is próbálkozni.Aztán majd meglátjuk.;-)

     

    Reina:ma éjjel veled és T-vel álmodtam.;-) Összefutottunk Vácon,de még nem volt meg a kisfiatok.;-) A névválasztás tényleg nem egyszerü,de biztos találtok mindkettötöknek tetszöt. Még van idötök.Egyébként hogy vagy? Mekkora a hasad?

     

     

    előzmény:
    ios (66646)
    2009-02-12  12:53
  16. Torolt_felhasznalo_880327
    Torolt_felhasznalo_880327
    2009. március 2. 12:1966653.

    Erdekes elet tortenetek, tanacsot adnak es adhatsz Te is. Jo forum:

     

    http://www.parkapcsolatok.hu/forum.php

    előzmény:
    baxo (66651)
    2009-02-25  15:39
  17. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 26. 18:0566652.

    Latom mindenhol vegisopor a betegseg, gyogyuljatok meg hamar mindnyajan!

     

    Az eskuvoszervezes igen erdekes ez teny, foleg figyelembeveve, hogy a nasznep fele spanyol, azaz: Ejj raerunk arra meg.... Persze tudom hat honap van meg az eskuvoig, nadehat repjegy, szallas, buszberles stb.... De ezt ok nem fogjak fel. En meg nem eroszakoskodom :-)

     

    Misstick kesz van mar az uj honlap?

    előzmény:
    baxo (66651)
    2009-02-25  15:39
  18. 2009. február 25. 15:3966651.

    Reina, nagyon orulok a hireidnek!:)

    Banyo, Adam nagyon edes...ti mikor akartok tesot? mi sztem megvarjuk az 1 eves szulinapot, aztan nekiallunk, oreg vagyok mar, nem akarom sokaig huzni az idot...aztan majd meglatjuk mikorra jon ossze, Zsofi sem egybol sikerult ilyen jol...
    Tami, izgi lehet az eskuvo szervezes, ilyen tavolbol plane...:) en mar nem is emlekszem a mienkre, olyan regen volt...
    sajna minket is utolert az influenza, vagy legalabbis egy ilyen hulye kohogos taknyos korsag, mar egy hete tart, nagyon unom..szegeny Zsofi meg teljesen ketsegbeesik, mikor rajon egy kohogoroham ejszaka....
    es nagyon varom, h tavasz legyen mar!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66650)
    2009-02-16  09:20
  19. Torolt_felhasznalo_392048
    Torolt_felhasznalo_392048
    2009. február 16. 09:2066650.

    Lement az orult hetvege, sok munkaval de mar vege... ujra itt a forumon. :-)

     

    Banyo, nagyon huncut az Adam, a fogmosos kep kulonosen jopofa. Csaladi esemenyre oltoztetek ki ennyire? Nagyon elegans volt az Adam!! 

     

    Ha szerveztek talalkozot en is szivesen mennek (ha otthon leszek) majus vegere, junius elejere tervezzuk a hazautazast..

     

    De persze nelkulem is lehet, majd ha mar biztos lesz mikor megyek, akkor pedig kozosen is szervezunk. 

     

    Nalunk az eskuvoszervezes az kesz cirkusz, bar egyenlore jol viseljuk (nem csinalunk semmit) Nagyvonalakban minden le van foglalva ezen nem izgulok. A kedves spanyol vendegeink pedig mentalitasukra jellemzoen ejh, raerunk arra meg felkialtassal nem nyilatkoznak mikor jonnenek, melyik nap (hogy tudjam a tolmacsot, buszt, szallast stb.) szervezni, szoval egyenlore all a dolog. Ez azert bosszant csak, mert szerettem volna szep nyugisan szervezni mindent, idoben, ezert szoltunk 11 honappal elotte. Igy mar latom magam juliusban is repjegyek utan futkosok majd es nem lesz meg szallasunk sem... :-))) 

    előzmény:
    banyoci1 (66645)
    2009-02-11  14:13
  20. 2009. február 12. 21:4266649.

    Adam annyira aranyos, mutattam T.nek is a fotokat,neki is nagyon tetszik. Szerintem a gyerek tiszta apja!

    A párod hogy érzi magát az uj munkahelyén? Tulajdonképpen miért váltott munkahelyet?

    A nevem nem fog változni semmit, mert én még gyerekkoromban eldöntöttem hogy semmilyen "né " nem leszek, a vezetéknevét sem veszem fel mert nem tudnám már megszokni, tehát én igy akarok maradni ahogy vagyok. Na meg nagyon nincs kedvem minden hivatalos okmányomat lecserélni.

    Neveken gondolkodtunk, nem is olyan egyszerü. Nagy nehezen összeirtunk 10 nevet, ami mindkettönknem tetszik. Nagyon nehez, mert a nevek 90 % -a használhatatlan, kimondhatatlan, nevetséges. Nagyon kacifántosat nem akarunk, de tul hagyományosat sem. ( T. nek amugy nagyon  tetszik az Adam nev) Ilyen nevek jöttek számitásba, pl Daniel, Dominik, Vince, nekem tetszik a Benjamin mert azt Ben-nek lehet becezni es az pont jo.

    De persze a vezeték nevét is figyelembe kell vennünk...

     

    előzmény:
    banyoci1 (66645)
    2009-02-11  14:13
  21. 2009. február 12. 21:2866648.

    Ios, ugy érzem te is hamarosan hasonlo jo hireket mondasz, én nagyon szurkolok. Olyan kár hogy nem tudtunk találkozni a nyáron...egyszerüen ugy erzem hogy annyira rohan az idő, mintha hamarabb eltelne egy nap mint régen...de lehet csak nekem tünik igy.

    Mindenesetre  ha szerveztek valami talit szolj, a házra is kiváncsi vagyok!

    Most nem futok, nem tornáztam idáig, de a lustaságnak vége, jövő héttől kismama jógára fogok járni! Bár futni is lehet mostmár, na persze nem 10 km-t.

    Körülöttem sokan elkapták az influenzát, én viszont nem szerencsére.

    Bár allitolag a doki kiirja ilyenkor a kismamát , hogy biztonságban legyen. Mondjuk az én háziorvosom, aki egy nő, egy kicsit furcsán áll hozzá, elöször voltam nála, mert tőle kellett kérnem beutalót EKG ra, meg egyéb labor vizsgálatokra ( teljesen felesleges szerintem, nemrég voltam  , a cegünkhöz jönnek rendszeresen)

    szóval azt mondta a dokinő, hogyha a nögyógyászom táppénzre akarna küldeni, akkor alaposan indokolja meg az okát, mert nem lehet csak ugy táppénzre menni manapság. Ezt többször is kihangsulyozta, ugyhogy ez a dokinő engem ki nem ir az tuti. Azt gondoltam hogy ebben a korban simán kiirják az embert ha ugy szeretném, de ugy látszik nem. Tehát ha majd az utolsó 2 hónapban itthon akarok maradni, akkor azt is gondolom részletesen meg kell indokolnom. Szóval a háziorvosom nem szimpatikus, remélem soha nem lesz vele dolgom. A nögyógyászom viszont jó fej.

    előzmény:
    ios (66643)
    2009-02-10  09:31
  22. 2009. február 12. 21:1366647.

    Még nem nagyon kezdtunk el szervezkedni, bar nem is nagyon van mit...van egy étterem közel hozzánk, ezt nagyon szeretjük  , ugyhogy valoszinü ott foglalunk, ez kb. 15-20 percre van gyalog a hivataltol. Mert azt sem akarjuk hogy a varos másik végén legyen.

    Gondolom nektek sokkal több fejtörést okoz  a szervezés...bár te már profinak számitasz!!

    A baba nemét akkor lehet tudni ilyen korán, ha megmutatja magát. állitolag a fiuk könnyebben széttárják a lábukat mint a lányok, ezért derül ki hamarabb ha fiu a baba.

    Olvastam hogy körülöttetek is sok a kismama, ugy látszik most ilyen kisbabás időszak van mindenhol, azt mondta a védőnő hogy ennyi kismama még soha nem volt mint most.

    A szük kör azt jelenti hogy a szülők es a testvérkek. Meg nekem egy gyerekkori barátnőm, plusz T. nek egy baratja.Tehát nemsok ember.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_392048 (66642)
    2009-02-09  08:59
  23. ios
    ios
    2009. február 12. 12:5366646.

    Megnéztem a képeket. Ádám szeme pont olyan, mint a tied. Az arca pedig egyre jobban hasonlít W-re, korábban inkább téged láttalak benne. Olyan érdekes látni, ahogy változnak az arcvonások. És milyen komolyan olvastok :-)

     

    Andi nickje Hanah volt. Ők Németországban élnek? Még arra emlékszem, hogy Bécsbe költözött, mert ott dolgozott a vőlegénye, azóta már férje. Jól vannak egyébként, mit tudsz még róluk?

    előzmény:
    banyoci1 (66645)
    2009-02-11  14:13
  24. 2009. február 11. 14:1366645.

    Sziasztok!

     

    Túl egy jó kis betegségen (Ádám és én) ill. egy szuper otthon töltött 1 hét után újra itt vagyok,és látom,hogy mennyi jó hír vár.

     

    Reina:szívböl gratulálok neked ill.  nektek (kérlek add át T-nek is),örülök,hogy így egymásra találtatok. Nemrég lestem meg az iwiw-en mindkettötök bemutatkozó oldalát.;-) Gondtalan,szép babavárást kívánok. Neveken gondolkodtatok már? Tényleg téged hogy fognak hívni április után?

     

    Tami:most itt is tiszta bolond az idöjárás,vasárnap hó esett,tegnap esö és 10 fok,ma megint esik a hó ill. most éppen kisütött a nap. Én is nagyon várom már a tavaszt,olyan jó lesz melegben ülni a játszótéren. Bár én most örülök a télnek,mert március elején megyünk a családommal síelni.Futni nemrég újra elkezdtem,de lebetegedtem,így most megint kihagytam 2 hetet,de jövö héttöl újra szeretnék menni.

     

    Misstick:de jó,hogy ti is belevágtatok,szívböl kívánom,hogy tényleg ne legyen szükség orvosi beavatkozásra és hamarosan jöjjön a baba.

     

    Erröl jut eszembe,hogy Andi (a nick-jére nem emlékszem) is terhes,itt lakik Németo-ban a párjával.

     

    Baxo:Zsófi tündéri baba és látom ö is nagyon fitt,hogy már ilyeneket csinál. Tesód mikorra terveztek?;-)

     

    Ios:akkor te is több okból is várod a tavaszt.;-) W egyre szokja a munkáját és a bejárást is,sajnos mi is kevesebbet látjuk öt. Elméletileg itt nem kell majd olyan sokat utaznia,de majd ha beindul az egész,meglátjuk.

     

    Teszek fel egy-két új fotót,ha unjátok szóljatok.;-)

    előzmény:
    ios (66620)
    2009-01-27  16:56

Címlap

top