Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Semmiből ki-és továbblépni

fairytales
Létrehozva: 2010. június 25. 23:00

Elég rosszul vagyok. Egy időre mindig megrázom magam. Most éppen elmúlt.

 Sztori:

2008.augusztus óta nem volt párom, 4 éves kapcsolatból léptem ki.  Tavaly májusban elkeseredésemben, mivel egy árva ismerkedésem, jelöltem sem volt, elmentem asztrológushoz. Neves, elismert, sokan dícsérik. MInden, de minden bejött amit mondott a jelenemre és a múltamra. 3 exem születési dátumát mondtam. Elmondta sorban, hogy ő elvált, ő külföldre költözött, ő hónapra pontosan mikor nősül. Engem úgy elemzett, mintha belémlátott volna.  Rémisztő volt....

Jövőm: nyáron nyári kaland lesz, NE foglalkozzak vele. Télen jön a nagy Ő, 2010 nyár elején teljesedik ki. 

Ez egy pénteki nap volt. Szombaton elmentünk bulizni. Soha nem nézett ki magának pasi. ÍGY. Soha. Nézett, mosolygott, udvariasan odajött, közös barátainkon keresztül bókolt (a dilis...), hazakísért, telszám csere. Buliban még soha nem volt ilyen velem:( Beszólogattak, megfogták a fenekem a parasztok, de igazi udvarlás nem volt soha. Másnap kimentünk szigetre sétálni. Fülemben csengett a jós: nyári kaland, ne foglalkozz vele. Én: hol a kaland?...Aznap már nála aludtamTudom, szégyellem, sajnálom. De sokat beszélgettünk, értelmes, intelligens, jól megkettyintett.........oké, férfi. Én felkínáltam magam, miszerint nincs vesztenivalóm, fél éve nem volt SEMMI közöm férfihoz. Hónapokig úgy álltunk, hogy csak szex. Részemről szerintem már a buliban rózsaszín köd. De mivel könnyen jöttem, nem kellettem. Maradt a csak szex. Kb. decemberig. Decemberben egyik este elkapott a sírógörcs az ágyban. Megijedt, azt mondta itt a vége. 2 hónap csend. Március óta kb. havonta egyszer ittalszik.

 

Tegnap ismét 3 hét után előkerült. Egy ideig nemet mondtam, de levett a lábamról. Barátnője van november óta. Tegnap (azaz ma hajnalban) elővettem: miért vagy itt? miért jössz, ha minden jó a barátnőddel? Én miért nem lehetek? 

 

Nem értem. Nem értem az egészet. Az elmúlt egy évben nem voltam mással, csak vele. Ezen sokkot kapott, sajnált. Ma felhívott, és közölte, hogy nagyon szeret velem lenni, de nincs meg a kémia. És csak arra alapozni, hogy kedvel, és jó velem a szex, nem lehet. Kérdem én: akkor mire lehet?

 

Mit csináljak? Úgy kell Ő, mint egy falat kenyér....Szemem már kiesik a mai napi sírástól. Megittam fél üveg bort, égetem a piros gyertyát, és mindjárt meghalok...

 

Bejelentkeztem hétfőre ehhez az asztrológushoz. Kíváncsi vagyok ennek fényében mit mond. Ha azt mondja, hagyjam, remélem azt is megmondja, hogy hogyan. 14 éves koromban szerelmes lettem. És ha nekem azt mondják nem, a 10 körmömmel kapaszkodom, akkor is 5 évig tartott. Azóta nős...mondanom sem kell, esküvő előtti éjszaka nálam volt....

 

Lehet szidni, hogy én vagyok a szerető. Lehet hogy éppen olyanok válaszolnak, aki mellett éppen ott van, akiről én beszélek. Nem tudom kinek könnyebb jelenleg. Én 4 évet kivéve mindig a harmadik voltam. MIÉRT? Ezen kívül nem vagyok "ribi". Azt is általában késve tudom meg, hogy van barátnő. Oké, a másnapi lagziról tudtam, de rá 5 évet vártam.

Beszélgessünk.

Kérlek Titeket, ne essetek nekem. Meghallgatom a kritikát, hogy miért megyek jóshoz, miért hallgatok rá, magamnak keverem a szart...ezt mind tudom. De ebből hogy fogok felkelni, azt nem. Még most is reménykedem. Ha hétfőn csak egy minimális esélyt lát a születési dátumunk alapján, küzdeni fogok, akármilyen mocskos eszközökkel. Ha nem lát semmit, még mindig az lesz a kérdés, HOL fogok belebotlani abba, aki nekem lett rendelve. És ha én leszek az örök harmadik?....Bár erre azt mondta tegnap éjjel, hogy hogy tudnék ezekután benne bízni, illetve, vehetem úgy is, hogy engem jobban tisztel, mint a barátnőjét. Őszerinte.

Ennyi.

 

 

  1. 2018. Április 2. 01:03192.

    Es kozben nyertetek 50 milliot a lotton,es a ferjed lesz a kovetkezo elnok,valamint 6-os ikreitek lesznek,meg szakadni a rohogestol>>>>>>>


    Tudni magyarom?????

    előzmény:
    cathy2000 (188)
    2018-03-23  01:04
  2. 2018. Április 2. 00:59191.

    Ha megversz is imadlak en,te draga szep apacs legeny!!!!!

    előzmény:
    fairytales (184)
    2010-06-26  19:44
  3. 2018. március 30. 15:01190.

    Azért arra én lenni nagyon kiváncsi, hogy a varázspálcának a hatalma és a kitartása mennyi ideig kitart.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (189)
    2018-03-23  18:38
  4. 2018. március 23. 18:38189.

    Szóval a férjed nem a férjed... de találtál egy másik varázspálcát? És most bedobod a közösbe?


    Tanulni meg magyartot, előtte neki beszélni hülyeség!

    előzmény:
    cathy2000 (188)
    2018-03-23  01:04
  5. 2018. március 23. 01:04188.

    Az én nevem Cathy akarok tanúskodni a nagy varázspálcáról, Priest Mirrorról, a férjemről és én már házasok vagy 5 éve nincs gyermeke, és az orvos azt mondta nekem, hogy nem tudok szülni, mert a méhem rossz kábítószerek miatt megsérült, ez annyira aggódott, és a férjem nem volt boldog, ezért úgy döntött, hogy egy másik lányhoz megy férjhez és elválik tőle. Annyira szomorú voltam, hogy elmondtam a barátnőmnek, hogy elmondta nekem egy hatalmas varázspálcát, amelyet ő adott nekem az e-mail címem is sosem hiszek benne sokat, bár én csak úgy döntöttem, hogy megpróbálom neki, és azt mondta nekem, hogy hároméves lesz, hogy visszaszerezze a férjemet, és terhes leszek. Kétlem, hogy a harmadik nap, amikor a férjem visszatért nekem és sírva azt mondta, hogy nem akarja többé a válást 3 héttel az orvos megerősítése után, hogy terhes vagyok, segíthet neked e-mailben a következő címen: chiefprist@priest.com


      what'sapp +2348076821983


    Adja hozzá Vibernek +2348076821983

  6. 2018. március 23. 01:02187.

    Az én nevem Cathy akarok tanúskodni a nagy varázspálcáról, Priest Mirrorról, a férjemről és én már házasok vagy 5 éve nincs gyermeke, és az orvos azt mondta nekem, hogy nem tudok szülni, mert a méhem rossz kábítószerek miatt megsérült, ez annyira aggódott, és a férjem nem volt boldog, ezért úgy döntött, hogy egy másik lányhoz megy férjhez és elválik tőle. Annyira szomorú voltam, hogy elmondtam a barátnőmnek, hogy elmondta nekem egy hatalmas varázspálcát, amelyet ő adott nekem az e-mail címem is sosem hiszek benne sokat, bár én csak úgy döntöttem, hogy megpróbálom neki, és azt mondta nekem, hogy hároméves lesz, hogy visszaszerezze a férjemet, és terhes leszek. Kétlem, hogy a harmadik nap, amikor a férjem visszatért nekem és sírva azt mondta, hogy nem akarja többé a válást 3 héttel az orvos megerősítése után, hogy terhes vagyok, segíthet neked e-mailben a következő címen: chiefprist@priest.com


      what'sapp +2348076821983


    Adja hozzá Vibernek +2348076821983

  7. 2010. június 27. 20:57186.

    Szia! Szerintem pszichiáterre lenne szükséged. Ha ilyen állapotban vagy hidd el többet tudna segíteni Neked mint egy asztrológus.

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  8. 2010. június 27. 15:55185.
    szerintem pszichológussal beszélgessél, az hatásosabb!
    előzmény:
    fairytales (184)
    2010-06-26  19:44
  9. 2010. június 26. 19:44184.

    Köszönöm a hozzászólásaidatOlvasva néha elpotyog a könnyem, mert tudom, hogy igazad van, és fokozatosan ébredek fel. Csak maradjak is "ébren", és tanuljam meg mindezt, egy életre.

    Asztrológusnál igyekszem megnyílni, és kérdezni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (182)
    2010-06-26  18:12
  10. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2010. június 26. 18:18183.
    Különben az asztrológussal is lehet mindezekről beszélni! A családi hátteredről, arról, hogy mik az értékeid, gyengeségeid, ezeket hogyan fejleszd, mi az életcélod (ehhez alkalmazkodhatnak a kapcsolataid is), mivel érhetnéd el, hogy normális párkapcsolatod legyen (lehet, hogy totál nem hozzádvaló embereket találtál meg eddig) stb. Ne csak erről az egy kapcsolatodról kérdezd, mert lehet, hogy ez kevés segítség most neked, jobb lenne, ha egy teljesebb képet kapnál úgy általában az emberi kapcsolataidat illetően!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (182)
    2010-06-26  18:12
  11. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2010. június 26. 18:12182.

    Nem baj, hogy hosszú lett, sőt! Ez kellett nagyon, mert ez a lényeg! Köszönöm, hogy leírtad.

    Azt gondolom, hogy a kozmetikusodnak mindenben igaza van: ábrándos gyerek vagy még, de a szemed sem áll jól Szerintem egyik sem baj, csak az a baj, hogy te ezt nem tudod magadról, és nem igazán tudod kezelni magadat.

    Láthatólag a családi háttered problémás, itt is lehet keresni az okát, hogy a kapcsolatod a pasikkal milyen! Nem álltak a szüleid mögötted eléggé, amikor tinédzserkori első pasizós lépéseidnél asszisztálni kellett volna (értsd: beszélgetni néha, támogatni a csalódásokban). Apukáddal nem jó a kapcsolatod, talán nem értékel téged eléggé (lehet, hogy csak félt)- ez is elég ahhoz, hogy olyan kapcsolatokba menj bele, ahol a fiúk nem értékelnek téged eléggé.

    Szerintem nagyon is sok lehetőség van még benned, érdemes lenne sokat gondolkodnod a kapcsolataidon, akár úgy, hogy elmész pszichológushoz, vagy megfigyelsz másokat a környezetedben! Bízz magadban, meg tudsz állni a saját lábadon, és igenis jár neked egy tisztességes kapcsolat, amiben megbecsülnek! Apránként rá fogsz jönni, hogy hogyan építs fel fokozatosan egy ilyen kapcsolatot arra érdemesebb jelölttel! Ne félj elengedni ezt a mostani kapcsolatot, bíztosan szenvedni fogsz, de megéri, hidd el! Önmagadban is értékes ember vagy, és lesz olyan ember, aki képes lesz érted és veled együtt küzdeni! Ugyanis nemcsak a másikért kell megküzdeni, de a hétköznapokkal is meg kell harcolni együtt a kedvessel! Nem csak az jelenti a szerelmet, hogy virágot hoz, mosolyog rád, szépeket mond, megdug, hanem az is, hogy jön, ha baj van, mindig ott van, ha kell (ha nem ), elnézi, ha hülyeséget csinálsz, hűséges hozzád minden csábítás ellenére! Nem kell elfogadnod ennél kevesebbet, mert igenis megérdemled a legjobbat! Az is a felelős felnőtté válás része, hogy tiszteletben tartod saját magadat, és nem hagyod, hogy átgyalogoljanak a lelkeden - pláne nem, hogy átjárónak használják, amin ki-be lehet járkálni!

    előzmény:
    fairytales (181)
    2010-06-26  17:28
  12. 2010. június 26. 17:28181.

    Önbecsülésem tényleg nem sok.14-18 éves koromban, gimi alatt úgy kellett levakarnom magamról a pasikat. Igazság szerint 15 éves koromtól 20 évesig nem volt "párkapcsolatom", pasim viszont akadt....Házibuliban vesztettem el szűzies mivoltom, haveri társaság egyik kedves példánya Tartott egy nyarat, néha szex címmel. Mindez 16 évesen....17 éves voltam, mikor egy nős pasi belémbolondult....2 évig zaklatott. Azóta elvált, nem volt köztünk semmi, féltem a következményektől.Ezalatt a gimis 4 év alatt volt pár "kalandom", mindegyiket ismertem kicsi korom óta. Volt olyan, aki hazahozott oviból anno, mert egy utcában laktunk, és ő mellette dolgozott. Ő akkor volt 27 mikor én 16. Volt olyan, hogy a barátnője jött értünk buliba, és mivel egy helyen laktunk, hazahozott engem is. Én akkor tudtam meg, hogy ő  a barátnő. Beszálltam a kocsiba, összeszorítottam a fogom, és meg sem nyikkantam. Pedig megtehetettem volna....

    Gimi után lekerültem fehérvárra koliba. Ott kezdett csorbulni az önbizalmam. Míg otthon körberajongtak, ott nem kellettem senkinek. 

    Felkerültem pestre, neten ismerkedtem meg a 4 éves kapcsolatommal....

    Hogy jó volt-e? Nem. Biztosabb pont, mint a mostani, fel is vállalt, én voltam neki az egyetlen, DE: szüleim nem ismerték meg a 4 év alatt, mindig azt mondta, hogy korai. Két év után még 2 évet ráhúztam, féltem az egyedülléttől. Sokat tanultam tőle, nem bántam meg, de komolytalan volt. Tipikus tiszteli a nőt, de agglegényt típus. Nem is költöztünk össze.

    Szüleim?  Hm. 12 év van köztük...Anyu 16 évesen szült engem. Két öcsém van. Apuval végigharcoltuk a gimit. Kaptam pofont néhanapján. Volt, hogy kidobálta a ruháimat....Egyszer elengedtek éjfélig "bulizni". Majd egyig. Stb. 16 éves koromban nyáron elszaladt a ló, jött ez a házibuli, aztán a pasik sorban....Én mindig EGY után sírtam, de közben másoknak kellettem, megadtam magam...Mióta pesten vagyok, normatizálódott némileg a kapcsolatunk apuval. Igaz, nem sokat beszélünk. Míg otthon voltam, tartottam a frontot. Most éppen válófélben vannak, de nem tudnak....de ez már egy újabb topik témája lehetne.

    Jelenleg bankban vagyok, fősulival szenvedek, nyelveket tanulok, nem vagyok az a rossz kislány kinézetű. Bár a kozmetikus mondta egyszer: "Mikor megláttalak, azt hittem te még gyerek vagy, 25 éves ábrándos. Majd elkezdtelek megismerni, és neked még a szemed sem áll jól..."

    Bocsi, ez hosszú lett. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (179)
    2010-06-26  16:21
  13. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2010. június 26. 16:30180.
    Különben az asztrológus meg tudja mondani, ha karmikus/előző életekbeli oka van a jelenlegi helyzetnek, de akkor is, a problémát a jeleben kell megoldani, a jelen eszközeiddel! És nem lehet azt, hogy megnyugszol, jó ez a probléma ezért és ezért van nekem, így kell elfogadnom magam. El kell fogadnod magad, de dolgoznod kell a problémán, nem lehet úgy hagyni, mert csak rosszabb formában tér vissza!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (177)
    2010-06-26  16:08
  14. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2010. június 26. 16:21179.

    Én viszont félek attól, hogy nem fogod tudni levakarni magadról ,és nem is annyira a gyertyák miatt, hanem azért, mert ne is haragudj, de mintha semmi tartásod nem lenne. Többedjére megbeszéltétek, hogy vége. Húzd már fel az orrocskádat, és sértődj már be, neked ennél sokkal jobb jár!!! Lehet, hogy rohadt nehéz pasit találni - ezt aláírom - de a megfelelő férfit csak akkor fogod megtalálni, ha összeszeded a bátorságodat, lezárod ezt a sevele-senélküle kapcsolatot, és felszámolod magadban a függőségi viszonyokra való hajlamot, kiépíted az önbecsülésedet! Mert jelenleg egy nagy-nagy ásóval mélyíted magad alatt a gödröt

     

    Két kérdés:

     

    Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

     

    Az a kapcsolatod, amelyik jól sikerült, mitől volt jó? Hogyan viselkedtél benne? Az volt az első kapcsolatod?

    előzmény:
    fairytales (176)
    2010-06-26  15:51
  15. 2010. június 26. 16:14178.

    Valamiért a külsőd, a viselkedésed azt sugallja, hogy szeretőnek vagy jó. Nem kellett volna másnap lefeküdni vele, mert így könnyű préda vagy, aki arra jó, de feleségnek más kell.

     

    előzmény:
    fairytales (1)
    2010-06-25  23:00
  16. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2010. június 26. 16:08177.

    Figyelj, tény, hogy sok újdonságot nem tudunk tanácsolni, és a döntéseket neled kell meghoznod! Nekem úgy tűnik, hogy egyelőre a szeretőd és a szenvedés mellett döntesz.

     

    Ha mégsem ezt szeretnéd, és egyelőre a pszichológus is távol áll tőled (pedig ha nem megy a duma magadtól ,kikérdez ő, ne félj, és nem zavarja, hogyha 5-10 alkalom kell a gond felvázolására, igaz, és az sem egy alkalom, mire oldódni kezd a probléma) - szóval akkor egye fene, válaszd az asztrológust (én egyébként hiszek benne, de a lényeg, hogy te most ezt tudod leginkább elfogadni, mint tanácsadót! DE!!! Ne (csak) azt kérdezd meg tőle, hogy most összeilletek-e, és mitől lehet szép a kapcsolatotok (hiszen ezt valószínűleg már tudod), hanem azt is, hogy ki milyen jellegű problémákat hoz ebbe a kapcsolatb, és egyáltalán hogyan lehetne kezelni ezeket a problémákat. Kérdezd meg tőle, és talán ez lenne a legfontosabb kérdés, hogy tudva azt, hogy hajlamos vagy az ilyen csakszeretőnekvagyokjó kapcsolatokra, miért lehet ez, és mit tehetnél, hogy másképp legyen? 

    Még valami: lehet, hogy nagy vívmánynak számít, hogy csak két születési dátumot mondasz be az asztrológusnak, de ez esetben nem biztos, hogy célravezető! Szerintem jobban jársz, ha felvázolod, hogy mi a problémád, mert akkor célzottan kereshet erre utaló jeleket a horoszkópodban, és így jobban tud tanácsot is adni (a képletedben milyen bolygóállásokhoz analogikusan tartozó viselkedésforma lehetne segítségedre a megoldásban, mi az a téma, ami még hozzátartozik ehhez a problémához, amit esetleg nem látsz tisztán). Kétségtelen, hogy az asztrológusnak is szüksége van empátiára, intuícióra a munkájához, nem csak száraz adatokból dolgozik - akár egy jó pszichológus, szóval bátran beszélj neki a gondodról, kár titkolózni! És nagyon figyelj arra, amit mond, nem feltétlen az a lényeg, ami téged most legjobban érdekel (a pasi) - a lényeg egészen máshol van.

    előzmény:
    fairytales (174)
    2010-06-26  15:43
  17. 2010. június 26. 15:51176.

    Tegnap este megbeszéltük, hogy nem keres többet. Sokadjára. De most elég komolynak hangzott. Bocsánatot kért, hibának tartotta hogy átjött csütörtökön, és sajnálja, de nem ő nekem a nagy ő, és hogy így alakult kettőnk dolga. És reméli felnőttek módjára intelligensen elválnak útjaink.

    Most úgy érzem tényleg ennyi volt, hacsak valami be nem kattan nála.  Csak úgy vagyok hajlandó vele találkozni, hogy kint a városban, és ha azt mondja, hogy mégiscsak több volt mint szex.

    Az események fényében ezt kötve hiszem:) Ilyennel nem etetne be. Sosem vert át, igyekezett mindig megmondani a "frankót".

    Úgyhogy attól nem félek, hogy nem tudom levakarni.... Szerintem az életben többet nem beszélünk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (173)
    2010-06-26  15:41
  18. Torolt_felhasznalo_588727
    Torolt_felhasznalo_588727
    2010. június 26. 15:49175.

    nemis! Most pont nem csináltam semmi olyat!

     

     

     a vicces,h 4 (családos/barátnős)haveromnak meséltem,h mik vannak, 3 egyből rávágta h ő is jönni akar Megkérdeztem mit kezdenének 36éves ló létükre a kis picsusokkal... Hát azt mondták az ilyet ki köll használni,mert ha nem én,akkor más 

    előzmény:
    Frigyesur (170)
    2010-06-26  14:53
  19. 2010. június 26. 15:43174.

    *bele letem téve, és kijönni nem tudtam*

    Ez jól megmondtamSzóval a helyzet adott volt, nem a tudtommal történt. Utána elfogadtam, az a nagy büdös igazság. De nem én választottam ezt a szerepet. Sem. Csak valahogy mindig így keverem a saját kártyáimat.

    előzmény:
    fairytales (171)
    2010-06-26  15:37
  20. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2010. június 26. 15:41173.
    rosszat nem teszel vele? Ez biztos? lehet, hogy még nagyobb kín lesz levakarni magadról, amikor rájössz, hogy nem hozzád való...
    előzmény:
    fairytales (126)
    2010-06-26  12:07
  21. 2010. június 26. 15:41172.

    Az egyedüllétet kellene elfogadnom. Igen, fejben tudom, hogy ez lenne az egyetlen járható út, hogy beveszem a lesz*rom tablettát. Szex és New York feeling nem jön be, nem vagyok az a kalandos típus.

    Nem azt mondtam nem kell senki. Kell. Nagyon is. Csak per pillanat jó lenne, ha el tudnám fogadni azt, hogy nincs, és hogy lehet jó egyedül is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_693645 (169)
    2010-06-26  14:47
  22. 2010. június 26. 15:37171.

    Tisztában vagyok vele, hogy egyedülálló vagyok, sosem gondoltam az elmúlt egy évben, hogy nem.

    Mivel mindig hónapokra rá tudtam meg, hogy harmadik vagyok, nem tudtam utólag nem részt venni. Igen, lehetne több eszem, és méltóságom, és nem köpnöm le magam, de nem elég hogy egyrészt közölte,novemberben, hogy barátnő is van, még fordítsak is hátat neki. Igen, ezt kellett volna tennem. Gondoltam inkább megőrzöm, ameddig lehet, hátha kisül valami.

    Tudom, hogy hülye voltam, és vak, és elhesegettem az igazságot. Vagy nehéz volt felfognom....

    Mindenesetre nem belementem a harmadik szerepbe, hanem bele letem téve, és kijönni nem tudtam.

    előzmény:
    Frigyesur (166)
    2010-06-26  14:37
  23. 2010. június 26. 14:53170.
    Valszeg riszaltad magad neki. Tudjuk jol milyen vagy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588727 (102)
    2010-06-26  11:12
  24. Torolt_felhasznalo_693645
    Torolt_felhasznalo_693645
    2010. június 26. 14:47169.

    "Döntöttem, hogy szingli leszek. Oké. De nem tudom kikapcsolni a *rohadtul unom már az egyedül alvást, és a már megint nincs senki mellettem* gombot."

     

    Na itt megnyikkanok, ha nem probléma.

     

    Mit is takar az pontosan, hogy döntöttél, hogy szingli leszel? Miről döntöttél? A tipikus, Szex és New York-féle szinglilétről, vagy arról, amit én inkább egyedülálló státusznak nevezek, de abban nincsenek kalandok. És milyen távra is szól ez a döntés (ideiglenes vagy tartós)?

     

    Nekem úgy tűnik, ez a döntés nem "AZ" a döntés... Nem IGAZI. Mintha eleged lett volna a sok farok görénységéből, és azt mondtad volna magadban, hogy "áh, sz.rok bele, nem kell senki!". Így nem lehet dönteni. Azt csak józan ésszel, stabil értékrenddel, önismerettel lehet, mindenféle indulat nélkül.

     

    Dönteni mindenképp kéne. Döntsd el, mit akarsz valójában. De úgy dönts, hogy ami mellett döntöttél, az tényleg olyan legyen, hogy tudj is úgy élni. És lehet, hogy nem fog történni semmi, de jobb az, ha az ember letisztázza magában a dolgokat, hogy mit, mikor, hogyan akar, mintha egy bizonytalan káosz uralkodik rajta, és fogalma sincs, mit is akar pontosan, csak dereng neki néha ez, néha meg az.

     

    Én tényleg az egyedülálló státusz mellett döntöttem. Örökre. DE: nálad nem azt látom, hogy ez lenne a megfelelő, élhető döntés, ami mellett ki tudnál tartani. Még a szingli életforma sem. Nekem úgy tűnik az általad leírtakból, hogy nem ezekre van szükséged. Hát merd kimondani végre, legalább saját magadnak, pontosan megfogalmazva, hogy mire van szükséged és mit akarsz! És tartsd is magad ahhoz, ha valaki, akárki "képbe kerül"! Így nem fogsz többé belemenni és bennmaradni egy olyan helyzetben, ami szenvedést okoz. 

    Legalábbis nekem ez vált be. És ehhez nem nagyon van szükség asztrológusokra, bár ha hiszel benne, akkor talán egy sorselemzésre vagy mire nem probléma, ha elmész, hogy nagyjából tisztában légy vele, - a "képleted" szerint - miről fog szólni az életed. Persze lehet, hogy orbitális hülyeségekkel fog traktálni az asztrológus, ezért hát nem is érdemes erre alapozni, de a móka, az érdekesség kedvéért végig lehet hallgatni.

    előzmény:
    fairytales (161)
    2010-06-26  13:00

Címlap

top