Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Halak pasit hódítani

Torolt_felhasznalo_557716
Torolt_felhasznalo_557716
Létrehozva: 2006. szeptember 2. 22:47
Sziasztok!
Kinek milyen tapasztalata van a Halak jegyű pasikkal?
Hogyan kell őt becserkészni ujra majd megtartani?Mivel lehet őket elriasztani?
Ugyanis kb.fél éve laza kapcsolatom volt egy ilyen fiúkával, csak sajna szakítottunk amibe majdnem belepusztultam. (Én is Halak vagyok.) Aztán összejött vkivel,akivel még együtt van.
Viszont mostanában ujra elkezdődött vmi közöttünk. Nagyon izgulok,hogy mi lesz,ugyanis szeretem őt és régóta vártam erre a történésre.Tudtam előre,és éreztem hogy egyszer visszajön!
Csak félek,hogy elszúrom a dolgokat.Szeretném őt nagyon visszahódítani,tudom hogy én sem vagyok közömbös neki.


  1. Torolt_felhasznalo_650998
    Torolt_felhasznalo_650998
    2019. február 9. 21:17128.

    Sziasztok! Kicsit megmosolyogva olvastam bele ebbe a topicba. :-) Az én kedvesemmel aki halak, 20 éve alkotunk egy párt. Én mérleg vagyok de sosem hittem igazán a csillagjegyekben és abban hogy melyik csillagjegy melyikkel jön ki igazán. Ismerek sok más csillagjegyű embert, barátokat, ismerősöket, munkatársakat akikkel ha a csillagjegyüket nézem nem is lehetnék jó viszonyba. 
    Szóval szerintem nem ezt kell nézni. Annyit elmondhatok a halak férfiről (mármint az enyémről) hogy az tény, hogy van egy sajátos kis világa amelybe nem nagyon enged betekintést senki számára. Ezt azt gondolom el kell fogadni. Az én kedvesem csendes típus, rajong a szerelésért (ez is a munkája) ért minden technikai dologhoz és persze imádja az autóit is. Tudjátok az évek alatt sokat változtunk, ő is, én is és még 20 év után is tud meglepetéseket okozni. :-) Persze nem mondom hogy mindig minden könnyű volt, mi is túl vagyunk egy pár hosszabb-rövidebb szakításon de azok még fiatal korunkban történtek. Mindent összegezve azt mondhatom hogy fantasztikus társ. :-) 
    Drukkolok nektek hogy sikerüljenek a hódításaitok!  36/N

  2. 2019. február 5. 15:20127.

    Szia! 


    Te még itt vagy? Nagyon hasonló helyzetben vagyunk, felvehetnénk a kapcsolatot. 


    Köszi!

    előzmény:
    Maris (126)
    2018-11-28  11:25
  3. 2018. november 28. 11:25126.

    Sziasztok! 


    A halad exem engem is elhagyott. Hosszú ideje voltunk együtt, igazából sosem voltak problémáink. De ha mégis azt mindig a szőnyeg alá seperte. Azt mondta nem szeret már úgy, mint régen. Nagyon vissza szerettem volna kapni, ezért sok hülyeséget megcsináltam. Az tény, hogy nagyon vágyik a szeretetre, törődés, az elején Én voltam az irányító, aztán valami megfordult és Ő lett az, na akkor kezdtek el megromlani a dolgok. Sok vita és veszekedés után vetett véget a kapcsolatnak. Néha még beszélünk, találkozunk de semmi több. Nagyon jó lenne újra kezdeni , de.. . Azt sem tudom hogyan kezeljem, ha vele vagyok, hogy ne csak barát legyek.


    Nem tudom élő e még a topik, de halak pasik? Valami ötlet? Én föld jegyeket vagyok.

  4. 2011. július 25. 14:41125.
    halak pasi=nagy csalódás. Legalábbis számomra ez volt. Ha ő lenne a világon az egyetlen pasi, akkor sem kéne. Többször hazudott, becsapott (már az elején), más nőkkel is szórakozott, a kocsma, meg a haverok mindig előbbre valók voltak nálam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (1)
    2006-09-02  22:47
  5. 2008. március 20. 14:36124.
    ahogy megérzi, hogy rágörcsölsz  , menekülni fog és gyorsan elúszik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (1)
    2006-09-02  22:47
  6. Torolt_felhasznalo_349690
    Torolt_felhasznalo_349690
    2007. március 27. 09:44123.
    Sziasztok! Én is harcoltam egy Halak pasival, megcsalta velem a barátnőjét, de félt szakítani... Egyik pillanatban szerelmesnek tűnt, a következőben meg visszatáncolt. Éretlen még a drága De most összejöttem vki mással, akivel jól alakulnak a dolgok, a Halak fiú pedig megmarad barátnak. Aztán majd egyszer... ha úgy alakul... hátha
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2007. március 18. 15:48122.
    Heeló!

    Az expasival nincs semmi változás,leragadt az új nőnél.
    Már csak általános kapcsolat van köztünk, elmúlt a régi szenvedély.
    Heti 2-3 x összefutunk,váltunk pár szót, aztán én jobbra ő balra.

    Új pasi meg gondolom vár rám valahol,csak még nem találkoztunk

    Ari vagy,hogy érdeklődtél!
    Pusza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_239291 (117)
    2007-03-15  23:56
  8. 2007. március 18. 15:35121.
    Nekem eddig nem volt panaszom a halak-ra.Csak jót tudok írni róla.
    előzmény:
    greee (120)
    2007-03-17  21:33
  9. 2007. március 17. 21:33120.

    Helló!

    Hát tapasztalataim szerint nem a legjobb a halak, de inkább, mint egy Ikrek..

    Bár, volt egy osztálytársam még gimiben, aki Halak és ő kifejezetten hűséges típus.

    Biztos hogy van valami a horoszkópban, de általánosítani nem lehet.

    Hát jó, mondjuk a jelenlegi "párom" is Halak, és hát ő is megcsalósdit játszik..

    De én mondom az Ikrekben van meg leginkább a hűtlenkedő vadászösztön..

    Hogy milyen az én Halak "párom": nagyon szenvedélyes, nagyon tud lelkesedni, rengeteget bókol, sokszor nem érti a jeleket, kicsit egyértelműbbnek kell lenni mint az átlag, szereti az élvezetet mindenben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. március 16. 16:22119.
    Az még oké!,hogy meghódítod de megis kell tudni tartani. Mérleg jegyben születtem a párom halak jegyében!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (1)
    2006-09-02  22:47
  11. Torolt_felhasznalo_239291
    Torolt_felhasznalo_239291
    2007. március 16. 00:05118.
    Szia Jasmine:

    Ha tényleg halak a pasi, és egyszer már próbált közeledni, és kikosaraztad, akkor többet ő magűtól sosem fog közeledni erre majdnem mérget vehetsz.

    Sőt...

    Ezek után elég nagy utalásokra lesz szükséged, ha szeretnél tőle valamit, azaz ha azt szeretnéd, hogy ő lépjen ismét.
    De ha netán te írsz neki egy levelet, akkor azt hidd el, hogy nem gyerekes. Most azért gondolod ezt, mert manapság mindenki úgy van vele, hogy megismerem elkérem a telefonszámát, és 2 nap sem tellik bele, már az ágyban vagytok? Na jó ez erős túlzás volt, de ilyesmi a szitu manapság.

    Egy levélnek igen is a mai napig van jelentősége, sokkal több, mint azt hinnéd.

    És még egy jó tanács. Ha bíztatod egy kicsit, akkor figyelj, hogy úgy tedd, hogy ne lehessen félreérteni. Konkrétumok kellenek, nem pedig körülírások.

    Pl. Egy példa

    Ha egy bulin összefutnál vele, és viccesen ugyan de azt mondanád neki, hogy egyszer majd ti biztosan egymásra találtok, adsz neki egy puszit, majd odébbmész, akkor tuti elgondolkodik mi is a helyzet. De ilyenkor ha lehet ne menj oda máshoz is, és ne ölelj át mást is barátságból, mert ebben a pillanatban már tudni fogja, hogy az egész csak egyfajta megszokott dolog, és nem tulajdonít neki nagy szerepet.
    Nem tudom sikerült e leírni amit akartam mondani.

    NA a lényeg, hogy sok sikert.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_897220 (116)
    2007-03-13  13:32
  12. Torolt_felhasznalo_239291
    Torolt_felhasznalo_239291
    2007. március 15. 23:56117.
    Mitcsi:

    Gondoltam benézek hozzád megnézem hogy mi a helyzet, de látom nem lett happy a vége.

    Sajnálom, és akárki akármit is mond, attól hogy mi halak pasik olyanok vagyunk, mint az időjárás, kiszámíthatatlanok, és szeszélyesek, azért mégis.. Talán éppen ez az, ami különlegessé tesz minket.
    Én legalábbis ezzel magyarázom azt, hogy olyan vagyok amilyen, és amígí másnak minden hétre jut egy új nő akár, én éveket várok egy olyan lányra, akiért megéri.
    Na jó legutóbb a két hónap, és egy barátság megromlása, valamint egy baráti társaság szétesése nem igazán érte meg, de ezt ugye előre sosem lehet tudni.

    Azért majd írj, hogy mi a helyzet. Hogy van e már esetleg új jelentkező
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (115)
    2006-12-15  22:47
  13. Torolt_felhasznalo_897220
    Torolt_felhasznalo_897220
    2007. március 13. 13:32116.
    Sziasztok! A tanácsotokra lennék kíváncsi, egy halak pasival kapcsolatban, aki egyszer próbált felém közeledni, de én kikosaraztam. Azóta azonban totál belezúgtam, megbántam mindent, nem tudom, hogy tehetném jóvá.  Szegény azóta is azon gondolkodik, hogy miért haragszom rá. Próbáltam bíztatni, de ezzel sajnos nem sokra mentem. Arra, hogy beszéljek vele nem sok alkalmam van, egy utcában lakunk ugyan, de ritkán találkozunk, néha-néha összefutunk, amikor munkába igyekszik, de ez sajnos nem a legalkalmasabb pillanat, a levélírás meg olyan gyerekes szerintem, nem tudom, hogy csináljam, hogy ne legyek nagyon nyomulós sem. Ti mit tennétek a helyemben? Segítsetek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2006. december 15. 22:47115.
    Kíváncsi vagyok,h meddig fog tartani expasimnak ez az uj kapcsolata.
    Már elég komolynak tűnik, szinte már nála lakik.Hozzá jár minden este meló után ,ott is alszik és 7végén is vele van. Bár,még nem költöztek össze az ő állítása szerint. Hát, jól megfogta magának a kiscsaj.. .. van lakása,egyedül él benne,csupa kényelem..nincs gyerek...Ez kell a pasiknak,nem??

    Meg persze az is érdekel, h engem meddig tart szem előtt expasikám.Sőt,az utóbbi 2 hónapban mintha többször kommunikáltunk volna..
    Én viszont már nem keresem többet magamtól. Ha nem jelentkezik, én sem erőltetem.
    Így lesz a jó. El kell felejtenem őt.
    előzmény:
    Verucy (114)
    2006-12-15  01:39
  15. 2006. december 15. 01:39114.

    Ööö...most mondjam,hogy ez nálunk is gond volt!?De megmagyaráztam neki,hogy élettársa van azt igazán jó lenne,ha befejezné még azokat a kedves kis célzásokat is a nők irányába!Mentségére szóljon..a nők kezdeményeztek,de butuskám meg "visszadobta a labdát" amit dobtak neki!Szerencsére nem csalt még meg..monnyuk csúnya is lenne ennyi idő után..enyire még én sem lehetek unalmas! 

    Bátyám is halak,de nem csalná meg a feleségét soha senkivel!Ebben 100%-ig biztos vagyok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (113)
    2006-12-15  00:34
  16. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2006. december 15. 00:34113.
    Helóó!

    Lehet,hogy igaz az,h nem tud egy nőnél megmaradni..vagy mégis?
    Amióta engem ismer, már a 2.nőjét fogyasztja akivel gyakorlatilag együtt él és mégis, velem is tartja a kapcsolatot...
    Hetente egyszer biztos dob üzit,vagy összefutunk.
    Nem értem a felfogását.
    Ha én együtt élnék vkivel, biztos nem üzengetnék az exszeretőmnek..
    Ez a srác még nagyon éretlen..
    Komolyan mondom,kezdem sajnálni a bnőjét..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831623 (109)
    2006-12-12  10:15
  17. 2006. december 15. 00:15112.

    Teljes mértékben igazat adok neked!Én 3 napja jöttem rá,hogy jobb lesz nekem felvenni azt a bizonyos "nadrágot",mert hiába akar akkor sem tud tenni a dolgokért csak,ha neki húdefontos!Amúgy meg tojik mindenre rá!Szegénykémre a múltkor már azt mondtam,hogy szerencsétlen..ez így végülis nem igaz,de,ha tudja,hogy nem muszáj tenni a dolgokért akkor nem is tesz,mert van aki elintézze!Monnyuk akkor borult ki a bili amikor már arra kért meg,hogy a nadrágját vigyem neki be az egyik szobából hozzá,mert Ő éppen számítógépezett!Nah..mondom akkor nagyon gyorsan kapj az eszedhez,mert nem a csicskásod vagyok hanem az élettársad! Ami mellettük szóhat az szerintem az,hogy baromira nyugodtak...szerintem még egy ilyen nyugodt jegy nincs! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831623 (111)
    2006-12-12  13:59
  18. Torolt_felhasznalo_831623
    Torolt_felhasznalo_831623
    2006. december 12. 13:59111.
    Hát ezaz,hogy próbál,de nem megy neki!Mintha nem is ők irányítanák magukat,hanem csak hagynák hogy az ösztöneik vezessék őket.Egyébként érzem ezt én is ,hogy még ők is szenvednek maguktól,de az akarat már kevés bennük,hogy változtassanak is a helyzetükön.AKARATGYENGÉK de rettenetesen.Ezért választanak rendszerint magukhoz egy erősebb jellemű társat, hogy ne neki keljen dönteni a dolgokban és elengethesség magukat,mert ahhoz nagyon értenek!Nyűgösek és "langyos vizek"
    előzmény:
    Verucy (110)
    2006-12-12  12:11
  19. 2006. december 12. 12:11110.
    Osztom a véleményed!Nagyon nehéz a halak pasival!Makacs...egoista...öntörvényű...!Az én párom is halak...én meg skorpió...annyira ellentétei vagyunk egymásnak,hogy az már szinte hasonló! Életemben nem sírtam még ennyit mint mióta együtt vagyunk!Mindenki csodál,hogy hogy bírom mellette? De egyébként meg imádjuk egymást!És alap dolgokban nagyon is megértjük egymást,de nagyon kell hozzá alkalmazkodni,mert próbál Ő szegénykém,de nagyon nem megy neki!Nagyon összevesztünk valamelyik nap..úgy elmentem itthonról,hogy nem tudta,hogy hol vagyok!És utána mondta,hogy sajnálja,hogy iylen..és,hogy pont velem,de csak azt reméli,hogy mellettem megtud majd változni,csak segítsek neki!És sírt!Nem szokott sírni..érzéketlen,de mégis kihoztam belőle!Ez szerintem már haladás! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831623 (107)
    2006-12-04  19:52
  20. Torolt_felhasznalo_831623
    Torolt_felhasznalo_831623
    2006. december 12. 10:15109.
    Megmondom miért!Azért mert nem bir egy nőnél megállni,egyszerüen ilyenekOlyanok mint a pillangók,virágról virágra szállnak.Nem ismerek olyan halak pasit aki ne ilyen lenne.Még ha tartós kapcsolatban is él,akkor is a szíve másé.Ilyet akarsz?Gondolom nem.
    Gyenge akaratúak,nem tudnak semminek és senkinek nemet mondani!Barátnak nagyon jók,de egy élethez való társnak a legkevésbé.
    Ha megkérdeznéd tőlük,hogy mért csinálják ezt,akkor ök sem tudják megmondani,mert még magukat sem ismerik igazán.Akkor mi kivülállók,,hogyan is ismerhetnénk meg őket.Reménytelen vállalkozás.
    Mindazonáltal végtelenül jószivüek ami mentségükre legyen mondva,de segítő szándékból képesek bármire .Ha érted mire gondolok.
    Hogy mért kérdezketi a psijaidat?Mert nagyon kiváncsi.Csak kiakarja elégiteni a mérhetetlen kiváncsiságát!Nem akar többet szerintem.

    Fel a fejjel, és ne dölj be neki állandóan!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (108)
    2006-12-06  00:41
  21. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2006. december 6. 00:41108.
    Szia!

    Az a baj,hogy már kikészített!
    Nagyjáből 3 éve kezdődött.Kölcsönös szimpátiából egyoldalú szerelem lett.
    Az akkori nője dobta, közben velem kavart most meg van az új szerelme már fél éve kb... Ugyanakkor engem még továbbra is fejben tart.
    Ilyen pasiért nem érdemes küzdeni...
    Viszont nem jött még nekem senki ,aki elfeledtetné velem..
    Expasi meg olyan szemét,mindig kérdezgeti,h mi a van a pasikkal?van .e már vkim?
    Mintha egyfolytában a pasikon járna az eszem...nagyon jól tudja,h odavagyok érte! Hát ,nem szemét?


    Olyan jó lenne már elfelejteni,már nagyon belefáradtam a várakozásba...
    De mindig életre kel bennem,és mar belülről a hiánya...
    Nem tudom,mit tegyek... Ha meglátom őt,remeg kezem-lábam , és mosolyog rám..De miért csinálja ezt velem??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831623 (107)
    2006-12-04  19:52
  22. Torolt_felhasznalo_831623
    Torolt_felhasznalo_831623
    2006. december 4. 19:52107.
    Olyanok mint az időjárás a halak pasik.Hidd el hosszútávon nem bírtad volna,kikészített volna!

    "Ne bánkódj,hogy elmúlt,örülj,hogy megtörtént"

    Igy fogd fel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (106)
    2006-12-03  00:22
  23. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2006. december 3. 00:22106.
    Szia!

    Sajna rosszabbodik a helyzet.

    Ugyhogy kezd kialudni a láng.
    Ujabban már nem is válaszol az üzeneteimre.
    Szóval, hagynom kell őt.Végleg.Nem kellek neki már,el kell fogadnom.
    Igazi társat kell találnom, olyat aki érzelmileg érettebb és nem játszik a másik érzelmeivel.Nem ilyet.
    Nincs bennem harag iránta a kis gonoszságai miatt, csak sajnálom hogy rossz volt az időzítés.Ha évekkel később találkozunk , talán érettebb lett volna és most nem itt tartanánk..
    Úgy sajnálom...

    előzmény:
    mankaa1965 (105)
    2006-11-17  18:33
  24. 2006. november 17. 18:33105.
    Szia mitcsi!! Remélem sikerül összejönnötök.Drukkolok nektek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (102)
    2006-11-13  22:34

Címlap

top