Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Alapozó-minták

melodie2
Létrehozva: 2009. március 2. 16:51

Sziasztok!

 

Nincsenek véletlenül vkinek alapozómintái? Már régóta keresem az ideálisat a vegyes típusú arcom számára,de félek egészet megvenni,hátha mégse válik be. Elsősorban ezek érdekelnek: Double Wear, Astor:Mattitude, Max Factoros alapozók,de ha lenne más,ami ilyen arcra jó,azt is lehet kibróbálnám. Ha valakinek lennének mintái,légyszi írjon privit! Köszönöm!

  1. 2009. március 2. 23:417.

    itt vagyok:)

     

    Paris volt nekem, de nem tetszett, szerintem csak az egyéni hisztim miatt:)Amúgy mint minden "Ó-utcai termék" professzionális volt, nekem az volt vele a bajom, hogy túl száraz volt, de szerintem egy árnyalattal sötétebbet kellett volna választanom.Inkább visszatértem Clinique double valamire, nekem jobban bejön, de modom még egyszer az Ó-utcai is nagyon jó minőségű és 3000valamennyi(bár szerintem a Clinique tovább tart).Nekem igaziból a karikás szememre kell és erre a korrektor(ilyen pici köralakú, magas pigment tartalmú 1200) tökéletes, és ha néha kijön egy pati azt is fedi.

    TEhát nekem szem alatti karikákra korrektor, alapozó és fixáló por(ez is Ó utca) tökéletes, plusz szemszeruzát és pirosítot csak ott vegyél.Verhetetlenek:) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_266347 (4)
    2009-03-02  18:18
  2. Torolt_felhasznalo_266347
    Torolt_felhasznalo_266347
    2009. március 2. 18:596.

    Köszi, nagyon örülök a Te válaszodnak is! Jártam már az Ó utcában, de főként csak műszempillákat vettem.. szemeztem az alapozókkal stb. már akkor is, de nem igazán hallottam még az ott kapható márkákról - főként ez volt az oka, hogy valahogy mindig elsiklott a dolog.

     

    Jó hír, amiket írtál, mert azért itt is van azért mit fedni és a leírás sezerint ez az alapozó nem is pattanásosít. Mert azért arra még mindig hajlamos vagyok. Az árak pedig tényleg barátiaak, most direkt lecsekkoltam a honlapjukat! Szerintem benézek valamikor, köszönöm a véleményedet - ezekszerint több mindent is kipróbáltál és jók. Örülök!

    előzmény:
    RaspberryJam (5)
    2009-03-02  18:44
  3. 2009. március 2. 18:445.

    Habár nem engem kérdeztél, de én is az Ó utcába mennék már csak sminkért. Paris Berlin Le Fluide Le Tent Hight Techet használok, eddig a legjobb alapozóm. (Korábban kipróbáltam az összes DM-ben/Rossmannban kapható márkát.)Jól fed (van mit: karikák, pirosság, bőrhibák), a színe nem üt el a bőrömtől, és tartós.

     

    Az Ó utcába tényleg érdemes elmenni próbálgatni, nagyon segítőkészek tényleg, és az árak is jók.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_266347 (4)
    2009-03-02  18:18
  4. Torolt_felhasznalo_266347
    Torolt_felhasznalo_266347
    2009. március 2. 18:184.

    Mit használsz, Paris Berlint? Le Fluide Le Tent Hight Tech? Én egy ideje Clinique Superfit-et, ez hasonló lehet, csak jobb áron van, így szintén kíváncsi lennék a tapasztalataidra! Havan egy kis időd, kérlek írj róla kicsit bővebben!

     

    előzmény:
    mariett8 (2)
    2009-03-02  17:16
  5. 2009. március 2. 17:173.

    Jobb híján Dm, teszter, hm?

    előzmény:
    melodie2 (1)
    2009-03-02  16:51
  6. 2009. március 2. 17:162.

    Szia!

     

    Az Ó-utcában és a Dob utcában van két nagyon jó smink bolt.

    Én minden smink cuccomat ott veszem.Alapvetően szinpadi és filmes sminkeket forgalmaznak, de tényleg nagyon jók és olcsók. 

    Az ott dolgozó lányok, pedig igazi angyalok, szeintem velem minimum fél órát foglalkozott egy lány amikor először ott voltam.Mindent megmutogatott, kiprobáltuk, kisimkelt, elmagyarázott.Ráadásul annyira tudatlan voltam, meg olyan hülyeségeket kérdeztem, visszagondolva én biztos bunkó lettem volna magammal, de Ők végig tündérek voltak. Mire kell az alapozó?Úgy értem pattanás, karikás szem, vagy csak úgy?:)

    előzmény:
    melodie2 (1)
    2009-03-02  16:51

Címlap

top