Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. 2019. október 21. 12:40396.

    Csak olyan mágussal szabad foglalkozni, akinél el lehet menni személyesen is, vagy ha nem akkor tud fotókat és számlát is adni a munkájáról! Ahol nem igy van az maradjunk annyiban, hogy nem szakember..  Ha nincs se fotó,se számla akkor az valószinüleg nem valós. Ez a tapasztalatom.

  2. 2004. november 26. 16:54395.
    Szia!

    Most találtam rá erre a topicra és ahogy látom ez még tavaszil evelezés.
    Az lenne a kérdésem hogy tudsz valamit bővebben erről alányról, pont egy fejvadászt keresek.
    Előre is köszönöm, ha válaszolsz.
    előzmény:
    vigadalom (390)
     
  3. Torolt_felhasznalo_472317
    Torolt_felhasznalo_472317
    2004. augusztus 13. 14:43394.
    Sziasztok! Eléggé leült ez a topik:(( De hátha van azóta új tapasztalat, ismeretség, stb. Frabatóról!
    Most készülök hozzá elmenni, nagyon jól jönne néhány friss információ, tapasztalat róla.
    Én speciel arra is kíváncsi lennék, honnan jött, hogyan él stb. (olykor hasznosak lehetnek ezek az infók). Ismeri valaki közületek személyesen is?
    Köszönöm, ha megosztjátok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. március 10. 20:05393.
    Hmm. . . én nem kezdenék egy mágus barátnőjével, még a végén békává változtat. :)
    előzmény:
    sheff (392)
     
  5. 2004. március 10. 17:22392.
    Köszi mindenkinek az infót!
    Akkor ennél a lánynál nics semmi esélyem. :((
    Azt véletlenül nem tudjátok, hogy hol dolgozik, melyik cégnél?

    Köszi:

    Ati

    előzmény:
    coolgabe (383)
     
  6. 2004. március 10. 15:08391.
    Ki az a Frabato, most már kiváncsi vagyok, és egyáltalán ez egy élő ember. . . ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. március 10. 11:02390.
    Szasztok!

    Én ismerem Frabato barátnőjét.

    Babac! Az a csaj aki a Frabinál a vendégeket fogadja, Ő a titikárnője.

    Sheff! A Frabi barátnője nem boszi és nem is mágus.
    Ha jól tudom, Fejvadász!
    Egyébként nagyon kedves és inteligens lány.
    Szóval ez a Te pech-ed!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804507 (386)
     
  8. 2004. március 9. 21:47389.
    nalam 4 honap telt el de azert en nyitott szemmel jarok az utcan
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804507 (388)
     
  9. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. március 9. 21:20388.
    Hát akkor kitartást! :) A legjobb barátnőm Frabatohoz jár már két hónapja, náluk sincs változás, de a mágus azt mondta, amikor elvállalta az ügyet, hogyházasság is lehet belőle. Na, hát azóta még egy ártatlan telefonhívás sem volt, nemhogy lánykérés. Csak azért sajnálom a barátnőmet, mert úgy érzem, hogy ebben az esztelen reménykedésben elmennek mellette a lehetőségek, az élet. De persze, nem lehet vele beszélni. Úgyis azt csinál, amit akar. És úgy tűnik, ő most reménykedni akar. :( De hát adja Isten!
    előzmény:
    coolgabe (385)
     
  10. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. március 9. 21:19387.
    Hát akkor kitartást! :) A legjobb barátnőm Frabatohoz jár már két hónapja, náluk sincs változás, de a mágus azt mondta, amikor elvállalta az ügyet, hogyházasság is lehet belőle. Na, hát azóta még egy ártatlan telefonhívás sem volt, nemhogy lánykérés. Csak azért sajnálom a barátnőmet, mert úgy érzem, hogy ebben az esztelen reménykedésben elmennek mellette a lehetőségek, az élet. De persze, nem lehet vele beszélni. Úgyis azt csinál, amit akar. És úgy tűnik, ő most reménykedni akar. :( De hát adja Isten!
    előzmény:
    coolgabe (385)
     
  11. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. március 9. 21:16386.
    Ez az a csaj, aki Frabato Karma stúdiójában fogadja a vendégeket?
    előzmény:
    coolgabe (383)
     
  12. 2004. március 9. 20:51385.
    valtozasok nincsenek, allitolag bizakodnom kell, stb. . . hivjam csutortokon. . . ennyi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804507 (384)
     
  13. Torolt_felhasznalo_804507
    Torolt_felhasznalo_804507
    2004. március 9. 10:44384.
    Szia Coolgabe!

    Remélem, jól vagy. :) A múltkor említetted, hogy pénteken találkozol a te mágusoddal. Mi történt? Van-e valami változás? Roppant kíváncsi lennék, de ha nem akarsz válaszoni, azt is elfogadom. Bye! :)
    előzmény:
    coolgabe (383)
     
  14. 2004. március 9. 09:01383.
    Az valoban az Andras baratnoje, sot egyutt is laknak, gondolom legnagyobb banatodra. . .
    előzmény:
    sheff (381)
     
  15. 2004. március 8. 21:36382.
    agykontroll rulzzz. . . a fontos szabály itt is: tanuld meg a technikákat, ahogy oktatják és aztán szabadon alakítsd át, hogy pontosan megfeleljenek neked ;)

    köszi szépen a könyvajánlásokat, amint lehet, utánnuk nézek. Bár Halévi Kabbaláját ismerem ;))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (380)
     
  16. 2004. március 8. 17:04381.
    Hello!

    Jó, hogy ide találtam a fórumotokba. :)
    Tegnap, volt Szigetszentmiklóson az Oázis centrumba egy rendezvény, és itt volt az egyik vendég Frabato a Nagy Ősi mágus. ( lehetet nála jósoltatni)
    A haverommal filóztunk, hogy kipróbálnánk mit tud, de bevallom, nem volt merszünk hozzá, ezért a haverom barátnőjét küldtök el, hogy jósoltasson. Még szerencse, hogy kapott helyet mert fullra be volt írva.
    A mi varázslónk jósolt is a lánynak, és állítólag pontosan bele talált mindenbe.
    Engem már nem is annyira a Frabato érdekel, hanem a barátnője, legalább is ott volt vele egy nagyon szép kecses fekete hajú lány, akinek gyönyörű szép szemei vannak.
    Gondoltam ha már így beszéltek a mágusról, talán tudjátok ki ez a csaj?
    Nagyon úgy nézett ki, hogy együtt vannak!
    Lehet, hogy a lány is boszorkány vagy ne adj isten mágus?
    Tudtok róla valamit?
    Kértem a haverom barátnőjét, hogy beszélgessen a lánnyal, de amire Ő sorra került volna a lány elment valahová.

    Ismeritek?
    Köszi!

    Ati
    előzmény:
    Musan (377)
     
  17. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. március 7. 20:38380.
    Musan (és a többi érdeklődő), mi a véleményed az Agykontrollról? Én épp mostanság készülődök elvégezni a tanfolyamot, mert érdekesnek találom. Kíváncsi vagyok, hogyan vélekedek majd utána, de egyelőre tetszik. (Na persze, a reklámozása már kevésbé, de még mindig elfogadhatóbb, mint a többi "mágus iskola". :)

    Musan, nem tudom mennyit, segítek vele, de azért leírom, hogy érdekelnek téged a vallásfilozófiai, történeti, elméleti írások, hogy érdemes elolvasni Schleiermacher: A vallásról, Durkheim könyvét a vallásos világképről és ennek társadalmi vetületeiről(noha kezdetben a Marxista filozófia bűvöletében alkotott, később megváltozott a véleménye, és egyre inkább érdekelte a mágikus világfölfogás), meg Vermes Géza könyveit Jézusról. (Az is lehet, hogy már ismered őket, akkor bocs. :)) A legutóbbi könyv, amit a kabaláról olvastam Z'Ev Ben Shimon Halévi: A kabala útja is tanulságos volt, és egy másik úgyszintén, Karl-Heinz Menke: Krisztus a létezés értelme. Krisztológia a relativizmus korában. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. március 7. 16:01379.
    Aha, így már mindjárt más! :D
    előzmény:
    Musan (377)
     
  19. 2004. március 7. 12:39378.
    és igen, megint nem sikerült válaszolni a teljes hozzászólásodra :0))

    AVKF: Apor Vilmos Katolikus Főiskola.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (375)
     
  20. 2004. március 7. 12:38377.
    * hogy mennyire nevetséges, ha valaki "mágus, boszorkány nagymester"-nek nevezi magát. *
    Azt hiszem a pszichológia ismeri a "cím- és rangkórság"-ot. . . mert hogy ez az (fűszerezve az abszolút hibás önismerettel ;)

    *Frabato mit ert azon, hogy "ŐSI mágus"*
    óóó, ezen már eleget köszörültük a nyelvünket egy másik fórumon, ott azt sütöttük ki, hogy van téli, tavasi nyári és ősi mágus, és Frabató biztos a september hónapot kedveli a legjobban és ezért ősi mágus :0DD

    Na, komolyabban: ha jól tudom azért, mert a mágia ősi tradícióit kutatja, és nem pedig a moderneket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (375)
     
  21. 2004. március 7. 12:35376.
    *Na ez a baj. . . .
    Hogy mindenkiről azt hallom, hogy ez nem nem, jó, ehhez nem tanácsos fordulni stb. . . *

    Akkor talán érdemes volna elgondolkodni, miért is mondjuk/mondják ezt oly sokan ;))

    *
    Te kihez fordulál?*
    Semmiképpen nem azokhoz, akik hirdetik magukat, vagy pénzért dolgoznak ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (372)
     
  22. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. március 7. 11:51375.
    Még az jutott eszembe, hogy mennyire nevetséges, ha valaki "mágus, boszorkány nagymester"-nek nevezi magát. Arra is kíváncsi lennék, hogy pl. Frabato mit ert azon, hogy "ŐSI mágus"?

    Musan, egy korábbi hozzászólásomban kérdeztem, bizonyára elkerülte a figyelmedet, hogy mi az az ÁVKF? Milyen egyetem/szak ez?

    További szép vasárnapot mindenkinek! :)
    előzmény:
    Musan (371)
     
  23. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. március 7. 09:19374.
    Barbi, volt ezen a fórumon egy topic, amelynek az volt a címe, hogy "Fekete mágia nyilvánosan!". Olvass bele, ott majd meglátod, hogy miket meg nem enged magának a Magyar Boszorkányszövetség. Lehet, hogy személyesen Lilinek ahhoz nincs köze, de annyi mégiscsak van, hogy a saját szövetsége honlapján jelenhetett meg nyilvános fölhívás átkozásra. Ha ilyen történik, véleményem szerint azonnal ki kellett volna lépnie, vagy legalábbis nyilvánosan elítélnie a dolgot. Lehet ezt megtette, de én nem tudok róla. Mindenesetre durva. Annyit nem ér senki és semmi, hogy ilyen emberekkel kerülj kapcsolatba!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (372)
     
  24. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. március 7. 09:15373.
    Köszönöm, Musan! :)
    előzmény:
    Musan (370)
     

Címlap

top