Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fire kártyajáték

Torolt_felhasznalo_409819
Torolt_felhasznalo_409819
Létrehozva: 2006. január 28. 23:34
Hellosztok!Segítség kellene. Nem tudom, hogy hogyan lehet fire kártyajátékot játszeni. Valaki elmagyarázná, hogy hogyan kell? Előre is köszönöm.
  1. 2006. január 29. 12:194.

    na akkor örülök ,remélem sikerült megértened 

    NIncs mit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_409819 (3)
    2006-01-29  12:14
  2. Torolt_felhasznalo_409819
    Torolt_felhasznalo_409819
    2006. január 29. 12:143.

    Ez az a játék amit én keresek.

    Köszönöm szépen. 

    előzmény:
    stesa (2)
    2006-01-29  12:12
  3. 2006. január 29. 12:122.

    szia! 

    lehet hoyg ez nem az a játék amit te keresel.de én ugy ismerem hogy :kell hozzá gyufa meg egy csomag magyar kártya.

     max 6 ember  játszhat,a játék elején mindeki kap 4 kártyát illetve kb  20 gyufát.de érdemes sokkal többbel játsazni..egyenlően osszátok el.Mindig egy játékos van vakon ami azt jelenti hogy nem nézheti meg a kártyáját.

    Ha jól emléxem az ász:11 alsó felső király 10-et ér..a többin meg ugye amilyen szám van.Tehát ha ezeket összeadod és pont 31 jön ki azonos szinű kártyából  akkor van fájöröd.De akkor is megnyerheted a játékot ha neked van a legtöbb pontod..De ha fájöröd van akor tuti nyerő vagy.

    A játék elején aki be akar szállni az bedob 2 gyufát   ez attól függ hogy milyenek a lapjai.,aki vakon van annak kötelező a 2 gyufa.Pl:ha vkinek 4 különböző szinű kártyája van akkor annak felesleges  ,de ha mondjuk vkinek egy zöld ásza meg mit tudom 1 zöld alsója és felsője van de a 4.  kártya  más színű akkor már érdemes beszálnia a játékba.a 2 gyufával .de  emelheti a tétet (gyufával) így a többi játékos is aki már benne van a játékban annak is annyit kell bedobnia amennyit az 1ik játékos emelt,kivéve aki vakon van .ok...eddig remélem érted.nos ha már megvannak a tétek ,akkor  az aki vakon van. felfordítja a 4 kártyáját és ilyenkor a többii játékos 1más után a saját 4 kártyája közül kicserélhet 1-et a felfordított 4 kártya vmelyikére .Ezután megmutatjátok a kártyátokat és a pontokat összeadva akinek a legtöbb van az viszi a gyufákat .de akinek  fájörje van az  a tuti  nyerő.Több fordulós is lehet a játék az nyer akinek a végén a  legtöbb gyufája gyűlik össze. 

    huh hát körülbelül ennyi, remélem sikerült vmit megérteni belőle.

    sok sikert

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_409819 (1)
    2006-01-28  23:34

Címlap

top