Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

UNGVÁR-vásárlás

Torolt_felhasznalo_832413
Torolt_felhasznalo_832413
Létrehozva: 2004. október 7. 18:35
Szeretnék érdeklődniazoktól ,akik már voltak Ungváron bevásárlás céljából.Most készülünk menni hétvégén.Mit érdemes hozni ?Mik a tapasztalataitok ?
  1. 2004. október 9. 19:347.
    Sztem Ungváron annyi gyönyörű látnivaló van, hogy kár áruvadászatra pocsékolni az időt. (a skanzen egy csoda, a szentendrei a nyomába sem érhet, a zsinagóga is megér egy látogatást, a folyóparti park sem semmi. Sztem azzal a néhány ezer ft-al nem jutunk sokkal előrébb, főként, ha ekkora távolságról van szó. )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. október 9. 18:386.
    Férjem néhány baráttal volt kint, tudom, hogy egyikuk vett azt hiszem Nike szabadidőruhát, de nem tudom, piacon vagy üzletben e. Szét kell nézni.
    előzmény:
    pirkadat* (5)
     
  3. Torolt_felhasznalo_832413
    Torolt_felhasznalo_832413
    2004. október 7. 21:255.
    Szabadidőruha érdekelne, de nem tudom a piacon kell-e venni? Jobb szeretnék üzletben. Farmer és bőrcipő is kellene. Erről tudtok valamit ?
    előzmény:
    szbett (4)
     
  4. 2004. október 7. 20:154.
    Szia, nemrég indítottam egy topikot, ukrajna-vásárlás címmel, keress rá!Férjemék voltak ungváron. Cukor 100ft/kg, aztán a gázolaj olcsó, sajt is 500ft/kg kb. , édességek nagyon olcsók. Meg a pelenka is-pampers-olcsóbb vmivel. Ja, meg a cigaretta!
    előzmény:
    pirkadat* (1)
     
  5. Torolt_felhasznalo_589479
    Torolt_felhasznalo_589479
    2004. október 7. 20:143.
    En meg evekkel ezelott voltam Ungvaron, gyakran jartunk oda vasarolni.
    Emlekszem, hogy a hid labanal voltak kis bodek es isteni finom fonott kalacsot lehetett kapni az egyikben! Hatalmas volt, es meleg, es foszlos. . . . nyami
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. október 7. 19:412.
    Szia!
    Kárpátaljáról éremes hozni csokit, cukorkát, sajtot, különböző izesítésű ketchupokat és majonézeket. Ezek olcsók és finomak. Mi vettünk a gyereknek farmerokat, cipőket. Jó dolgok vannak, de van sok bóvli is, ezért figyelni kell. És persze ne felejtsetek el betankolni olcsó benzinnel. Lehet hozni fém kannában +10 litert, ha van a kocsiban poroltó.
    Sok sikert.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top