Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Krefeld, Moers, Duisburg

Monic..
Létrehozva: 2004. október 7. 10:48
Sziasztok! Van valaki itt aki ezek közül valamelyik varosban lakik?
Vagy közel hozza? Regota kint elek itt Nemetorszagban de magyarokkal idaig nem nagyon talalkoztam.
  1. 2004. október 7. 12:515.
    Rendben talalkozhatunk, ha szeretnel!
    Irok privit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_416983 (4)
     
  2. Torolt_felhasznalo_416983
    Torolt_felhasznalo_416983
    2004. október 7. 11:474.
    Szia Monic,

    mivel a kis vőlegényjelöltem szülei Krfeldben laknak, én is megfordulok ott párszor, ha legközelebb megyek, találkozhatunk! Tudom, ez sovány vigasz, de tökre megörültem, hogy még arrafelé is vannak magyarok. Ha itthon mesélek Krefeldről, a kutya sem tudje hol van!
    Jó kapcsolatteremtést!
    előzmény:
    Monic.. (3)
     
  3. 2004. október 7. 11:173.
    Köszi, regebben probalkoztam, de nem talaltam senkit. igy talan könnyebb
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_609598 (2)
     
  4. Torolt_felhasznalo_609598
    Torolt_felhasznalo_609598
    2004. október 7. 10:592.
    Szia Monic. .

    Probálkozz a Magyarok Németországban címü topikban http://www. noklapja. hu/forumkifejt. php?id=134&forumid=11050 , talán találsz valakit aki a közelbe lakik. . . Én sajna messze vagyok töled:-(
    Sok sikert!
    Üdv Tünde
    előzmény:
    Monic.. (1)
     

Címlap

top