Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonyi kedvenc film?

Pink
Létrehozva: 2018. december 8. 13:56

Nektek melyik a kedvenc karácsonyi filmetek, amit biztos, hogy minden karácsonykor megnéztek? Nekem a nagy kedvenc: Arnold Schwarzeneggertől a Hull a pelyhes. 


  1. 2018. december 27. 07:197.

    Broken smile, tired eyes. I can feel your longing heart


    Call my name, basketball games from afar. I will bring a smile back ! 

    előzmény:
    xohiw (2)
    2018-12-08  14:22
  2. 2018. december 20. 14:526.

    Home alone 1 & 2 :)

  3. 2018. december 16. 13:375.

    Nekünk a lányommal a kedvenc filmünk , és minden szenteste megnézzük az Igazából szerelem című filmet, de évközben nem nézzük meg soha. Szegény Apánk már hozzászokott, és így aztán hármasban nézzük. De azt tervezem, hogy idén valami mást keresek.

  4. 2018. december 12. 13:254.

    Nekem "A visszhang titka".

  5. 2018. december 8. 22:583.

    Nekem a Segítség, karácsony!, azt hiszem, az eredeti címe Mixed nuts és a Karácsony Connecticutban, de nagyon ritkán adja a tévé. És hát, bevallom, én Kevint is szeretem.

Címlap

top