Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pelikán.hu vélemények

zsutsi
Létrehozva: 2016. január 8. 19:18

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy biztonságos-e a pelikan.hu-n akciós utat foglalni (Málta, repjegy + szállás 75.900.-Ft)? Nem kis pénzről van szó, főleg egy családnál, ezért kérdem a véleményeiteket  tapasztalataitokat! Nagyon szépen köszönöm előre is !

  1. 2016. február 12. 15:377.

    a 76000 nem tünik egy rossz ajánlatnak , lehet ha saját szervezésben jobban jársz, ha repjegyet közvetlen a wizztől vagy a ryantől veszed és szállást könnyedén találsz a Hotelscombined .com szállásár-összehasonlító oldalon, ott minden fontosabb online szállásszolgáltató ajánlatait össze lehet hasonlítani és nincs extra költség. Persze lehet hogy csak pár ezret tudnál megsporólni és akkor már inkább a kényelmesebb pelikán opció tűnik vonzóbbnak.

    előzmény:
    zsutsi (1)
    2016-01-08  19:18
  2. 2016. január 13. 11:066.

    Szia! Bocsi, hogy az előző üzenetedre olyan soká válaszoltam, de nem tudtam valamiért a (saját!!) topikomban hozzászólni válaszolni, végül a nlcafe-vel levelezgetve pár nap alatt megoldódott ez a probléma.....


    Megfogadom a tanácsod, s még egyszer nekifutok a saját szervezésnek, s  megnézem ezt a Tripadvisor-t is!


     


    Köszönöm a válaszod!

    előzmény:
    Alsórákosi (5)
    2016-01-12  21:45
  3. 2016. január 12. 21:455.

    Köszönöm a válaszod. Egyszerű matematika az egész + megnézed a Tripadvisor-on a vendégek véleményét a Hotelről, bár ez mindig szubjektív, azért érdemes elolvasni mert nem érhet meglepetés. 
    Én még soha nem vettem igénybe "közvetítő irodát" az utaimat magamnak szervezem, nincs rizikó, hogy csődbe megyek:)!


    Egyébként március 3-6. között lesz az utazás kiállítás, talán ott nagyobb lesz a kínálat és az akció. A közvetítők már lekötöttek helyeket a járatokra/szállodára azokat el kell adják, még ha önköltségen is, vagy a legkisebb ráfizetéssel.   


     


     


    Kellemes pihenést, kikapcsolódást kívánok!

    előzmény:
    zsutsi (4)
    2016-01-12  09:36
  4. 2016. január 12. 09:364.

    Szia!


    7 éjszakáról van szó a Hotel Porto Azzurro Resort-ban (***), az ár tartalmazz 1 retúr repülőjegyet Budapest - Málta - Budapest útvonalra (átszállás nélkül Ryanair légitársasággal). ( +1 db kézi poggyász 55 x 40 x 20 cm maximális méretben 10kg súlyig, 1 db kis kézitáska maximum 35 x 20 x 20 cm méretben ) További csomagért persze perkálni kell.​​


    Sok időpont van (nyár felé persze drágább) de mi május 13-20.-ig szeretnénk ott lenni, ezen időszakra vonatkozik az ár (ami a mai akcióban már 72.900.-Ft).


    Azért hajlok a ,,pelikán" féle utazás felé, mert egy kicsit elvesztem a repjegy és a szállás keresgélésében, az egyik társaságnál ez nincs az árba a másikban amaz, nem is beszélve a naponta változó árakról...


    Szó ami szó kényelmesebbnek tűnik egy ilyen csomagot megvenni, amiben amúgy a reptér-hotel- reptért közötti privát transzfer is benne van.

    előzmény:
    Alsórákosi (3)
    2016-01-09  16:48
  5. 2016. január 9. 16:483.

    A pelikán csak egy viszont eladó a sok közül! Jobb ha közvetlen a wizztől veszed a repjegyet, már 2 jegynél is érdemes a diszkont clubot is megvenni. Szállást pedig olyat foglalsz Máltán amilyet akarsz.  Azt nem írtad hány éjszakai szállást tartalmaz és mikor utaznátok, mennyire kötött az időpont? 

    előzmény:
    zsutsi (1)
    2016-01-08  19:18
  6. 2016. január 8. 20:382.

    Igen, megbízható!

    előzmény:
    zsutsi (1)
    2016-01-08  19:18

Címlap

top