Szülinapi buli-játékok

ancur2004
Létrehozva: 2010. november 30. 16:48

Sziasztok!

A segítségetekre van szükségem! A munkahelyem a 15. születésnapját ünnepli pénteken és a vezetőség megbízott, hogy a szülinapi összejövetelen hangulatnövelőként valamilyen játékot, vetélkedőt találjak ki. Némi ötletem van, mint pl: kvízkérdések a cég életéből, de még jó pár ötletre szükségem lenne. Sajna időm szinte semmi, így hozzátok fordulok. Most el kell mennem, de még visszanézek!

Előre is köszi

Andi

7 hozzászólás
  1. 2018. szeptember 5. 01:227.

Szülinapi bulira kincskereső játék ötletek:

https://kincskeresojatek.blog.hu/

2. 2010. november 30. 21:056.

Ha ennyire nem ismeritek egymást,mindenképpen vmi mozgásos játék kell először,aztán mehet a kvízes!Igaz,gyerekekkel-fiatal felnőttekkel,de sűrűn játszom a következőt:

a játék tapstól tapsig tart,te vagy a játékvezető.Mindenki a két kezét használja,attól függően milyen kezes,az a keze lesz a pisztoly.Mutatóujj előre,hüvelykujj felfelé,kész a pisztoly.Másik keze a derekán hátul tenyérrel kifelé,ez lesz a céltáblája.Játék elejétől a végéig minél több találatot kell bevinnie a többiek céltáblájára,és minél kevesebbet elszenvednie.Saját magának számol,szóval ez becsületjáték is.Számolhatja a kapott találatokat,a következő körben az adottakat.Taps után meghatározol egy számot pl volt-e aki 50-et kapott,aztán negyven és 50 között,és így tovább.Felszabadítja őket,meglátod!Rem.érthető voltam

előzmény:
    ancur2004 (1)
    2010-11-30  16:48
  3. 2010. november 30. 20:365.

Köszi, de sajna ezek nem túl jó ötletek!

Kb. 50-60 főben kell gondolkodni, és nem túl összeszokott csapatban, mert a munkánk jellege olyan, hogy nem nagyon találkozunk egymással.

Ráadásul van egy irodai csapat és egy fizikai csapat, akik meg szinte nem is ismerik egymást.

Andi

4. 2010. november 30. 17:574.

szia

1.Most loptam az ötletet: híres embernek vagy mesehősnek kell a képét a homlokodra felragasztani(úgy,h ne lásd,h mi van a képen) és kérdéseket feltenni, míg rá nem jössz, hogy ki vagy.

2.A Beugró című műsorban szokott lenni egy játék: a műsorvezető kioszt egy szituációt minden párnak, egy pár elkezdi játszani és egyszer tapsolnak, a játékosok lemerevednek és másik kettő áll be a helyére és a saját szituációjuk szerint játszák tovább a sztorit.

Azt hiszem,h valahogy így van...

Bár ezekre készülni kell, ha nincs rá időd, akkor annyira nem jó ötletek.

De remélem,h tudtam segíteni. 

előzmény:
    ancur2004 (1)
    2010-11-30  16:48
  5. 2010. november 30. 17:483.
    Vagy Twistert!
    előzmény:
    millácska (2)
    2010-11-30  17:19
  6. 2010. november 30. 17:192.
    vigyél be egy doboz activityt
    előzmény: