Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pécs, szállás

RaspberryJam
Létrehozva: 2009. Április 10. 16:08

Szeretnék segítséget kérni pécsi szállás ügyében.

 

3 éjszakára mennénk júniusban négyen. Olyan szállást szeretnénk, ami nagyon igényes, odafigyelnek a vendégre, szóval valamilyen jóhírű, kifogástalan hotel vagy panzió kellene. (Születésnapi meglepetés lenne az út.)

 

Nem szeretnénk wellness szolgáltatást igénybe venni, tehát ez nem szempont. Fontos lenne viszont a szép környezet, ezért vagy a Mecsek (közelében) lévő vagy belvárosi szállásra gondoltunk. Autóval mennénk, így nagy előny lenne, ha a szállodának/panziónak lenne saját zárt parkolója (esetleg ingyen, mert olyat is találtam, ami 3000 Ft/nap). Árban nagyjából 20.000 Ft/kétágyas szoba lenne a maximum, ami belefér a keretünkbe.

Félpanziót nem szeretnénk, reggeli meg általában benne van ebben az árban.

 

A Bagolyvárral már beszéltem, de sajnos nem szabadok azon a hétvégén, amikor mennénk, tehát a Bagolyváron kívüli javaslatokat kérnék, és arra is kiváncsi vagyok, ha valamilyen helyet egyáltalán nem javasoltok.

Ha valaki ismeri, megírhatná, milyen pl. a Makártanya...

 

Köszönöm:)

  1. 2018. június 15. 12:0112.

    Ajánlani tudom szállásunkat Pécs belvárosában. Olcsó kedvező ár, központi helyen igényes. https://szabadsagapartmanpecs.hu/

  2. 2018. február 16. 22:2211.
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 10. 22:3810.

    Mi az Aranyhajót szeretjük nagyon, igaz, nem kastélyszálló, de szép, tiszta, korrekt áron, jó helyen, csöndes, családias....

    http://www.aranyhajo.hu

     

     

    előzmény:
    RaspberryJam (1)
    2009-04-10  16:08
  4. 2009. Április 10. 21:599.
    Drukkolok, hogy legyen szabad szobájuk, külföldi fórumokon csak jó véleményt olvastam róla. Köszönöm!
    előzmény:
    csinnadattra (8)
    2009-04-10  21:28
  5. 2009. Április 10. 21:288.
    A Milleniumról tudok nyilatkozni: nagyon szerették az 5 évvel ezelôtti konferencia vendégeink, én csak a recepción voltam, ez sincs rossz helyen, kb. 10 perc gyalog a fôtér a parkolás ott nem lehet gond, van parkolójuk. Van medence is - ha nagyon meleg lesz  akkor is jól jön, ha nem akartok welnessezni.
    előzmény:
    RaspberryJam (7)
    2009-04-10  20:40
  6. 2009. Április 10. 20:407.

    Köszönöm az ötletet.

    Most elkezdtem végigkérdezni a 20.000 Ft alatti (éj/szoba) szállodákat és fogadókat, hogy van-e szabad szobájuk azon a hétvégén, találtam pár szimpatikusat abban az árketageróriában is (Hotel Fenyves, Hotel Central, Hotel Millenium).

    Igazából meglepően kevés komment van a velföldi szállásokról az interneten, ami meglep, így kicsit lutri... (pl. a Hotel Kikekeletről is olvastam nagyon rossz véleményeket, pedig messze a legdrágább pécsi szálloda...)

    előzmény:
    csinnadattra (6)
    2009-04-10  19:57
  7. 2009. Április 10. 19:576.

    Szia!

     

    A Palatinus-t én is ajánlom, mert nagyon jó szálloda, nagyon jó helyen.

    Majd kéredzkedjetek ki a tetôteraszra (a szaunánál tudtok kimenni), pazar a látvány! 

    Hívd fel a hotelt, hogy a parkolás (van földalatti parkolójuk) nincs-e benne a szobaárban, mert a kis utcákban való parkolás nem igazán működik, behajtani is csak behajtási engedéllyel lehet - ez alól hétvége talán kivétel, de ha 3 éjszaka, akkor az több, mint ha csak hétvégére mennétek.

    előzmény:
    RaspberryJam (3)
    2009-04-10  16:40
  8. 2009. Április 10. 19:015.

    Köszi az ajánlást. Gyönyörű szálloda tényleg, megnéztem. Szerintem voltam itt egyszer egy pécsi gólyabálon.

    Felvettem a listámra:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_531628 (4)
    2009-04-10  18:38
  9. Torolt_felhasznalo_531628
    Torolt_felhasznalo_531628
    2009. Április 10. 18:384.

    Én a Hotel Palatinust nagyon ajánlanám.A főutcán van, remek sétákat lehet tenni a belvárosban, gyönyörű szálloda,elegáns, ,szépen felújított.Svédasztalos vacsora, reggeli, a superior szobákban légkondi, vízmelegítő, kávé, tea, tágas, nagy fürdőszoba. Sokkal igényesebb, mint egy átlagos 3 csillagos szálloda, sokfelé a 4 csillagos sem ilyen.

    A 3000Ft/éjszaka parkolást nem kell feltétlenül igénybe venni,mert a közelben lehet parkolni a kis utcákban, plusz a recepcióssal lehet alkudozni parkolás ügyben (pl 4000Ft/2éjszaka, meg ilyesmik).

    Szóval, szívből ajánlom

    előzmény:
    RaspberryJam (1)
    2009-04-10  16:08
  10. 2009. Április 10. 16:403.

    Most találtam meg a Hotel Kikeletet én is. Nagyon szép tényleg, de kicsit szívom a fogam az ára miatt... De valószínűleg inkább a biztosan jót választjuk majd a majdnem kollégium szintű kis panziókhoz képest...

    Most nézem a pécsi szállodák honlapjait, és eddig csak a Hotel Kikelet tetszett igazán.

    előzmény:
    wwwtisi (2)
    2009-04-10  16:37
  11. 2009. Április 10. 16:372.
    Helló!Én a Hotel Kikeletet ajánlom, bár aludni még nem aludtam ott, csak vacsoráztunk párszor. Most lett felújítva a hely, igényes, nagyon szép, s szuper a konyhájuk. S nem utolsósorban gyönyörű helyen van.A Makár tanya sem rossz (ott volt az esküvőnk:)...), de kicsit lepukkantabb, viszont az is gyönyörű helyen van, ingyenes a parkolójuk (zárt), egyébként a Kikeleté is ingyenes, de azt nem tudom, zárt-e.
    előzmény:
    RaspberryJam (1)
    2009-04-10  16:08

Címlap

top