Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rendbe fog jönni minden?

FitGirl
Létrehozva: 2016. november 13. 15:28

Sziasztok :)


Biztosan már többen találkoztatok ilyen fajta kérdésekkel, de nekem igazán segítségre van szükségem.


3 hónapja fogyókúrázom azaz helyes táplálkozás heti 4 reggeli futás heti 2 reggeli erősítés és heti 4 délutáni úszás.


75 kg-rók indultam és most vagyok 60 kg igen pontosan 15kg-tól szabadultam meg. 


De sajnos tegnap és ma óriási ünneplésel voltak, amik alatt abszolút eluralkodott a pokol és mindenfélét "összezabáltam". Konkrétan tömtem magam. És most is nagyon fáj a hasam.


Tegnap 4500kcalt fogyasztottam ma 5000 kcal sikerült,d e ezekben úgy minden volt tehát a hústól kezdve a csokis tortán át a pacal pörköltidg :(


És az lenne a kérdésem, hogy vissza tudok állni rendesen a diétára holnaptól?


És, hogy szerintetek felszaladt néhány kiló ennyi zabálástól?


Sajnos hízásra hajlamos vagyok :(


A válaszokat előre is kösznöm :)


 

  1. 2016. november 16. 23:418.

    Jaj,ne legyel mar ilyen undok......

    előzmény:
    MI (5)
    2016-11-13  19:13
  2. 2016. november 16. 11:017.

    Szia! 


    Az életben ezt el kell fogadni. Vannak olyan napok amikor nem tudunk betartani minden szabályt. De ha általában betartjuk az elég. Nem lehet minden nap örökké diétázni vannak napok amikor nem megy. Ezeket érdemes örömmel megélni megköszönni hogy van ilyen és visszatérni másnap tudatos döntéssel a diétához és a mozgáshoz. Ennyi. Engedd meg magadnak néha a lazítást csak ne lazulj el végérvényesen :) Én kis adagokkal térek vissza a diétához és én fontosabbnak tartom a sportot, de úgy látom Te edzel eleget :) Még egy kis béltisztítást szoktam eszközölni lepicollal de ez csak egy probiotikus kapszula szóval semmi drasztikus és nagyon jót tesz az emésztésnek. Ezen kívül megnyomom a kardió edzéseket azon a héten és főleg ha éhgyomri futás hát annál nem kell több. 


  3. 2016. november 15. 10:126.

    Ha így be vagy gyulladva, biztos újra tudod kezdeni!   Én - ha nekiszánom magam a fogyózásnak  - azzal kezdem, hogy veszek   ásányvizet, és megiszom 1-2pohárral, ha  ÉHSÉGET ÉRZEK!  1-2 nap ásványvizivászat után már nem is éhes az ember lánya....kiürül a gyomra, aztán jöhetnek a saláták meg a párolt húsok KICSIBEN...., na meg az edzés...

    előzmény:
    MI (5)
    2016-11-13  19:13
  4. MI
    MI
    2016. november 13. 19:135.

    Nem, ez már sosem fog rendbe jönni! Igy maradsz, ez a sors büntetése. :) :)

  5. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. november 13. 19:114.

    Néhány kiló biztosan nem. De szedd össze a bátorságod és állj rá a mérlegre. A diétádat ez nem fogja befolyásolni (remélhetőleg az elszántságodat sem).


    Szóval nehogy ezért feladd. Az, hogy 3 hónap alatt 15 kg-ot fogytál nagyon szép eredmény (sőt egy kicsit sok is, az egészséges fogyás heti 0,5 - 1 kg). Szerintem mozogsz annyit, hogy 3 hónap alatt ez az egy "nagy zabálás" nem teszi tönkre az eredményedet. A hangsúly azon van, hogy a jövőben is következetesen tartsd a mozgást és táplálkozz egészségesen.


    Az eredményedhez gratulálok 

  6. 2016. november 13. 18:183.

    Vissza tudsz allni a dietara, ha akarsz, toled fugg.


    Igen, ennyi zabalastol mar szaladt fel rad valamennyi suly. Hogy mennyi, allj ujra a merlegre.


    Nekem is lenne egy kerdesem: Hany eves vagy?

  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 13. 16:532.

    1, akarat kérdése


    2,És, hogy szerintetek felszaladt néhány kiló ennyi zabálástól?


    Szerintem már feltalálták a mérleget is.

Címlap

top