Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Afrikai ételek

MKata
Létrehozva: 2005. január 5. 12:57
Lányok, Asszonyok!

Olyan afrikai ételek receptjét várom ide amit itthon is megvalósíthatunk! Köszönöm!
  1. 2005. január 5. 14:273.
    http://www. terebess. hu/keletkultinfo/horvathb2. html
    Íme egy link, itt tunézia receptek vannak.
    előzmény:
    MKata (1)
     
  2. 2005. január 5. 14:222.
    Szia!
    Én tudok egyet, már ugyan egy kicsit magyarosítottam, ( igazából sajnos nem emlékszem már az eredeti receptre, ) de leírom az én változatomat.
    Citromos csirkemell
    Hozzávalók.
    -csirkemell szeletre vágva
    -hagyma karikára vágva
    -fokhagyma összeaprítva
    -oliva olaj
    -bors, só
    -citromlé
    Egy edénybe belerakod a csirkemellet, ráteszed az összes hozzávalót, és beteszed a hűtőbe pácolódni.
    Miután állt egy kicsit, egy serpenyőbe zsiradékot hevítesz, amibe a pácléből kivett hagymát egy kicsit átsütöd, rá a hús, azt is egy kicsit, fehéredésig átsütöd. Azután ráöntöd a páclét, és abban készre főzöd. Sültkrumlival szoktuk enni.

    előzmény:
    MKata (1)
     

Címlap

top