Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006.Októberi babavárók:))

Torolt_felhasznalo_158480
Torolt_felhasznalo_158480
Létrehozva: 2006. január 11. 15:20

Sziasztok!!

Ma csináltam egy tesztet és legnagyobb örömömre ++++++++ lett!! Interneten egy csomó helyen néztem dolgokat a terhességről és megnéztem egy kalkulátort is!!!Ami azt mutatta a baba szeptember 29-én fog megszületni,de mivel ez elég határeset szereintem október is belefér!Ha valaki másnak is van már pozitív tesztje és vagy októberi lesz a babája vagy szept. végéi nyugodtan jöjjön!!Mindenkit sok szeretettel várok:lilla 

  1. 2010. október 24. 20:5981923.
    hali
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  2. 2009. szeptember 9. 15:1481922.
    Helyesbítenék. Véletlenül Budapest Kártyát írtam az egyik helyen. Ez más.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. szeptember 9. 15:1281921.

    Fel tudok ajánlani egy ingyen Dzsungel mese park kupont, amit november 1-ig lehet felhasználni.

    Régi topik tagok előnyben. 

    Részletek itt:

     

     http://www.vidampark.hu/2009/hun/jatekok2.php?g=9

     

    Most hívtam a vidámparkot. Valamit magyarázott a nő, de nem teljesen értem. A lényeg, hogy most már nem ingyenes ezzel a jeggyel a belépés, de ha leadjuk, akkor még több helyre mehetünk be vele, mint jegy nélkül. Valami karszalagot adnak, és sok helyre be lehet vele menni. 

    Na mindegy. Ha valakinek kell, szívesen odaadom, aztán majd utánajár ő is, hogy hogy működik ez.

    A másik amit írni akarok, hogy Minicards kártyával 30%-kal olcsóbban be lehet menni a Vidám Parkba. A Tropikáriumba is van kártyám, oda 15 % a kedvezmény.

    Nekem van itthon pár mindegyikből, ha kell tudok adni, írjatok privit. Illetve több helyen is be lehet szerezni. Itt egy link, mit kell tudni a Budapest Kártyáról.

     

    http://www.minicards.hu/turizmus/kartya.php

     

    Innen lehet beszerezni őket:

     

    http://www.minicards.hu/turizmus/terjesztok/lista.php ?r=BUD

     

    Szinte minden hotelben lehet levenni a polcról.

    Én sajnos elkövettem azt a hibát, hogy mikor először hallottam erről, ott árulták a kártyát, és pénzt fizettem érte. Azóta már tudom, hogy ingyen be lehet szerezni, és szólok nektek, hogy nehogy fizessetek érte.

    Ja és még ennyi helyre van különböző kedvezmény csak Budapesten és környékén:

     

    http://www.minicards.hu/turizmus/hirdetok/l ista.php?r=BUD

     

    Remélem tudtam valakinek újat mondani, és tudjátok majd használni ezt a kártyát. Szerintem nagyon szuper. Vettem egy pár fajtát. Hajókirándulásra is megyünk majd.

     

    Titike 2 napja lázas. Valami vírus.Szinte egész nap hűtőfürdőzik szegénykém. Mivel lázgörcse volt, nem szabadna, hogy 38 c fok fölé menjen a hőmérséklete.  De 39 alatt is alig tudom tartani. Remélem nem lesz semmi baj.

     

    Lilke 1 hete bölcsis. Sajnos aludni nem hajlandó, így hazaküldik mindig, mert a többieket sem hagyja aludni. :(

    Itthon sem alszik szinte soha, nem tudom, mi lesz. Amúgy tetszik neki, csak aludni ne kéne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 8. 21:4581920.
    Vizipaci tőled nem kaptam még jelentkezést! Flórát már beengedtem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_230885 (81919)
    2009-09-08  14:10
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 8. 14:1081919.
    Engem se enged be! Pedig jönnék!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_138588 (81917)
    2009-09-07  13:51
  6. 2009. szeptember 8. 10:4381918.

    Sziasztok!!

     

    Engem nem enged be  a zárt Móóóóniii!!!  Írtam vmi priviszerűt is Neked

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 7. 13:5181917.

    Ime a zárt topik:

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=240619

     

    Csak régi tagoknak!! ÚJAK kiméljenek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. szeptember 7. 13:4181916.

    Sziasztok!

    Móni, ez tök jó ötlet! Én  is támogatom!

    Ja, igen nekem ugyanaz a kérésem mint Flórának,  hogy előző hó 17-18 -ig tudok kérni napot a kövi hónapra. Októberben meg gondolom mindig ünnepel valaki, úgyhogy fogalmam sincs mikor tudunk találkozni.  

    Tami is csak akkor mehet oviba amikor betölti a hármat, de már minden nap mondja a bölcsiben, hogy ő októbertől már óvodás lesz! Szegényt már ki is rakták a szekrényéből  Minden nap oda rakják be a táskáját ahol van hely. Mindegy, én nem bánom, most már féllábbal is kibírjuk.

    Timi, most hogy van diagnózis, lehet Ádámot vinni valamilyen fajta fejlesztésre, vagy ilyenkor mi a teendő? Nagyon nehéz lehet

    Annyira szeretem az indiánnyarat!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. szeptember 7. 07:3081915.

    Sziasztok!

    Tőlem is záródhatunk!

    A vadaskerti "kiruccanásunk" nagyjából igazolta az eddigi gyanúnkat. Egyenlőre ennyi, majd ha lesz zárójelentésünk, és zártak leszünk leírom a pontos diagnózist.

    Mónika: Mire allergiás ennyire Berci?

    Flóra: jó hogy benéztél! Jó sulizást!

    Kenderke: a lányaid gyönyörűek!

    Katka: eddig én sem gondoltam hogy milyen könnyű valakit beazonosítani egy-egy ilyen fórumról, aztán engem is megtaláltak egy másik helyről! Szerencsére jóindulatú megkeresés volt.

    Puszi! Mennem kell vérvételre!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. szeptember 6. 22:0481914.

    Fellelkesedtem, úgyhogy írok kicsit

     

    Kenderke!! Gyönyörűek a lányok!! Amennyire B Milla, annyira Te vagy Zorka! A talira mi mennénk, csak nekem tudni kell a dátumot még az előző hónapban...

     

    Timi! Írj a Vadasról!! Mi volt, hogy vagy? Ádám mit szól a pocakhoz?

     

    Caro! Olyan jó olvasni ahogy a 3 gyerekkel boldogulsz Nagyon gyorsan gyarapszik a kislegény!!!

     

    LucavirágAnita! Egy évig még maradhat Luca bölcsiben?? 

    Remélem, hogy rendeződik a dolog apával! Miújság ezügyben?

     

    Borsó! Meggyógyultatok??  Nálunk is be kell tölteni a 3-at, másnap  mehet az oviba.

     

    Marcell jól van, ő a legnagyobb a csoportban, jönnek beszoktatni a piciket, olyan édesek. Minden oké vele. Kicsit tartok a hűvös időtől. Tavasz óta semmi felsőlégúti nyavaja nem volt (legalábbis nem emlékszem ) , de most, hogy pár napja kivsit hűvösebb van már tüsszög. Nagyon remélem, hogy nem lesz olyan telünk mint tavaly

    Nekem két hét múlva kezdődik a suli. Úgy megy az idő...már harmadéves vagyok észbe se kapok és itt az államvizsga.

    A munkáról, majd mesélek, ha "záródunk"...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. szeptember 6. 21:3981913.

    Sziasztok!!!

     Én is támogatom  Móni!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. szeptember 6. 21:2681912.
    nekem 8 csajok, ha zártak leszünk én akkor is jövök:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_252579
    Torolt_felhasznalo_252579
    2009. szeptember 6. 21:0581911.

    Támogatom :)

     

    Az én életem is lassan nyitott könyv a világ számára

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 6. 15:4681910.
    szupi!!!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_805628 (81909)
    2009-09-06  14:42
  15. Torolt_felhasznalo_805628
    Torolt_felhasznalo_805628
    2009. szeptember 6. 14:4281909.

    Sziasztok

     

    Én ezerrel támogatom, ha nyitott marad a topic nem fogok írni már ide semmit. Döbbenetes, hogy be lehet azonosítani az embert, na meg az, hogy ismeretlenek olvasnak az életünkről...nem akarom. Megyek, ha zárt lesz

     

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_138588 (81906)
    2009-09-06  07:24
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 6. 14:0881908.

    Szerintem olyan hülye nincs!:DD

    Ha kicsit is szeret bennünket!!

     

    Majd belinkelem ide az újat és akkor simán megtalál mindenki!! Csak még megvárom a többiek válaszát!!

    előzmény:
    borsoka18 (81907)
    2009-09-06  12:07
  17. 2009. szeptember 6. 12:0781907.

    Szia Móni!

     

    Én benne vagyok!! De mi van ha régiek akik amúgy olvasnak, nem akarnak majd belépni.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_138588 (81906)
    2009-09-06  07:24
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 6. 07:2481906.

    Sziasztok!

    Lévén hogy fél 6 óta fent vagyok és nem tudok aludni, igy irok nektek!

    Nálunk minden ok, varrok ezerrel, imádom! B Velencén van anyuékkal! Brutálisan allergiás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(( gyógyszer sem segít!!!!!!!!

    Ovi nem lesz, esélytelen, hogy felvegyék!

    Kenderke,  nagyon édesek a csajok! Az a fej Zorkának! :D

     

    Lányok, nagy kérdés!!!!!! Nem akarjátok hogy zárt topik legyünk????????????? Szerintem ezerszer több hsz születne, ha csak magunk lennénk! Nekem is sok olyan van, amit ide nem irnék le, mert tudom hogy sokan olvasnak!! Mit szóltok? Ha benne vagytok én megcsinálom!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. szeptember 4. 11:1381905.

    Sziasztok CSajszik!!

     

    Hát tényleg őrületes ez a pangás itt!! Irgum burgum.....

     

    Kenderke, azért remélem pihentetek is a Zuraddal! A csajok még mindig halálosan szépek (irigy) és szerintem tök jó hogy ennyire mások!

     

    Szülinapira én nem tudom eljutnánk e, mert ugye nekem már az egyetem is megy, és az hétvégén van

     

    Nálunk nem lehet kezdeni az oviban, csak ha betöltötte a hármat a gyerkőc, ami nekem elég szívás, lévén hogy az ovi mellettünk van egy sarokkal, a bölcsi meg a város márik végén! Úgyhogy még egyhónapig túrázgatunk, aztán október elején már oviban kezdünk! Szoktatni nem nagyon kell, mert bölcsiből megyünk.....Családlátogatás intézményét is eltörölték már! Azt mondták az óvónénik csak oda mennek ahova hívják őket! Mivel mindkettőjüket jólismerem, hozzánk nem jönnek

     

    Réka, arik lehetnek amikor meglátják az oviban egymást! Pont ma ámultam el BAzsón is, mert ahogy beérünk a bölcsibe, akik már ott vannak, megölelik, megszeretik egymást! Annyira édesek! Ma egy pici kislány volt ott és úgy ölelte BAzst, BAzs meg vissza majd elolvadtam!

     

    Én jó náthás vagyok, BAzsó is az volt a héten! Frankó hogy így kezdem a tanítást hogy alig bírok beszélni......

    Amúgy minden ok, kihevertem a múlt hétvégi hányós mókát, márcsak a kilóim vannak igen mínuszban, semmi sem jön rám, nincs elég luk még az öveken se h megtartsák a gatyeszaimat! NA de majd

     

    Jelentkezzenek az eltűntek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_231589
    Torolt_felhasznalo_231589
    2009. szeptember 3. 16:2281904.

    Sziasztok!

     

    Vintimi, én is ugyanezekkel a problémákkal küzdöttem végig a terhesség alatt :( Állandó szédülés, rosszullétek az alacsony vérnyomás miatt, úgyhogy meg is emeltem a szokásos kávéadagomat, de az sem oldotta meg a problémát. Egyébként a Neked szánt képet láttad Áronról? :) A szűkítőt már ki is nőtte Áron, úgyhogy ha priviben megírod a címedet, vissza is küldöm :)

     

    Borsó, a mi ovinkban nincsenek vegyes csoportok, így külön van Dávid és Adél. Amikor a csoportok kint vannak, olyankor szoktak találkozni, mesélték is az óvónők, hogy Dávid folyamatosan Adélt lesi, figyeli, hogy mit csinál :) Egyszer-egyszer odamegy hozzá, adnak egymásnak puszit, aztán mennek vissza a saját csoportjukhoz.

     

    Kenderke, Adélnak nem kellett megvárnia az ovival a szülinapját! Itt azt mondták, hogy mindenki egyszerre kezd, akit felvettek idén.

     

    Adél egyelőre gond nélkül vette az akadályt, szeret oviba járni, az óvónők azt mondják, úgy viselkedik, mint aki már hónapok óta ovis. Nyilván a bölcsi után már nem nagy kunszt, csak a helyszín és a társaság más, de ő meg nem az a fajta, akit ilyen apróságok akadályoznának. Eddig még pityergés sem volt, reggel ahogy kinyitja a szemét, kérdezi, hogy ugye megyünk oviba? Délben meg nem akar hazajönni, pedig egyelőre még haza kell őket hozni, majd jövő keddtől alhatnak bent.

     

    Áron hiányol, lépek :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. szeptember 3. 12:0781903.

    szia Gabi

    nemtudom hol van mindenki. sztem haldoklunk. meg ugye a dolgos hétköznapok, bölcsi/ovi....

     

    szülinapi tali jó lenne, csak kérdés h ki jönne el.

     

    tényleg, van olyan gyerkőc aki már az oviba kezdett? v mindenkinek meg kell várni h betöltse a 3 évet? 

     

    Milla újra megahisztizik, király

    előzmény:
    egabica (81902)
    2009-09-03  10:54
  22. 2009. szeptember 3. 10:5481902.
    Hol van mindenki? Feleség? Móni? Bridzs? Freus, Andrisról és Veronikáról is jó lenne már képeket látni (nem tudok smilet rakni, miért?...)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 2. 12:4281901.

    Sziasztok!

    Nálunk minden visszatért a hétköznapi kerékvágásba, elkezdődött a bölcsi, reggel sírás  kapkodás, aztán itt punnyadok bennt.

    Voltunk Siófokon, nagyon szupi volt az a két nap, bár oda-vissza kifogtunk jó kis dugókat az autópályán.  Borsóka sajnos akkor volt halálán, úgyhogy megint nem sikerült találkozni

    Várom hogy hívjanak az oviból, hogy mikor jönnek családlátogatni és mikortól kezdhetünk. Remélem könnyű lesz a beszoktatás.

    Kenderke, édesek a csajok, sztem annyira jó hogy Milla tiszta apja, Zorka pedig nagyon rád hasonlít 

    Csinálunk szülinapi talit? Esetleg Dorogon?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. augusztus 31. 15:5181900.

    hali

    mi is éldegélünk

    B csak egy hetet volt szabin, az idő alatt ügyeket intéztünk, voltunk hajdúszoboszlón h apukám kiunokázhassa magát (ott voltak a tesóim és nővérem gyerekei is). szóval idén nyáron sem jutottunk le a balcsira. úgyhogy bocsi Borsó h nem csörögtem. de most ismét megfogadom h jövő nyáron elmegyünk

    láttam h írt csibe is írt! úgy örülök h jó fordulatot vett az életed! 

    Timi majd írj h mi lesz/volt a héten! beleférsz még a gatyóidba? (+ képzeljétek ide a szokásos "de szeretnék még terhes lenni" szövegemet)

     

    Luca, jelentem 95% h Milla sem megy oviba. majd szept végén, okt elején kiderül. de ő még bölcsibe sem. 

    sztem Móniéknál is hasonló a helyzet....Móni?

     

    Borsó, megygógyultatok? párod hazajött már? 

     

    rokok pár képet

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top