Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 júliusi babavárók

Torolt_felhasznalo_464804
Torolt_felhasznalo_464804
Létrehozva: 2005. november 1. 09:28

Sziasztok!

Már láttam egy ilyen topikot,de szerintem az egy kicsit "kihalt".Gondoltam nyitok én is egy ilyen topikot hátha ez sikeresebb lesz.

Én reményeim szerint most várom első bébimet.Én kb.3-4 napja kezdek gyanakodni,hogy babát várok.Ezt 3 teszt bizonyította,mert mind a hárman két csíkot láttam.Remélem sokan élték át mostanában vagy a közeljövőben fogják átélni a két csíkot. 

Szerintem nagyon jó lenne ha egy "páran" akiknek mostanába volt pozitív tesztje és úgy számolta,hogy Júliusra várja a babóját együtt követnénk végig a kis babszemek fejlődését,együtt szorítanánk egymásért,hogy jól sikerüljön a szülés együtt ....

  1. 2009. augusztus 23. 20:0679269.
    Ezt emlékeim szerint egyszer már kimoderálták....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. augusztus 21. 22:5279268.

    Hááát komolyan szedjed tovább a nyugtatóid...

     

    Persze tudom mindenki elött próbálsz eláztatni csak tudod ezek a lányok ismernek engem személyesen is és valószinü nem neked fognak hinni...

     

    Peeersze 8általánosom van, soha nem akartál tengerparti esküvőt, még magyarul sem tudok beszélni nemhogy angolul:) nincs belőle nyelvvizsgám:)

    Ja meg nem te akartál a sikkasztásod miatt Thaiföldre költözni:)

    Jaaa és a legszebb lefeküdtem veled:)) Akkor most másoljam be az e-mailed amiben azt írtad h hónapok óta semmi közünk nem volt egymáshoz? Most akkor volt vagy nemvolt??? :)) Detudod nem teszem mert kettönk közül nem nekem beteg az agyam...Ajjj Alex annyira nevetséges vagy, hogy hihetetlen...

    Az pedig h ilyen dolgokat csinálsz 40évesen elég gáz.... Nem gáz hanem beteg... Inkább vegyél uj autót sok légzsákosat és szereltess riasztót a házadra nehogy megint csúnyán járj...

    Tudod a lányok itt mindent tudnak a magánéletünkröl el sem hinnéd mennyit:) Te tökéletes apuka.... Aki kaszinózik, sikkaszt, nyugtatókon él és drogambulanciára jár....

    Hmmm hmmm

    de itt be is fejezném mert nem alacsonyodom le a szintedre....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. augusztus 6. 08:3379267.
    Trity: Sok boldog névnapot-.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. augusztus 5. 09:0279266.

    Sziasztok!

     

    Megint csak rohanva: Nagyon Boldog Névnapot az Ünnepelteknek!!!

     

    Mi ma megyünk vissza este Erdökertesre, elötte ma du. kozmetikus,fodrász, szombaton lány/legénybúcsú, utána lévő héten ruhapróba és szombaton esküvő.

     

    És mindeközben 10.-én Tankcsapda koncert a Szigeten a párommal és a barátokkal :)

     

    Mindjárt kezdődik az ovi, 19.-én ebédbefizetés.

     

    Tesó neve is ki lett találva közben: Félix :)

     

    Éss 29.-én itt nálunk lesz Alma koncert Újpesten :)

     

    Olyan jó lenne egy babatali,nem tervezitek?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. augusztus 1. 19:4279265.
    Juditoknak minden szépet és jót egy kicsit megkésve a névnapjuk alkalmából !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Norbiné (79262)
    2009-08-01  10:11
  6. 2009. augusztus 1. 19:4179264.
    Köszönöm szépen a megemlékezést és Boginak is a köszöntést Beugrottam gyorsan, mert az anyuék most mentek el. Ma volt a központi ünnepség. Kapott a lányom egy rajztáblát (krétásat) ami azért is jó, mert a keresztanyukájáék a múlt héten hoztak krétát (ugyan utcai, de a táblát sem teszi tönkre )Kapott még hátizsákot (valamiben vinni kell a váltócuccot az oviba majd ) de az a lényeg, hogy örült neki, meg egy pónit.Én kaptam tortát, meg orchideát. A párom már a múltkor meglepett egy MP4 lejátszóval az apuék meg a virág mellé borítékot szoktak adni. Kérdezték most is, hogy mit szeretnék, de nem hitték el amikor mondtam (kőrisfából hullahopp karikát felnőttnek )Poénra vették, de én holt komolyan gondoltam ) bár az én alakommal lehet, hogy azzal sem tudnék mit kezdeni )Bogi ma reggel azzal kelt, hogy "jönnek ma a mamáék, és hozzák az ajándékaimat" (általában mi megyünk és ők csak jeles alkalmakkor jönnek)Elköszönök, mert holnap mehek melózni, (sztahanov műszka, mert különben 200 ember nem kap fizut )
    előzmény:
    RBoszi (79254)
    2009-07-30  00:17
  7. 2009. augusztus 1. 10:1479263.

    És azért jöttem még ide, mert:

     

    Boginak boldog névnapot kívánunk!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. augusztus 1. 10:1179262.

    Szóval a Pirula Patika honlapján az emésztőszervi betegségek menüben a probiotikumokat keresd...

    Megpróbálom még1x a linket...

     

    http://www.pirulapatika.hu/emesztes/probiotikumok

     

     

    előzmény:
    Norbiné (79261)
    2009-08-01  10:06
  9. 2009. augusztus 1. 10:0679261.

    Szia Ditke!

     

    Nekünk is volt ilyen, nehezen javult, és a doki alacsony laktóztartalmú tápot adott , illetve valamivel helyre kéne állítani a bélflóráját szegénynek, itt találsz erre pár fajta vénynélküli(méregdrága) cuccot.

     

    http://www.pirulapatika.hu/fs

     

    Hú, remélem sikerül elutaznotok és gyors javulás következik szegénykénél...

     

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. augusztus 1. 00:4179260.

    Szia!

     

    A dokinő azt mondta, hogy utolsó próbaként kipróbálhatjuk a tejmentes diétát. Ma már nem kapott semmi tejeset. Merthogy ez vmi vírus lehet, ami tönkreteszi a bélbolyhokat, és ilyenkor gyakori a tejcukor-érzékenység... 4-5 nap múlva kiderül...

    De ezt is én vetettem fel neki, hogy talán mintha rosszabb lenne, ha tápszert iszik (Milumil HA2)

     

    Hívtam a szálláshelyet, nem tudnak összefügő 5 napot adni nekünk, csak az egyik héten 2 éjszakát, a másik héten 3-t. És már előre ki van fizetve a szállás... A párom 3 hétig lesz most szabin, és persze csak 23-ától tudnának nekünk adni 1 teljes hetet, amikor már mennie kell dolgozni. Ilyen a mi szerencsénk :(

     

    Most reménykedem ezerrel, hogy hétvégén történjen vmi csoda... csak nem lehetünk örökké fososak. 2 hét legyen elég a vírusnak - ha az - kitombolnia magát! Meg aztán a családban senki más nem hasmenéses. Egyelőre (kopp-kopp).

     

    Ha mégsem javul hétfőig, akkor megyünk a saját dokinénikhez, mert már visszajön szabiról, aztán megyünk a kórházba, ha az kell... De hátha nem...

     

    Jó egészséget Nektek! És jó hétvégét!

    Ditke

     

    előzmény:
    RBoszi (79259)
    2009-07-31  19:28
  11. 2009. július 31. 19:2879259.

    Szerintem doki és vele beszélni. Kaja allergia nem jöhet szóba? tejmenteset tartani ...

     

    eltetetni nem lehet a nyaralást?

    előzmény:
    ditke14 (79257)
    2009-07-31  15:28
  12. 2009. július 31. 15:3079258.
    Ja, és Öcsike hétfőn lesz 15 hónapos...
    előzmény:
    ditke14 (79257)
    2009-07-31  15:28
  13. 2009. július 31. 15:2879257.

    Sziasztok csajok!

     

    Kérlek, adjatok tanácsot.... Öcsikémnek 11 napja megy a hasa, elég durván, ha nem kaki, akkor véres-nyák ürül.

    Voltunk dokinál, ma jött meg a székletminta eredmény: negatív. Legalábbis bacira, mert azt nézték...

    Hétfőn mennék nyaralni, most vagy várok és kísérletezem, meg imádkozok, hogy megjavul és elutazunk, vagy mehetünk a fertőző osztályra, ahol csinálnak vírustesztet.

    A kedélyállapota jó, iszik, jó étvágya van, de napi 15-20 pelust cserélünk.

    Nem tudom, hogy mit tegyek... befizetett belföldi út, 5 éve nem voltunk már sehol :(

     

    Normaflore-t adok neki, meg napi 1 Smectát. 3 napja hatástalan...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 31. 15:1779256.
    Sziasztok!Judit írtam egy kérvényt,remélem nem jár le mire legközelebb erre fúj a szél.Mi jól vagyunk,Patrik tegnap érkezett meg a nagyiéktól,már nagyon hiányzott a kis tökike,teljesen kiszőkült annyit volt strandon.Még mindíg nem túl bőbeszédű.A cégnél elég sok gond van,épp válni készül a fönök a nejétől és mivel ez egy családi vállalkozás (engem kivéve),eléggé gáz a helyzet,baromira sz@rik mindenki a cégre,csak egymást nyírják reggeltől-estig.Szóval ha így megy tovább valszeg felmondok,az utóbbi 2hétben ez megy,és kicsit sokkk,nem beszélve arról,hogy minden munka rám szakadt,a telefon rám van irányítva mert épp veszekednek,és még a panaszkodást is nekem nyomatják.Röviden ennyi újdonság van felém...majd jövök,puszi mindenkinek!Név és szülinaposokat Istenke éltesse!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. július 31. 09:0479255.
    Mamintiék Biankájának boldog szülinapot kívánunk, ha esetleg erre jár...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. július 30. 00:1779254.

    Boldog névnapot neki és edusmumnak.

    Picurnak pedig SOK BOLDOG születésNapot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. július 29. 09:4779253.
    Eszter 13,7kg és 96,5cm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. július 29. 09:3879252.

    Sziasztok!

     

    Ma van Mártikánk névnapja, sütnöm kellene valamilyen tortát, sztem. túrós lesz...

     

    Ha valaki erre jár, írjon privit Boszinak, vagy KbJuditnak!

     

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 28. 23:2779251.
    M is alig több mint 13 kg és talán kb 97 cm...
    előzmény:
    kassayr (79250)
    2009-07-28  14:14
  20. 2009. július 28. 14:1479250.

    Hi!

     

    Picur, nálunk is nagyon hajtogatja Réka, hogy szettemberben megyek oviba, pont így! Jót derültem. Meg a csajszid szövegén is!

     

    Hű, Judit, nekem a főzés meg a kalács sütés lenne egy napi program, amin már totál szétcsúsznék. Kicsit alul vagyok energetizálva... Jó lett a körmöd?

     

    Gratula a 3 éveseknek, Alexnak, Emmának és Ábrisnak! Ma van ünnepelt? A régi gépemen van a táblázat és az romokban.

     

    Wow, Boszi, szupi, mármint a konyhaszekrény! A csomagsztoridat el sem hiszem!

     

    Réka sem egy csúcstartó, csütörtökön megyünk méreckedni, 3 éves státusra. A saját pontatlan mérlegünkön 13-14 között szokott lenni, magasságban meg karcintja az 1 métert.

     

    Aranyos Robin a szülinapi képen. Rékának tavaly volt katica tortája,  nagyon hasonló a tietekéhez, totál el volt ájulva tőle. Remélem szép lesz a konyhátok! Milyen csempét vettetek?

     

    Ja, pangás van... Én sem jövök annyiszor, de mentségemre írom, hogy sok a dolgom a ház miatt.

     

    Pussz!

    K

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 28. 13:3579249.
    Mennem kell, majd még jövök...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. július 28. 13:2879248.
    küldtem privit.........
    előzmény:
    Kukonya (79247)
    2009-07-28  13:20
  23. 2009. július 28. 13:2079247.

    Köszi a bókot csajok

    Boszi:Ez valóban a nap csodája,ezt a gyorsaságot

    Na túl vagyunk a csempe vásárláson,már csak kéne vki aki felcipeli a 4.re10doboz plusz a 3 zsák csempe ragasztó...Mért nincs nálunk liftutálunk cipekedni mindig...

    Mizu Judit?El vagy ma tűnve...Mikro lesz zeneböli nem tudod?Képzeld ma Robin ugy kelt fel hogy zenebölibe akarok menni anyamikor meg lehetett volna akkor meg nem akart

    Jennyről tudtok vmit?Ő is régen volt már...

    Pircsiék meg mamáznak?

    Nagy a pangás mostanság...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. július 28. 13:1079246.

    Sziasztok!

     

    Nem volt netünk...most délben csinálták meg, tök ideg voltam, hogy én tettem tönkre a gépet, mert összeomlott a firefox, pedig ilyet nem szokott...Aztán megnyugtattak, hogy náluk volt a gond.

     

    Az újabb 3 éveseinknek boldog szülinapot!!!

     

    Kukonya!Milyen nagyfiú már ő is...

     

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top