Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Többedik próbálkozás

potakitta
Létrehozva: 2004. szeptember 5. 22:37
Sziasztok!
Azért nyitottam ezt a topikot, mert nem találtam a helyem sajnos még egyik meglévőben sem.
Sajnos, én már túl vagyok 4 vetélésen, és valószínüleg egy méhenkívülin, amit szerencsére nem kellett operálni, de azóta sem vagyok benne biztos mi is volt az..
Most még várom, hogx megjöjjön, aztán elkezdődik megimt a hercehurca(hormonszintek, hőmérőzés, stb....)de remélem most már tényleg lesz is eredménye, mert már nagyon szeretnénk azt a kisbabát.Szeretném megkérdezni esetleg valaki hallott-e már a Maca vibe nevű tablettáról, mert nekem most ezt javasolta a nőgyogyászom, de szerintem ez potencianövelő, és nálunk szerencsére nem is ezzel van a gond, hanem az én hormonszintemmel(progeszteronoma béka feneke alatt:(
Ha esetleg tudtok róla valamit légyszi nyugtassatok meg hogy nem csak arra jó!!
Köszi
Kriszta
  1. 2004. szeptember 7. 21:596.
    Sziasztok! Köszönöm, hogy írtatok, és a tanácsokat is.
    Most vagyok túl a dokiváltáson, ezt a bizonyos Maca vibét az új doktornő ajánlotta. Természetesen ha végre megjön, elkezdem megint a Clostyt, és most mellé Medrolt is kaptam, E vit, folsav, de semmi progeszteront nem kaptam. Az utolsó vetélés előtt kaptam Utrogesztán hüvelygolyót, de nem volt sok hatása sajnos. A genetikát mindenképpen kipróbáljuk, köszönöm az ötletet Csigácska!
    Remélem előbb utóbb de mindanyiunknak sikerül!!
    Sziasztok
    Kriszta
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_814812
    Torolt_felhasznalo_814812
    2004. szeptember 6. 08:305.
    Szia Potakitta!!

    Nagyon sajnalom de pontossan tudom mit erzel ugyanis en is 3-szor mar el veteltem:(((
    Egy teljes kivizsgalasra lenne szukseged vagy doki cserere!!Nem hiszem hogy, az utolso mehenkivuli volt neked mert avval minden keppen mutenek ha mast nem akkor is lapall kellett volna. Nekem az elso tutira az volt es hat nem kivanom senkinek szo szerint a hajam teptem:((
    Ha a progi szinted lett van es nem kapsz ra gyogyszert akkor addig mindig el fogsz vetelni sajnos.
    De a taborlakok kerestetnek furomba ha bemesz a lanyok nagyon szivessen segitenek neked mert sajnos mindenki tul van mar egy ket vetelesen:((
    Egyebkent en is onnan vagyok!!
    Ha van kedved nezz be hozzank!!
    Sok sikert!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898081 (1)
     
  3. 2004. szeptember 6. 03:144.
    Szia !
    Sajna a MACA-hoz nem tudok hozzászólni . Egy doktornéni barátnőm 8x vetélt el mire rájöttek , hogy valami immunológiai problémája van . Kapott mindenféle pótlószereket , és azóta van egy 3éves gyereke. Én gyakorló lombikos vagyok , nekem is megcsinálták a vizsgálatokat , de nem ott van a baj :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898081 (1)
     
  4. 2004. szeptember 5. 22:523.
    A megállapított terhességeid után nem is kaptál soha progeszteron pótlást?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898081 (1)
     
  5. 2004. szeptember 5. 22:512.
    Szia, sajnálom, amin átmentek, nagyon nehéz lehet!

    Szeretném javasolni Neked a négy vetélésedre tekintettel, hogy kérjetek genetikai szűrést. ez egy-egy vérvétel Neked és a Párodnak.
    Géndiagnosztikai Központ 224-5445

    A MAcaVibét mi is szedtük lombik alatt, semmi, kicsit felpörget, erre nincs szükség szerintem.

    Sok siekrt és kitartást!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898081 (1)
     

Címlap

top