Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vp megyei szülészetek

Kiinga
Létrehozva: 2004. augusztus 31. 14:28
Sziasztok! Talán sokunk okulására szolgálna, ha Veszprém megyében szült kismamák és friss anyukák megosztanák a tapasztalataikat a kórházakról, amolyan "születéskalauz" formaban!
Mi még csak tervezzük a babát, de érdekelne, mire is lehet számítani a környéken-ezt pedig ki más tudná jobban, mint aki nemrég "élesben" próbálta.:-))
  1. 2004. szeptember 7. 14:317.
    Szia én Veszprémben szültem ! A fogadott orvosom szabin volt de még ő mondta ha természetes szülést szeretnék( azt szerettem) akkor ha burkot akarnak repeszteni vagy szülést gyorsítani, ne egyezzek bele! Aláíratják veled (persze a saját felelősségedre) Így én a lehető legtermészetesebben szültem . Semmiféle fájáscsillapító semmi beavatkozás. A kislányom burokban született és szerintem ez a legtermészetesebb fájáscsillapító (mivel így a vízzel teli burok nyom és nem a babi kemény buksija. Lehet találni orvost és szülésznőt akikkel meg lehet beszélni a dolgokat(ja és gátmetszesem -repedésem se volt)
    előzmény:
    Kiinga (5)
     
  2. 2004. augusztus 31. 15:306.
    Sziasztok!

    Én Várpalotára járok dokihoz, ott is szeretnék szülni, a 30. hétben vagyok. Valakinek van ottani tapasztalata? Ráadásul Fehérvár mellett lakom, de semmiképpen nem szeretnék a fehérvári kórházba kerülni.
    előzmény:
    Kiinga (1)
     
  3. 2004. augusztus 31. 15:195.
    Amúgy milyen volt a szülés?? A vajúdás?? Sétálhattál vajúdás közben? Ágyon, szülőszéken, szülősámlin szültél?? Megindították oxitocinnal a fájásokat, vag hagyták szép lassan dolgozni a testedet? Én szeretnék a lehető legkevesebb beavatkozással szülni, mondjuk a gátmetszéstől ennek ellenére nem idegenkedem. Nálad hogy volt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_911321 (4)
     
  4. Torolt_felhasznalo_911321
    Torolt_felhasznalo_911321
    2004. augusztus 31. 15:074.
    Aha, Veszprémben szültem Jósa Elemérnél, a baba nem lehetett velem éjszaka, vagyis én nem tudtam, hogy erre van lehetőség. Ezt csak az utolsó napon tudtam meg.
    előzmény:
    Kiinga (3)
     
  5. 2004. augusztus 31. 14:553.
    szia bodza! Veszprémben szültél, ugye?? Veled lehetett a babád éjszaka is és megkaptad egyből miután megszületett?? Kinél szültél?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_911321 (2)
     
  6. Torolt_felhasznalo_911321
    Torolt_felhasznalo_911321
    2004. augusztus 31. 14:522.
    Szia, én júniusban szültem, a szülészettel semmi bajom, sőt, nekem nagyon megfelelt, de a csecsemőosztály már hagy némi kívánni valót maga után. Ha legközelebb szülök, kérni fogom, hogy a baba lehessen velem éjjel nappal. És ami a furcsa, hogy ezt egy ott dolgozó nővér javasolta.
    előzmény:
    Kiinga (1)
     

Címlap

top