Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Orvosok, Pozitív oldal

Bumpy
Létrehozva: 2004. augusztus 31. 12:52
Sziasztok!

Megrendülve olvastam, hogy valaki nyitott egy orvosok negatív oldalt. Az még nem baj, de amitől megrendültem, az az volt, hogy sok hozzászólás érkezett. Valóban ennyi negatív élmény kapcsolódik az orvosokhoz? Talán van az orvosok között olyan is, akinek neve, a pozitív oldalon szerepelhet. Ezért nyitottam ezt az oldalt. Várok olyan hozzászólásokat, ahol egy orvost, (bármilyen orvost, nem csak szülészeket) pozitív színben írtok le. De ha egy orvosról írtok, akkor legytek szívesek, és írjátok oda a teljes nevét, és a kórházat is, ahol dolgozik. Ha csak monogrammot írtok, azzal nem igazán segítünk azoknak, akik JÓ, MEGBÍZHATÓ orvost keresnek.
Én bízom benne, hogy erre az oldalra is érkezik ennyi hozzászólás, mint a negatív oldalra. (NEM VAGYOK ORVOS!) Üdvözlettel: Bumpy
  1. Torolt_felhasznalo_903381
    Torolt_felhasznalo_903381
    2004. szeptember 1. 08:5114.
    Sziasztok!
    Lécci ajánljon nekem valaki XIII. kerületi háziorvost!
    előzmény:
    dobolyka (13)
     
  2. 2004. augusztus 31. 15:1313.
    Sziasztok!
    Azt hiszem szerencsémre én eddig csak jó orvosokkal találkoztam. Legyen az fogorvos, nőgyógyász, vagy szemész.
    Persze találkoztam már unszimpatikussal is de őket rövid úton elhagytam az első találka után és igyekeztem nem szívemre venni ha nem úgy állt hozzám ahogy szerettem volna.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. augusztus 31. 14:5812.
    Én amúgy rettegek a fogorvosoktól, de őt nagyon szeretem, mindig a legnagyobb hozzáértéssel csinálja a fogaimat, pedig sajnos van velük gond rendesen.
    előzmény:
    cactusgirl (11)
     
  4. 2004. augusztus 31. 14:3811.
    Dr. Simon Balázs a rokonom!!!:-)))) Nagyon örülök, hogy ilyen jó véleménnyel vagy róla!!
    előzmény:
    RJudi (3)
     
  5. Torolt_felhasznalo_188222
    Torolt_felhasznalo_188222
    2004. augusztus 31. 13:5710.
    Szerintem nem reklám, hanem érdeme elismerése, ezért ideírom bátran: Dr. Bokor Attila Zoltán szülész-nőgyógyász, Péterfy Kórház és Rendelőintézet. Kedves, értelmes, alapos, barátságos és informatív. Egyszerűen remek és kész :-)
    előzmény:
    Bumpy (1)
     
  6. Torolt_felhasznalo_903381
    Torolt_felhasznalo_903381
    2004. augusztus 31. 13:549.
    Sziasztok!
    Örülök ennek a kezdeményezésnek, tényleg nagyon sokszor csak a rosszat vesszük észre, és itt az ideje, hogy a jóval foglalkozzunk.
    Hamarosan a XIII. kerületbe költözünk, tudtok ott esetleg jó házi orvost? A kártyám még vidéken van, már rég nem ott lakom, és nem is voltam nála több éve.
    előzmény:
    Bumpy (1)
     
  7. 2004. augusztus 31. 13:438.
    Sziasztok! De örülök, hogy válaszoltatok! Én is ismerek pesti nőgyógyászt, aki szuper. Aki ismer még, megírja nekem priviben a nevét? Köszi! Ha akarjátok, én is leírom, de akár közre is. Üdv: Bumpy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_774904
    Torolt_felhasznalo_774904
    2004. augusztus 31. 13:287.
    én is csatlakozom, bár én is orvos gyerek vagyok, így talán kicsit részrehajló. de gyerekkorom óta látom azt, hogy milyen iszonyat kemény egy munka, ahol nem lehet hibázni és milyen sok stresszel jár. de én is ismerek bp-en nagyon jó nőgyógyászt, fogorvost, háziorvost, kardiológust, stb. stb. csak hát ugye a jó - az természetes. a rossz meg örökké rossz emlék marad. . . . ilyen az ember.
    előzmény:
    Kinny (6)
     
  9. 2004. augusztus 31. 13:126.
    Én is csatlakozom. Ismerek nagyon kedves és szakértő szegedi gyerekorvost, fogorvost, budapesti gyerekorvost, nőgyógyászt, gyereksebészt, allergológust. . . szóval szerencsére nem csak negatív irányba működik a dolog. Csak ugye panaszkodni, rosszat mondani sokkal könnyebb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. augusztus 31. 13:105.
    Én orvosgyerek vagyok, tehát eleve részrehajló vagyok az orvosokkal, még akkor is, ha esetleg tényleg hibázott, vagy erkölcsileg nem biztos, hogy megkérdőjelezhetetlen. Ráadásul kórházban dolgozom, ami miatt még pozitívabb nekem a dolog.
    Csak egy példát mondok: Dolgoztam együtt a Szeged Önkormányzat Kórház főigazgatójával, akit a betegcserés ügy miatt olyan szégyenteljesen távolítottak el a helyéről. Egy rossz tulajdonsága volt, hogy nagyon hangulatember. Ettől függetlenül egy igazságos, szakmailag kiváló ember, akinek még humorérzéke is volt.
    Ajkán, Szegeden tudok sok-sok kedves és jó szakorvost, akinek esetleg szüksége van rá:))
    előzmény:
    Bumpy (1)
     
  11. 2004. augusztus 31. 13:084.
    Doduval egyetértésben én is tudok nagyon jó orvosokat Zalaegerszegen. Nőgyógyászt, fogorvost, pszichológust, gyerekorvost, pulmonológust. Többre nem volt szükségünk.
    előzmény:
    Bumpy (1)
     
  12. 2004. augusztus 31. 13:083.
    Én kiírom a jó orvosaim nevét, a nőgyógyászom dr. Faludi Pál, a fogorvosom dr. Simon Balázs.
    Hála az égnek nem sok szükségem van orvosokra, úgyhogy már csak egy ortopéd sebészem maradt, dr. Klemencsics Zoltán.
    Mindhárman nagyon jó szakemberek, az ő kezükben biztonságban vagyok :o)
    előzmény:
    Bumpy (1)
     
  13. 2004. augusztus 31. 13:032.
    Szia! Én nem igazán szeretnék neveket írni, mert reklámnak hangzana (ahogy ronda dolognak tartom negatív tapasztalat esetén is a név kiírását a topicba, majd priviben rákérdez, aki akar), legyen annyi elég, hogy Bp-en ismerek nagyon kedves és alapos, nagy szaktudással rendelkező nőgyógyászt, belgyógyászt, háziorvost, reumatológust, fül-orr-gégészt és radiológust is. Ezt így elsőre :-) Ja, és fogorvost is :-) Akit érdekel, itt is kérdezhet priviben.
    előzmény:
    Bumpy (1)
     

Címlap

top