Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Prütsög hol vagy?

Rozoga40
Létrehozva: 2022. február 7. 16:44

Szakál Mónika vagyok. Régen Pakson laktam gyerekként a nevelőszülőkkel.Ott nőttem fel.Veszprčmben is laktam.Bp.en születtem.1979 01.17.čn .Sajnos včrszerinti szülő anyŕm lemondott rólam./Miután a WC be ..  .szült,pottyantott.../Čvek óta keres a Prütsög nevű régi felhasználó.Semmit nem tudok róla és hogy miért keres..keresett...:( ANnyit esetleg hogy talŕn az illető személy nő,és a férjének vagy kötődése van a jegkoronghoz vagy játékos lehet.S.O.S.keresem most čn.A múltam után kutatok. Aki tud kérem segítsen.Talalkoztam az ŕlitolag a verszerinti szülő anyámmal akit nem illetnčk itt semmi fčle jelzőkkel../G.Mŕria..../Mert ez a topik pont nem róla szól  Hálás köszönet mindenkinek aki próbál valahogy segíteni és ha csak elolvassa. Köszönöm. Elerhetosegem .mollyka790117@gmail.com   ,vagy itt és ha úgy van privát tel. Számot adok..köszönöm szépen. 

Címlap

top