Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfias viselekedés ?

Petra1231
Létrehozva: 2021. november 9. 18:58

Folyamatosan szakít minden miatt, sosem látja be ha hibázott, bocsánatot nem tud kérni. 100%-ban megvan győződve az igazáról. Duzzogós, de tényleg minden olyan dolog miatt szakít, ami megoldható lenne. Apróságokra is gondolok itt.

  1. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. november 11. 18:065.

    Ez szerintem nem a férfiasság kérdése, hanem valami kötődési probléma lehet. Valamelyik szülő nem hagyta ott náluk a családot pl.? Kéne neki egy jó pszichológus... De neked nem muszáj asszisztálnod ehhez, ha van jobb dolgod (értsd: nem vagy olyan nagyon szerelmes), esetleg lépj tovább, mert ki tudja, meddig tart...

  2. 2021. november 11. 16:374.

    előzmény:
    nemkeso (2)
    2021-11-10  14:09
  3. 2021. november 10. 19:263.

    A párodat próbáltad jellemezni?


    Ezek alapján én úgy gondolom, tévedésben vagy. Egyszer talán megkérdezném, hogy mi a.lapján képzeli el a továbbiakat. Utána - ha érdemben nem változtat - gyorsan szakítanék.


    Persze nem kell feltétlenül rám hallgatni...


  4. 2021. november 10. 14:092.

    A jegye vagy Kos vagy Nyilas...Eltalaltam?

Címlap

top