Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babakocsi 14 hónaposnak

edit1015
Létrehozva: 2019. március 1. 13:22

Sziasztok!


14 hónapos kisfiam részére keresek sport babakocsit, mivel az eddig használt Haberkorn márkájú kocsinkat kinőtte. Mivel a nagyot hozzuk-visszük oviba, ezért még kb. 1 évig szerintem használnánk babakocsit a kicsivel. Ami fontos lenne, hogy stabil babakocsi legyen (már most több, mint 12 kg a kisfiam), nagy kosárral, hogy a bevásárlás sem legyen gond. Magas vagyok (176 cm), úgyhogy jó lenne, ha a tolókar magassága állítható, illetve ha a hátsó kerekekbe nem rúgok bele folyamatosan (most egy régebbi típusú lorelli van nálunk kölcsönben, ez nem igazán kényelmes nekem). Nem fontos, hogy dönthető legyen, mert a kisfiam már nem alszik benne, viszont nyáron jó lenne, ha viszonylag nagy, állítható kupolával rendelkezne. Tudtok megbízható márkát és típust ajánlani? Első sorban használtak között nézelődnék. Köszönöm a válaszokat!

Címlap

top