Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogamzasgatlo kup

Cicafül
Létrehozva: 2004. július 15. 11:10
Kedves Mindenki, kerem, akinek van tapasztalata eme kuppal kapcsolatban, irja le nekem.... nem maceras? mennyire hatekony? nem lesz tole tocsogos minden ha kifolyik? Bevalt?
Hamarosan hasznalnom kell....

Elore is koszonom!
Mindenkinek napsugaras napot!
  1. 2018. június 11. 12:1717.

    Sziasztok! kérdezni szeretném hogy kinek van tapasztalata fogamzásgátló kúprol ??????

  2. Torolt_felhasznalo_912841
    Torolt_felhasznalo_912841
    2008. február 9. 19:5316.

    hello!

    tuti, hogy patentex volt, és nem a másik, a parmatex???

    előzmény:
    Ténfergő (15)
    2004-08-23  17:35
  3. 2004. augusztus 23. 17:3515.
    Én is mostanában próbáltam ki a Patentex kúpot. Csípett. És igaz, hogy sehol nem írják a 99 %-os védettséget, de valahogy bíztam benne. . .
    Most terhes vagyok. . .
    előzmény:
    kisjuc (14)
     
  4. 2004. július 19. 17:0314.
    Én mostanában próbáltam ki a Patentex kúpot, nekem bejött. Akik teherbe estek, biztos nem emellett, mivel ez tök új. Közel 99%-os hatékonyságú, de a tájékoztatójában minden benne van. Ennél már nincs ilyen, hogy nem szabad szappannal mosakodni.
    Egyébként www. patentex. com-on minden le van írva, már aki tud angolul. . . Nem csípett, nem bántott, szóval teljesen oké.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. július 15. 12:4313.
    Gyogyszert semmi esetre sem akarok, orulok, ha valaha sikeresen teherbeesek, nem lesz konnyu. Csak fel berendezesem van, az is letapadt. . . . (mar a petevezetek, aug. ban atfujjak. . . de mivel rogvest nem akarunk babat, ezert kell valami. . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237184 (11)
     
  6. 2004. július 15. 12:4212.
    Koszonom a hozzaszolasokat Lanyok!
    Valszeg a tablettat kiprobalom, aztan majd meglassuk :))
    Vegulis becsuszhat a baba. . . . . . ;)
    előzmény:
    szszdg (10)
     
  7. Torolt_felhasznalo_237184
    Torolt_felhasznalo_237184
    2004. július 15. 12:3911.
    Szia a tablettat is fel kell tenni es igen csak csip. a dokid nem tud fel irni gyogyszert
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_773251 (7)
     
  8. Torolt_felhasznalo_462594
    Torolt_felhasznalo_462594
    2004. július 15. 12:3810.
    Sziasztok!

    Nem csak a Pharmatex gyártja, hanem van Patenthex nevű készítmén is.

    Nekem nem vált be egyébként, én hüvelytabit használtam de az egy aprószemcsés csípős habos trutyi volt és valamire allergiás voltam benne mert iszonyú fájdalmas allergiás gyulladást okozott. . . úgyhogy elég volt. . .

    lehet hogy jobb ha minipill-t szedsz, amiben nincs csak progeszteron. . . tudod, a Continuin tabletta, és amellet is van esély a teherbeesésre. . . van akinek nagyon jó, van akinek nem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. július 15. 12:339.
    Én a pharmatex tablettát használtam, (nem szájon át kell szedni :-)) szerintem jobb mint a kúp, talán nem annyira 'tocsogós', de nekem csípett egy kicsit.
    Hosszútávon biztos nem jó megoldás, de a fog. gátló elhagyása után - teherbeesés előtt áthidaló megoldásként szerintem jó :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_773251 (7)
     
  10. Torolt_felhasznalo_946536
    Torolt_felhasznalo_946536
    2004. július 15. 12:068.
    Szia! Nekem nem vált be. Én terhes lettem mellette. Most van egy 17 hónapos fiam. Amikor szülni voltam volt még egy másik nő is aki így járt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_773251 (1)
     
  11. 2004. július 15. 11:527.
    Bevallom, hogy en nem is igazan bannam a teherbeesest, de nem szeretnenk rogton, igy a parom kivansagara hasznalnunk kell valamit. . . ezt szavaztuk meg, azert vagyok ily kivancsi. . . .
    De tenyleg talaltam mar ilyen topikokat, Pharmatex a gyogyszer neve, mostmar ezt is tudom :)
    Vegyes hatasfokrol szamolnak be. . . .
    Hat nemtom :) es a tablettat szajon keresztul kell szedni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483608 (6)
     
  12. 2004. július 15. 11:466.
    Eszedbe ne jusson kipróbálni!!!! Én így lettem terhes :(( A nődokim aztán meg is mondta hogy kb. 70 % védettséget ad, ami kissé kevés. . . Az a baj hogy sokan bedőlnek neki, pedig nem szabad. És érdekes módon a használati utasításon sincs rajta, hogy hány % a biztonság, vajon miért nem írták rá???
    Amúgy a bennmaradt sperma még órák múlva is teherbe ejthet, ezért nem szabad utána szapannal mosakodni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_773251 (1)
     
  13. 2004. július 15. 11:385.
    Koszonom Vizilolany :) Pharmatex? ez a neve a kupnak? itt a noklapjan van topic? koszonom :)
    előzmény:
    vizilolány (4)
     
  14. 2004. július 15. 11:314.
    nekem bejött. nem szedhetek tablettát, a gumi nem az igazi. csak sokszor eszembe, jut hogy hatékony-e. . . . az orvosom szerint a veszélyes napokon használjunk gumit és amúgy a kúpot, csak nekem nem kiszámolhatóak a veszélyes napok. :-(

    amúgy nekem nincs baj a szagával sem, feltesszük, egy kis becézés, felolvad, és hajrááá!!!utána sima vizzel, szappan nélkül zuhany.

    de keress rá a pharmatex topicok-ra, van vagy 3, és jó hosszúak. sok a negatív vélemény is és a pozitív is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_773251 (1)
     
  15. 2004. július 15. 11:303.
    Koszonom Bambi :) es azert hasznalt, vagy nem? igazabol nem ertem, ha felhelyezi az ember, es utana megmosakszik, akkor mar a szappan hogyan csokkenti a hatekonysagat. . . . .
    Szoval szerinted nem jo. . . .
    előzmény:
    b@mbi (2)
     
  16. 2004. július 15. 11:252.
    Kedves Cicafül!
    Nagyon szívesen megosztom veled a tapasztalataimat.
    Én kb. 2 évvel ezelőtt használtam, de szerintem soha többé nem fogom. Akkor azért kényszerültem rá, mert nem akartam tablettát szedni, az óvszert pedig nem annyira kedvelem. Így hát kipróbáltam. Nekem az illata sem és az állaga sem volt kellemes. Miután felhelyezted 10 percet várni kell, hogy felolvadjon. Ha jól emlékszem, nyállal és semmilyen kémiai anyaggal (pl. szappan) nem érintkezhet, mert akkor elveszti a hatását. Én ráadásul mindig féltem, hogy mi van, ha nem hatékony, így volt, hogy kettőt is feltettem. Akkor meg jól kicsípte ott bent. . .
    Szóval azért ha gondolod, próbáld ki, nekem nem annyira volt nyerő sajnos.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_773251 (1)
     

Címlap

top