Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Embrió fejlődése??

VBarbi85
Létrehozva: 2019. január 14. 15:07

Sziasztok.


 


Az utolsó mensim szerint ma lennék 8 hetes terhes. A múlt héten voltam Uh-n, ahol 4 mm-es embriót láttak, szívpulzálás sejthető, és a doki azt mondta 6 hetes vagyok. Nem hagyott nyugodni, így ma egy másik dokihoz elmentem, és a doki szintén 4 mm-es embriót mért 14.9 mm-es petezsákkal. Hogy lehet, hogy egy hét alatt nem nőtt semmit? Szívműködésről nem nyilatkozott, a papírra ráírta, hogy van. Az ő számítása szerint 5+4 hetes vagyok. Jól érzem, hogy nincs minden rendben igaz?

  1. 2019. február 3. 13:059.

    Hahó, Nők lapja! Itt hagyjátok ezt a hirdetést? Nem baj, ha törvénytelen amit hirdet?

    előzmény:
    newboss (8)
    2019-02-02  12:18
  2. 2019. február 1. 11:337.

    ????

    előzmény:
    Kövesdiági (6)
    2019-01-20  11:13
  3. 2019. január 20. 11:136.

    Na  - örülsz már???  

  4. 2019. január 16. 10:255.

    A választ bárki nő tudhatja, aki volt már terhes/szült már gyereket. Elég csak elővennem a  saját leleteimet, összehasonlítanom, és máris látható, hogy van-e eltérés. Ebben a  fejlődési szakaszban az embriók mérete közt nincs nagy különbség. Nem kell ehhez nőgyógyász szakvizsga. 


    A TI-nak: két dolog lehetséges: 1. nincs minden rendben, mert egy hét alatt sokat kellett volna nőnie. (nekem anno két korai UH közt 9 nap volt, és a növekedés óriási volt). Igaz, amíg van szívműködés, addig elvileg rendben van a dolog, de ha nem nő az embrió, az nem jó hír 


    2. Xar volt az UH késazülék, és nem lehetett vele jó adatokat mérni. Szerintem várj vagy 2 hetet és csak aztán menj újabb vizsgálatra. 

    előzmény:
    Csend Ike (4)
    2019-01-15  08:37
  5. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. január 15. 08:374.

    Ez komoly?


    A hólapátoló alkalmi melós vagy a  menza szakácsnője tudja ilyenra a választ?


    Vagy jobb lenne ha a helybéli lakatos válaszolna? Esetleg az ügyveztők kompetenciakészletébe tarozó dolog lenne az efféle véleményezés?


    Hány éves vagy?


     


     

  6. 2019. január 15. 07:473.

    Szerinted ezt itt valaki meg tudja mondani?


    Minden lehet, és az ellenkezője is. Egyelőre ne parázz, várj, a természet tudja a dolgát.

  7. 2019. január 14. 17:112.

    Nevess, örülj, ragyogj.......ÉS NE PARÁZZ!!!    Én 3 hónapig nem is tudtam, hogy terhes vagyok/voltam....Csak légy boldog! Ne foglalkozz a centikkel , meg a marhaságokkal....Majd a 9. hónapban "szenvedj"   ,   amikor már nem bírsz feküdni sem a nagy hasadtól.... 

Címlap

top