Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2018. novemberi babák

Annee
Létrehozva: 2018. március 8. 08:37

Gyertek novemberi babások, beszélgessünk! :)

  1. 2018. március 25. 17:5211.

    Nekem a férjem szúrja minden reggel, mert én képtelen vagyok rá.


    Dolgozom még, kb. augusztus elejéig tervezem, ha minden jól megy.


    Csak a genetikai vizsgálat után, most pénteken mondtuk el pár családtagnak (csak anyukám tudta, mert 1-szer neki kellett szúrnia mert férjem elutazott), mert a kisfiunk majdnem 4 év után jött csak össze és nem akartuk reklámozni hogy szeretnénk tesót, mert ha nem jön össze, ne is tudjanak róla. De végül meglepetésként ért minket január végén :)


    Hát a kisfiam szerintem még nem igazán fogta fel :D


    Hétfőn jön meg a véreredmény, remélem az is jó lesz, az uh-n minden rendben volt, az orvos szerint nem lesz szükség más tesztre, de majd az eredmény tükrében döntünk.


    Szép hetet!

    előzmény:
    semese83 (10)
    2018-03-21  17:44
  2. 2018. március 21. 17:4410.

    Szia!


    Fű, a injekciózás miatt nem irigyellek. Páromat tavaly műtötték, 4 hónapig böködte magát, de fájt neki és tiszta folt volt sokáig.


    Dolgozol? Vagy tappenzen vagy? 


    Nekem a nulla hasizmom miatt látszik egy kicsit. 


    Én a héten várom a kombinált teszt eredményét, a laborom kb jó. Szorítok Nektek a genetikai vizsgalathoz! (én az összesnel izgulok)


    Ti is titkoloztok/titkoloztatok? Vagy elmondtak már az elején a családnak, barátoknak? Nagyfiad hogy fogadta?


    Vigyázzatok Magatokra 

    előzmény:
    smaragdrubin (9)
    2018-03-21  15:16
  3. 2018. március 21. 15:169.

    Szeptemberben leszek 39 és második gyermekünket várjuk, van egy 3,5 éves kisfiúnk.
    Pénteken megyünk a genetikai vizsgálatra.
    Hasam van, mert nem sikerült úgy visszafogynom, ahogy szerettem volna teherbeesés előtt.
    IR-em van plusz Leiden mutáció, így végig vérhígítóval kell szúrnom magam nap mint nap.
    A SOTE II-n fogok szülni, ahogy előzőleg is.

  4. 2018. március 17. 13:198.

    Szia Smaragdrubin!


     


    Én is október 2-ai vagyok papíron. :-) 


    Hogy vagy/vagytok? Tüneteid vannak?


    Hogy állsz a vizsgálatokkal? Hol fogsz szülni?


    Nőtt már a pocakod?


    Üdv itt! :-) 

    előzmény:
    smaragdrubin (7)
    2018-03-17  11:10
  5. 2018. március 17. 11:107.

    Sziasztok,


    Nálunk október 1-2-re várható a baba (de én inkább szeptembert mondanék), már van egy 3,5 éves kisfiunk.


    Csatlakozhatok?


    Köszi!

  6. 2018. március 11. 14:326.

    Szia!


    Székesfehérváron szeretnék szülni, mert ahova tartozunk kórház... cukros vizet és tápszert adnak a csecsemőknek, kérdés nélkül!!! (bár, amennyit mi utazunk... bárhol megtörténhet :-)). Kiskönyvem megvan, mindenki a kórházban összevissza irogat bele (miért nem tudják, kiszámolni hányadik héten vagyok??? és ha kéthetente megyek UHra, akkor csak kettőt kéne az előző számhoz adni... )


    Amúgy vicces, mert egy kis községben lakunk és nem akartam, hogy mindenki már a 6.héttől beszólogasson (borzasztó "jóindulatúan") a terheségemre, ezért Fehérvár környékére van ideiglenes lakcimem, ottani a védőnénink (na, eddig Ő tünt csak kompatibilisnek és hozzáértőnek). A háziorvosom meg még a kettővel ezelőtti lakcimemen van, egy másik nagyvárosban, de Őt meg le nem cserélném.) Úgyhogy jól "leegyszerüsitettük" :-P


    Mivel én nem a normál sorrendben haladok, igazából én se tudom, hogy van a normális sorrend. :-P De pénteken egy kádnyi vért levettek a laborban (na jó, lehet, hogy tulzok, de éhgyomorra sok volt) - az a 12. hétig van. Meg UH. Meg nyakiredőnézős UH (vagy mi). Meg én megyek fogorvoshoz. 


    Remélem jól vagytok! Mindenképpen irj majd, mi volt UHon! :-)


    Vigyázzatok Magatokra!


     

    előzmény:
    Annee (5)
    2018-03-10  11:46
  7. 2018. március 10. 11:465.

    Mennyi izgalom, pedig még csak az elején vagytok


    Biztosan nehéz ilyenkor nyugodtnak maradni, nem parázni mindenen... én bő 7 hetesen megyek majd. De komolyan olyan régen volt a másik, hogy arra sem emlékszem milyen vizsgálatok jönnek egymás után


    Kiskönyvet beszerezted már? Hol fogsz szülni?

    előzmény:
    semese83 (4)
    2018-03-08  15:54
  8. 2018. március 8. 15:544.

    Szia!


    Első baba. Igazi testrabló. :-P 5 hete fekszem itthon szigorúan (vérezgettem, másfél éve meg volt egy korai vetélésem, úgyhogy "leszabályzott"). Emellett migrén, hányás, evés meg alvás meg nuku. :-/ De állitólag pár hét múlva részben visszakapom a testem. :-)


    Szegény párom meg mos/főz/takarit/ügyet intéz/dolgozik, engem hurcol orvoshoz és még a nyihogásomat is neki kell elviselni. :-P


    Mi a vérzés miatt már sokszor megultrahangolódtunk :-P. Kétszer lehetett volna is látnom a szivét, meg minden, de... szóval passz, mit kellett volna néznem :-D


    A vizsgálatokkal viszont nagyon elmaradtunk (gondolom, nem voltak bent biztosak, hogy marad...), most meg rohangálás lesz. De ez legyen a legnagyobb baj (és legyen minden eredményem rendben).


    Akkor Neked már van rutinod, meg összehasonlitási alapod a terhességről. Mikorra tervezed az első UHt?

    előzmény:
    Annee (3)
    2018-03-08  15:34
  9. 2018. március 8. 15:343.

    Szia!


    Engem nem zavar, gyere nyugodtan :)


    Második gyerkőc lesz, van már egy ovis. Tünetem semmi, talán hamarabb fáradok.


    Én még kisterhes vagyok :) az elsőnél rögtön mentem, aztán csórinak még szívhangja se volt, így most nem sietek :)


    Nálad hányadik baba? :)


     

    előzmény:
    semese83 (2)
    2018-03-08  13:02
  10. 2018. március 8. 13:022.

    Szia Annee!


    Szeptember vége/október eleji vagyok. Azért ér csatlakozni? 


    Hányadik hétben vagy? Hogy vagy/vagytok? Tüneteid vannak? Hányadik baba lesz?


    Én most léptem a 11 hétbe, teljesen kicsinál ez a hormondömping. 


    Mesélj!


     

Címlap

top